www.sudzibas.lv Mārcis Jencitis Nesniedz konkrētas atbildes

Mārcis Jencitis - Nesniedz konkrētas atbildes

1.Organizācija Kristus Pasaulei dalībnieki apdirš citas komfesijas īpaši katoļus, kāpēc tas tiek darīt draudzes mācītājs M. J. neatbild.
2. Mājas lapa ir www.marcisjencitis.lv nevis Kristus Pasaulei vai tml, tas jau par kaut ko liek aidomāties.
3. Tēlo baigos svētos no sevis vot mēs tie labie pareizie visi citi ir sekta un sātanisti( paši savas kļūdas vispār neredz tikai citu)
4. Spriedelē par to ka neviens Katolis nav nonācis debesīs. Kā Jūs to varat zināt kur kurš ir nonācis?
5.Runā ka visu dara pēc bībeles, bet kur paliek šis: Viltus kristi un viltus pravieši celsies un darīs zīmes un brīnumus, lai pieviltu!
Izdarot secinājumus tā vien liekas pamatīgs biznesa veids lai cilvēkiem aizmālētu acis

Den91 17.12.2017

Лично принимал участие в собраниях
Из плюсов:
-Все дружелюбные
-Кто то изменил жизнь к лучшему, кто то тратит свободное время, кто то борется с одиночеством, кто то ищет ответы на вопросы...
-Ребята стараются держатся группами и помогают друг другу
-Любят сладкое
-Читают разные библии
-Поют современные песни перепетые на церковный лад
-Имеют строгую иерархию
-По сути, если отбросить религию, Марцис говорит очень правильные вещи, относительно алкоголя и других вещей
Из минусов:
-Надо оставлять деньги(по желанию) 10 %
-Считают, что те кто не относится к их общине, попадут в ад
-Отрицательно(порой агрессивно) относятся к инакомыслию
-Если ты не приводишь еще людей в Сообщество, то ты не истинный верующий, только те кто приводит новых последователей истинный верующий
-Люди падают от прикосновения Марциса
-В общине есть люди, которые используют ее для удовлетворения своих амбиций

А так, все адепты, очень позитивные люди, но правила в общине, не каждому по силе выполнять :))

Den91 17.12.2017

Ах да из минусов еще, что нельзя терять связь с общиной, поехать за границу допустим

A Agnija 17.12.2017

Neko personigi par sim visam lietam nezinu,bet rados gimene,kura bija nabadziba,dzersana,vardarbiba un viss parejais.Saka apmeklet tur tos pasakumus:laimigi,stradajosi,saticiba,milestiba,aprupeti berni utt.Mani tadas lietas nepiesaista,bet acim redzot ir cilveki,kuriem tas palidz un ir nozimigi.

Den91 18.12.2017

Так никто и не спорит, плюсов у меня больше чем минусов ))) Но их правила не каждый сможет принять )

I Ilze Drātniece 09.01.2018

Tā ir progresīvākā draudze, kurā ir ievērota kārtība, jo Dievs ir kārtības Dievs, kurā tiek ievērota Bībeles mācība par 10-tiesu, un tikai tā draudze var augt kur to ievēro un dara, kurā tiek aprūpēti cilvēki un reāli tiek sniegta palīdzība. Reti kurā draudzē par tevi lūgs katru dienu vienlaicīgi vairāki cilvēki. Tas ir brīnišķīgi ka ir šādas draudzes kā šī. Un tikai skaudība un nenovīdība liek citiem apriet šo draudzi un mācītāju, tie kas negrib glābt citus, tie kas paši nedara un citus aprej. Tie, kas paši labāk neko nedarīs, bet centīsies apmelot tos, kas dara.

Dainis 18.12.2017

Nāc manā sektā ''Svētā vanaga brālība'' (12 grādīgā)
Bonusi:
Ziedojumus nevācam (tikai metamies uz vanagu)
Sapulces (dzerstiņi) jebkurā jums ērtā vietā (bērnu laukumos, parkos untt)
''Svētā vanaga'' pieskāriens jūs aizvedīs, uz vēl nezināmiem jūsu zemapziņas nostūriem.
Sacensības ''svētā vanaga valstība'' katru gadu notiek sacensības viņa esamības baudīšanā (vinnē tas, kurš nonāk pie ''svētā vanaga (klātienē un tur arī paliek)
Radošas diskusijas ''svētā vanaga svētie raksti'' (nedaudz apvemta rūtiņu burtnīca)
Biedru skaits ''mainīgs''
Ģērbšanās stils '' Toga'' vai nabadzīgākie mūsu brāļi drīkst izmantot baltus palagus.
Lai Svētais vanags ir ar jums!

D Draugs777777 23.07.2019

kristietiba, ta ir Sveta Garage atklasme un manefistacija. Tas nozime,ka ko tu lasi Bibele,tas motiek seit un tagat,Bez Sveta Gara,kristietiba ir tada pati religija, ka budisms utt. Religija ta ir mirusi ticiba,kur cilveki Dzivo Dievu aizvieto ar morali,saviem izdomatiem llikumiem, traicijam un Dievu tadu,kads preks viniem ir izdevigaks un, kads viniem patik. Dievam ar to nekada sakara nav.Dievs ir milestiba un gaisma un Vina nav nekas no tumsibas. Nav nekas no negativa,nosodijuma,apsudzibas,Dievs nekad nevienam neuzspiezh ar varu nevienu nekontrole. shis zimes sekos ticigaciem,vini runas jaunas meles, dzis ara launos garus.Macitaja uzdevums ir palidzet iepazities ar Sveto Garu,tas ir Dieva Gars, tresha personiba trisvieniba sheit uz zemes.cilvekiem patik dzivot tumsiba un Tikai retais mekle Dievu. Dievs teica, ja tu meklesi Mani no visas sirds, tu Mani atradisi.