www.sudzibas.lv Mārcis Jencitis Mārcis Jencītis

Mārcis Jencitis - Mārcis Jencītis

īmīgi, ka uz luterāņu mācītāja Valtera Ozoliņa retorisku jautājumu, kāpēc tad brīnumdaris nedodas glābt cilvēkus Rīgā, Onkoloģijas centrā, M. Jencītis «Neatkarīgajai» skaidru atbildi nesniedz. It kā auditorija esot par mazu. Ķirurgs onkologs Viesturs Krūmiņš apstiprina, ka zem viņa un kolēģu skalpeļa sistemātiski guļas cilvēki, kas sākotnēji cerējuši uz dažādu šarlatānu — vārdotāju, pūšļotāju, sludinātāju — palīdzību. Onkoloģijas centrā aplūkot savas darbošanās sekas viņi gan nenākot un arī brīnumus tur nedāļājot. Ārsts piebilst, ka godprātīgi dziednieki ar smagām slimībām neriskējot cīnīties. To apstiprina arī Latvijas Tautas dziednieku asociācijas vadītājs Oļegs Medvedjevs. Taču esot arī gana daudz viltvāržu, kas, spekulējot ar tādiem vārdiem kā «spējas», «Dievs», «brīnums», muļķo cilvēkus. M. Jencītis ir dziednieku vidū pilnīgi nepazīstama persona — viņš nav mēģinājis nekādā veidā legalizēt savu darbību, un O. Medvedjevs spriež — vai nu viņš ir garīgi nelīdzsvarots, vai arī šis viņam ir biznesa projekts. Teorētiski še runa var būt par abām iespējām. M. Jencītis savos sprediķos piesauc savu personīgo pieredzi un atklāti stāsta, ka ilgus gadus lielos apjomos lietojis spēcīgas narkotiskas vielas — un nav pārtraucis to darīt pat cietumā, kur vairākos termiņos pavadījis nepilnus septiņus gadus. Narkologs Kārlis Einis skaidro, ka ilgstoša narkotiku lietošana izraisot neatgriezenisku personības degradāciju, arī psihozes, halucinācijas un murgainas idejas.

K

E evita_supe 02.10.2013

Dievs izmainīja manu dzīvi caur mācītāja Mārča Jencīša kalpošanu.

3) Esmu kļuvusi laimīga, stipra un patstāvīga personība.

Draugi, un bīstieties runāt ļaunu par Dieva kalpiem. Dievs saka Bībelē ka lāsts pār tiem kas tā dara!!

E evita_supe 02.10.2013

Dievs izmainīja manu dzīvi caur mācītāja Mārča Jencīša kalpošanu.

E evita_supe 02.10.2013

Dievs izmainīja manu dzīvi caur mācītāja Mācītāja kalpošanu. Esmu ļoti laimīga.

3) Esmu kļuvusi laimīga, stipra un patstāvīga personība.

Varat paskatīties draugos manu galeriju Evita Luca :)

L Lepnā Lavīze 02.10.2013

Da nošķaudīt man uz taviem lāstiem, Evita Supe (vai Luca)! Labāk padomā par savu bērnu, sektā vilkt! Vai te nebūtu jāiesaista bāriņtiesa?! Staipīt bērnu pie kaut kāda cietumnieka, izbijuša narkomāna. Ir lasīti visādi gadījumi, ko tādi, , garīgie tēvi" izdara ar sieviešu dzimuma bērniem.

L Lepnā Lavīze 02.10.2013

Bet tev, Evita, jau noteikti vienalga, ka tikai tevi paslavē par to, ka no mājām uz sektu stiep pēdējo! Labāk būtu bērnam ko garšīgu nopirkusi vai par to naudu attīstītu bērna talantus, apmaksātu pulciņus, kādu mūzikas, sporta vai mākslas skolu. .. tu esi, nevis māte! Par bērnu padomā!

M mesmes 02.10.2013

Draudzes "Kristus Pasaulei" bērni ir priecīgi un laimīgi, viņi jau no mazotnes pazīst Dievu, viņus Dievs svētī jau bērnībā. Viņi var būt laimīgi, jo viņi neizdarīs tos grēkus un kļūdas savā dzīvē, ko pieļauj nekristieši, tātad tie, kas no bērnības tic Dievam, būs svētītāki un laimīgāki.

L Lepnā Lavīze 02.10.2013

Kā tad, laimīgi, jo vecāki vazā viņus nezin kur, liek normālu bērna vecumam atbilstošu grāmatu (pasaku, stāstu) vietā lasīt amerikāņu sektantu sagrozītos reliģiskos sūdus, kas pat nav Sv. Raksti, tikai traku sektantu interpretācija. nevar kopā ar saviem vienaudžiem svinēt Jāņus un Mārtiņdienu, iet Ķekatās, un no mazām dienām tiek zombēti, ka visi ienākumi jāstiepj uz sektu. Un kad izaug, var precēties tikai ar cilvēku no savas sektas, vai arī obligāti otrs tur jāievelk. Un no tuviniekiem, kas nav ievelkami, jāatsakās!

M mesmes 03.10.2013

Draudze "Kristus Pasaulei" balstās tikai un vienīgi uz Bībeli, jo Bībele, tas ir Dieva Vārds, kuru Dievs ir atstājis uz zemes. Cik brīnišķīgi, ka arī bērni jau no mazotnes var apgūt Bībeli un tādā veidā iepazīt Deivu un saprast, kādas svētības Dievs ir paredzējis saviem bērniem. Bībelē ir arī rakstīts par elkdievību, un Dievam riebjas elkdievība, tas atnes lāstus cilvēku dzīvēs. Elkdievība, tā ir citu dievu pielūgšana, Dievam tas riebjas, un Dievs nevar svētīt tādu cilvēku dzīves, kuri pielūdz elkus. Pirmais bauslis saka: "Es esmu Tas Kungs, tavs Dievs. Tev nebūs citus dievus turēt Manā priekšā." Un otrais bauslis: "Netaisi sev elku tēlu". Latviešu tradīcijas, tas ir pagānisms, tā ir elkdievība, un tas atnes lāstus cilvēku dzīvēs.

S smīkņa 03.10.2013

Ko var par pasaku grāmatu tā cepties? Negribat par zombijiem, eņģeļiem vai elfiem labāk pastrīdēties?

L Lepnā Lavīze 03.10.2013

Tas dievs ir Mārcis Jencītis, un viss jāsaprot: tev nebūs citām vajadzībām savu naudu tērēt, viss jānes uz sektu? :D Traki laikam jūs, sektanti, esat grēkojuši, jo, ko Dievs grib sodīt, tam atņem prātu :)

P parsla :) 06.10.2013

Dievs mums ir devis iespēju dzīvot un apgādā mūs ar līdzekļiem. Es labāk dodu savus līdzekļus Dievam, kurš ir izmainījis manu dzīvi, manu domāšanu un iedevis manai dzīvei jēgu, nevis izlietoju naudu lietām, kas mani verdzina un vedina grēkot!
Visi cilvēki ir grēkojuši, neviens nav bez grēka.
Un paldies Dievam, kurš manu prātu dara skaidru! :)
Starpcitu - laba lieta - informācija par to, kas patiesībā ir sekta: http://www.marcisjencitis.lv/publikacijas/svetrunas-2/patiesibaparsektam

L Lepnā Lavīze 06.10.2013

Parsla, tev bērni ir? Tērēt naudu saviem tuvajiem - bērniem, vecākiem - tas ir grēks? Un stiept uz sektu - norma? Tava sekta ir ļoti tālu no Dieva, un Dievam tāpat pieder visas pasaules bagātības. Un līdz tam tava dzīve bija tik bezjēdzīga? Neiedomajies, ka padarīt dzīvi jēdzīgu var arī 100 citos veidos?
Neviens nemīlēja? Bet sektā tevi ļoti mīl? Pamēģini mēnesi naudu nenest, un redzēsi, kāda būs cilvēkmīlestība! Viņiem ir vajadzīga tikai tava nauda!

E Evita Luca 07.10.2013

Mana dzīve ir izmainījusies tikai pozitīvi caur mācītāja Mārča Jencīša kalpošanu.

Es kļuvu par patstāvīgu un stipru personību.

E Evita Luca 07.10.2013

Iveta, Dievs ir izmainījis manu dzīvi. Esmu laimīga un mana ģimene arī. Pateicoties lūgšanām un Dieva žēlastībai mans bērns ir dzīvs.

Jūs tā runājiet |Iveta, bet pati nemaz neesat bijusi mūsu draudzē neesat pazīstama ar mācītāju un tik ļauni runājāt. Tā nevajag!

L Lepnā Lavīze 07.10.2013

Tā tik vēl trūka, lai es ietu iepazīties ar ugolovņiku, kas cietumā iemācījies skaisti braukt pa ausīm, un vilkt vēl līdzi savu ģimeni! Un ja arī intereses pēc aizietu, domājat, ka viņš uz mani atstātu neizdzēšamu iespaidu? Noteikti nē! Uz mani apstrādāšanas tehnoloģijas neiedarbojas.
Evita, Tavs bērns ir dzīvs, pateicoties ārstiem un medicīnas sasniegumiem, nevis tam Jencītim!

P parsla :) 07.10.2013

Iveta, man nauda pietiek labiem darbiem - pirmkārt, Dievam, un arī sev, savai ģimenei un ja nepieciešams arī draugiem :) Dievam pieder visas pasaules bagātības, un Bībelē melns uz balta ir rakstīts: "Bet atnesiet katrs savu desmito tiesu pilnā vērtībā Manā klētī (..)".
Un šajā draudzē neskatās uz mana maka biezumu, un ja arī es neziedotu Dievam, tas būtu tikai starp mani un Dievu. Tiesā Dievs, nevis cilvēki!

Turklāt, nevajag domāt, ka cilvēki nezina, ko dara! Nezinu nevienu baznīcu, draudzi vai jebkāda cita veida biedrību, kur nebūtu nepieciešami līdzekļi. Finanses ir nepieciešamas visur un visam - elektrība, siltums, utt.

Dzīve līdz brīdim, kad iepazinu Dievu, nebija pilnīga, piepildīta. Tevis minētie 100 citi veidi - nezinu nevienu! Ne alkohols, ne tusiņi, ne tas, ka visa kā ir pietiekoši, ir labi draugi un ģimene utt. - nekas nepadarīja dzīvi 100% jēdzīgu! Dievs piešķir jēgu manai dzīvei ;)

Jā, mani mīl :) Pirmkārt, mani mīl Dievs un tas man ir ļoti svarīgi. Dievs mīl arī tevi! :)

P parsla :) 07.10.2013

Dievs ir brīnumu darītājs! Viņš dziedina arī tur, kur ārsti un medicīna nevar līdzēt:

P parsla :) 07.10.2013

Un draudze "Kristus pasaulei" ir Latvijas Valsts oficiāli reģistrēta evaņģēlisko kristiešu draudze (ar reģistrācijas nr., reģistrācijas vietu un valsts piešķirtu oficiālu konfesiju - evaņģēlisko kristiešu draudze) :)

Sekta ir kaut kas cits!
Ja vēlies uzzināt, kas ir sekta, iesaku noskatīties šo video http://www.youtube.com/watch?v=prpn75rpyEM

L Lepnā Lavīze 08.10.2013

Pārsla, ir atšķirības starp baznīcu, kurā ziedo, cik vari atļauties, un sektu, kur to pieprasa. Nocitē, lūdzu, Sv. Rakstu vietu, kur tieši tā teikts: ir jāziedo 10. tiesa M. Jencītim! Tādas nav, un Dievu var lūgt arī mājās, bez visādiem ziedojumiem. Žēl, ka Tev viss ir galējībās, melns un balts - ja nestaigā pie Jencīša, tad vienīgā alternatīva ir dzert un tusēt? Varbūt tur narkologa palīdzība bija vajadzīga? Izmaksātu daudz lētāk nekā kolekte Jencītim mūža garumā.

L Lepnā Lavīze 08.10.2013

Tepat blakus topikā arī Jehovas liecinieki apgalvo, ka viņi ir tie vienīgie īstie pareizie, ziedo brīvprātīgi un tikai viņi nav sekta.