Mārcis Jencitis - Krāpšana

M. Jencītis ir ļoti gudrs cilvēks, viņš ir izveidojis piramīdas biznesu. Ne visi to spēj, biju vienreiz aizgājusi uz šo murgu, viņam atlika tikai ierunāties par naudu un visi kā aitas skrēja likt kastītē naudu. Viņš ir ļoti turīgs cilvēks! Savu vārdu nepaudīšu, bet man ir kontakti no amerikas, kur viss šis murgs ir atklāts. Tā ir visparastākā piramīda. :)

Joe Rogans👽 23.07.2019

Suņa murgi, pats vispār saproti ko uzrakstīji?

S Sja 24.07.2019

Suņa murgi, ir tas ko jūs tur darat. Kur ir jūsu baznīca?
Uz taadam vietaam iet cilvēki, kuri ir mazvērtīgi, un paši netiek ārā no tā visa. Kur aitas, tur cirpēji. :)

S secinajumi 26.07.2019

Nav jau brīnums, palasiet lūdzu par to Vilni Gleški, apkrāpējs totāls. Biznesmenis, kurš nodarbojas ar cilvēku apkrāpšanu. Viņi viņam ziedo 10 tiesu no ienākumiem, vienalga situēti vai vispār tādi kam mājās nav ko ēst.
Rezultātā ne viņam ne viņa ģimenei nav jāstrādā, var braukt ceļojumos, pirkt mašīnas, dzīvokļus. Un tie muļķi ziedo... Vajag mūsu tiesībsargājošajām iestādēm jau sen izskatīt šo afēristu darbības. Krievijā tādu sektu kā jehovas lieciniekus aizliedza un visu to ko bija nozaguši cilvēkiem nācās atdot atpakaļ.. Pie mums arī vajag aizliegt šo sektantismu.

S secinajumi 27.07.2019

Gleške ir krāpnieks! Cietumā tādam vieta!

S secinajumi 27.07.2019

Tā ir taisnība, ka tas Jencītis ir bijušais narkomāns?