Māris Jencītis - Māris Jencītis

Es gribu jūs nopietni brīdināt no jaunu sektu paradīšanos.
Vai mums ticīgajiem nepietiek jau ar esošajam reliģijām?
Vai mums nepietiek ar katoļu, luteraņu, pareizticīgo baznīcām?
Kāpēc tāds parasts cilvēks bez atbilstošas teoloģiskās izglītības Māris Jencītis ir izveidojis savu draudzi, ar merķi gūt sev materiālu labumu?
Es piekritīsu tam, ka viņam ir citi reliģiskie uzskati, un tāpēc viņš negrib darboties kādām jau no esošajām tradicionālajām reliģiskajām konfesijām.
Kāpēc ir jāmaisa cilvēkiem smadzeneS?
Māris Jencītis tikai to prot, kā citiem vienkāŗši ar savu sagrozīto mācīnu sagrozīt ikvienam kristietim smadzenes.
Es saku tā- sektam nē!!!
Dārgie Kristus bērni, esiet modri, un neļaujiet Māra Jencīša sekotajiem sevi ievilkt nopietnās lamatās.
Māris Jencītis nav tas pats labākais cilvēks, kuram mēs varētu akli uzticēties.
Ja mēs gribam ticēt Dievam, tad es aicinu darīt labus darbus, lūdzu dosim pajumti bezpajumtniekiem, iedosim bezpajumtniekam zupas bļodu.
Vai Māris Jencītis palīdz bezpajumniekiem?
Protams, ka viņš nepalīdz!

N nunu 22.10.2010

Luterāniete, vai tu pati savā mājā daudz bomžu smirdoņas esi izmitinājusi?

Z Zita 22.10.2010

Pilnīgi piekrītu, kā tā ir sekta. Minēšu piemēru - manai vīramātei ir iekrājies īres parāds par dzīvokli. Mēneša maksa ir maza. Ne jau tāpēc, ka negrib maksāt. Varat minēt, kur paliek saņemtā pensija! Nu protams, ka "draudzei". Cilvēks ar tā saucamo dziedināšanu ir tā apstrādāts, ka akli uzticas un gandrīz visu naudiņu atdod "draudzei". Un diez vai Jencītis palīdzēs nomaksāt parādu vai iedos pajumti, kad izliks no dzīvokļa. Un varat man nestāstīt par cilvēku lētticību. Ja grib lūgt Dievu, tad tas ir jādara baznīcā.

S Smiltene 11.10.2016

Saja Draudze nevienam nenak klat un neprasa dod man naudu, tas ir labpratigs ziedojums, gribi ziedo, gribi neziedo, un neviens neskatas, vai tu to dari, vai nedari, ta ir tava pasa briva griba, ja si viramate no labas sirds ziedo, tad tur nav vainigs Draudzes macitajs. Un vel ieteiktu si raksta autoram, palasit Bibeli, un atras taja vietu, kur ir rakstits, ka Dievu ludz baznica, esmu pilnigi parliecinata, ka sadu raksta vietu vinss neatradis!

S saule1971 16.04.2018

Es skaidri zinu, ka neviens šajā draudzē nespiež dot 10 tiesu...pati esmu tur bijis un bija vienkārši no Bībeles rakstu vieta citēta par finansēm, gribi dod, negribi, nedod 10 tiesu...un es pamanīju, ka arī mani tuvinieki naudas trūkumu sāka novelt uz šo draudzi...vismaz atradās vainīgais:) bet tas, ka nauda trūka arī pirms šīs draudzes...tas neskaitās...nu tad visiem ņaudētājiem iesaku beigt vainot šo draudzi...un vispār draudzes pie naudas trūkuma...

S Santa Lazda 29.11.2018

...bet ja velies but labs sekotajs, tad jadod 10 tiesa savadak nemaz nevar! Ta ir smadzenu skalosana!

D Dakre 22.10.2010

Es vienmēr pasniedzu bomžiem maizes gabaliņu, iedodu 10 santīmus.

Pajumti arī vienam iedevām, strādīgs cilvēciņš laukos.

Jā, piekrītu tam, ka Māris Jencītis iedzīvojās uz trūcīgo ļaužu rēķina.

Un visa Māra Jencīša draudze ir paiholoģiski aptrādāta, ka draudzes locekļi nav kontaktējami.

D Dakre 22.10.2010

Tas ir Māris Jencītis, nevis Māris!! Viņš ir vnk krāpnieks!

Mans viedoklis ir tāds, ka šis cilvēks NAV dziedinātājs, un šarlatāns ne tik, tas vienkārši nav iespējams! Tie, kas tā domā, nemaz patiesībā nezina, kas tad īsti ir dziednieks vai šarlatāns... un kāds patiešām viņš ir... Es uzsveru, ka viņš ir vienkāršS CILVĒKS, kurš ir paklausījis Dieva aicinājumam un kalpo Viņam un, arīdzan, cilvēkiem, savā ziņā, tā ir liela PRIVILĒĢIJA!!! Ne katarm tāda ir dota, un ar savu stipro raksturu Mārcis ir TUR, kur Viņš IR-DIEVA KLĀTBŪTNĒ. Vnk tas šķiet neparasti, mums, kas esam parasti mirstīgie, arī Mārcis tāds ir, bet atšķirība ir tāda, ka Dievs viņam ir atklājis Sevi, un Mārcis Jencītis ir TO paņēmis!... Un, es zinu, ka Viņš TO NEATLAIDĪS. MŪŽĪGĀ DZĪVĪBA IR VAJADZĪGA MUMS KATRAM. IEMANTOSIM TO, BŪSIM GUDRI!!! www.marcisjencitis.lv

J jāāāā 22.10.2010

Kur auni, tur cirpēji!!!

K kristietis 25.10.2010

Mat. 7:20 Tāpēc no viņu augļiem jums tos būs pazīt.
Tad nu uzskaitīsim Mārča Jencīša un viņa komandas augļus:
-neticīgie kļūst ticīgi
-cilvēki tiek dziedināti un atbrīvoti no ļauna, turklāt ir reālas liecības, reāli ārstu apstiprinājumi – vajag vispirms painteresēties, nevis izdomāt melus
-cilvēki nobriest raksturā un pieaug garā
-cilvēki iemācās nesavtīgi ziedot (Jēzus uzslavēja atraitni, kura ziedoja VISU naudu, kas viņai bija
-cilvēki iemācās mīlēt cits citu ar reāliem darbiem, iemācās uzņemties reālu atbildību un reālu kalpošanu tuvākajam
-cilvēki atjauno attiecības ar tuviniekiem, kur bijis gadiem ilgs naids

Domāju, ka ar to pietiek, lai mēs redzētu, ka šīs sūdzības autors apzināti vai neapzināti apmelo un ceļ neslavu uz sagrozītu faktu pamata

Uzdošu pāris jautājumus tiem, kuri kritizē Mārci un viņa kalpošanu:
Cik laika dienā tu pavadi ar Dievu individuāli lūgšanā un Bībeles studēšanā?
Cik un kādā mērā tu nododies Dievam un paklausi Viņam ikdienā praktiski?
Kur ir tavi augļi – cik cilvēkus esi pievedis Dievam? Cik bomžus esi pats pabarojis un izmitinājis?

Mārcim ir personīgs laiks ar Dievu
Mārcis nododas pilnībā kalpošanai Viņam
Mārcis reāli kalpo savai grupiņai, reāli viņus mīl ar reāliem darbiem un šie savukārt to pašu dara savās grupiņās, KURĀS STARP CITU IR ARĪ NABADZĪGI CILVĒKI.
Kā tavs luterāņu draudzes mācītājs kalpo cilvēkiem? Kā viņš mīl savu draudzi? Ko viņš dara katra draudzes locekļa labā? Vai tavs luterāņu draudzes mācītājs arī iet uz ielas un reāli kalpo bezpajumtniekiem?

Vai Jānis Vanags ar saviem prāvestiem un mācītājiem palīdz bezpajumtniekiem PERSONĪGI? Vai tu luterāniete pati personīgi palīdzi bezpajumtniekiem?

Kādu materiālu labumu tad Mārcis iegūst? Vai luterāņu mācītāji algu nesaņem no draudzes naudas?

Atgriežoties pie augšminētās rakstuvietas - es pēc augļiem atpazīstu meļus un neslavas cēlājus

ZITA - es nojaušu, ka informācija ir sagrozīta, vari būt droša - neviens netiks atstāts bez palīdzības, ja uzzināšu, ka kādam draudzē ir šādas grūtības, iespēju robežās pats personīgi finanisāli atbalstīšu un nešaubos, ka to darīs lielākā daļa pārējo draudzes locekļu, ar M. Jencīti priekšgalā.

Dakre
Es arī ziedoju ubagiem, būtu man iespēja, es arī kādu bezpajumtnieku izmitinātu laukos, bet man diemžēl nepieder lauku māja, arī Mārcim ne, viņš dzīvo dzīvoklī. Interesanti būtu uzzināt - vai par to strādīgo cilvēciņu kāds arī uzņemas rūpes par viņa garīgo izaugsmi, māca Dieva Vārdu utt?

Viena lieta ir šad tad kādu ubagu pabarot, kādu izmitināt laukos, 4 reizes gadā piedalīties "es nebaidos palīdzēt", bet pavisam kas cits būt līderim savā grupiņā, kur tev jāuzņemas reāla atbildība par cilvēkiem visu laiku. Vienīgie, kas kaut cik normāli luterāņu draudzēs individuāli un personīgi kalpo cilvēkiem PASTĀVĪGI, NEVIS PERIODISKI, ir diakonijas darbinieki, kuru katrā draudzē nemaz nav tik daudz

O Oksana 01.04.2011

Mārcis ir pilnīgi normāls cilvēks kā pārējie un nestāstiet ka Kristus pasaulei ir sekta. Bez tabu bija reportāža... ar to nepietiek? Kāpēc cilvēki vērojot no malas un neiesaistoties spriež va tā ir reliģija vai nē? Jūs domājat ka katoļi, luterāņi, pareizticīgie un baptisti ir tie pareizākie un ticīgākie? MUĻĶĪBAS!!! Ja tā ir kāda jaunāka draudze tad tā ir sekta! MUĻĶĪBAS!!! Mums būtu jālepojas ka mūsu valstī ir arī tādas draudzes kas ir ienākušas no amerikāņiem. Šajā draudzē tiešām var iegūt personīgas attiecības ar īsto Dievu. Tā, ka padomājiet ko runājiet! Baznīca nav tā vieta kur ir Dievs! Dievs ir Tavā sirdī! Katoļos piemēram visi izbauda, kā Jēzus cieta, bet cita lieta kur Bībelē stāv rakstīts ka cilvēkiem jācieš kā Jēzum. Kur? NEKUR!!!Dievs grib lai mēs esam dzīvi un ticam Dievam. Sātans jums ir iesējis sūdus galvā. Tas, ka jāziedo nauda ir pilnīgi normāli.

L Lepnā Lavīze 16.04.2018

Viss, kas nāk no amerikāņiem, ir vislabākais? Smiekli nāk. Tāpēc tu, Oksana, esi sektā, ka tev nav ne grama kritiskās domāšanas.

S saule1971 17.04.2018

Lavīze...es biju pasaulē līdz 2013.gadam un mana domāšana bija stipri kritiskāka ka jebkuram vidusmēra cilvēkam, strādāju valsts iestādē...meklēju iespēju kā par mazāku darbu iegūt vairāk, meloju ...un saucu to par sevis pasargāšanu, uzliku masku ka man viss Ok, bet naktī spilvenā kaucu...līdz man atklāja 4 stadijas vēzi...zini Lavīze...pasaki godīgi, ja tev pateiktu, ka atlikuši 3 mēneši dzīvot, vai tev nebūtu vienalga kā sauc to vietu- sekta, dziednieki, ekstrasensi ...vai tu nebūtu gatava jebko darīt un atmest kritisko domāšanu lai tikai nemirtu? Vai tu nebūtu gatava atdot māju, mašīnu un visu kas tev ir, par iespēju dzīvot? Redzi, man neko no tā nevajadzēja atdot, tikai atmest kritisko domāšanu un lepnību...un tieši caur šīs draudzes kalpošanu man vēzis vairs nav...bet ja nebūtu šī mācītāja...arī šis draudzes nebūtu, nebūtu daudz izmainītas dzīves...

P Patriots 01.04.2011

No amerikāņiem var būt galvā tikai sūdi, jo ko var gribēt no šīs plānprātīgo nēģeru valsts.Paskatotie viņu tizlās filmas gribas dirst.

в Вacя 01.04.2011

Oksana laikam ir iezombēta un daudz ziedo.

O Oksana 11.04.2011

Bigs- uz šo draudzi nēeju un neesmu ziedojusi ;) Un ja, kas tur nezombē:) ja gribi tuvāk izcilāt šo tēmu droši raksti uz e-pastu :) Pat ja būtu nozombēta es nezinu ko dariitu :D ja gribi redzēt kur zombē tad aizej pie kāda psihoterapeita redzēsi kā no tevis izvilks info ;)

в Вacя 11.04.2011

Piedošanu Oksana! Tajā vakarā laikam biju par daudz iedzēris.

е Едиотc 06.06.2011

Певеноес манай сэктай! Мэс нэлудзам дэву а дзэрам шняби!

G grieta 27.11.2011

Ikviena draudze kas nošķiras no baznīcas ir sekta, tā ir sektas definīcija!Un jūs esiet sektanti-tā vienk. ir.
Un vai gan jums nav bail?Vai jums nav bail ka šis solis sānis aizvedīs jūs pie Dieva?Jo kas gan notiek ja es noeju vienu soli sānis no takas, kur gan es beigās nonāku?Un kas gan notiek ar kuģi, kad tas novirzās no kursa par 1 gradu, vai tas nonak gala ostā?
Daudzi uz Mani sacīs tanī dienā: Kungs! Kungs! Vai mēs Tavā Vārdā neesam nākošas lietas sludinājuši, vai mēs Tavā Vārdā neesam velnus izdzinuši, vai mēs Tavā Vārdā neesam daudz brīnumu darījuši?
Un tad Es tiem apliecināšu: Es jūs nekad neesmu pazinis; eita nost no Manis, jūs ļauna darītāji. (Mat. 7:22, 23)

Es ieteiktu vnk aiziet uz baznīcu(lai gan zinu ka tas jums ir aizliegts) un noskaitīt tēvreizi, jo jums nekas ļauns no tā nevar notikt, bet ja mēs nekalpojat tam Kungam, vai mums.Un būt modriem.

K Kristīne 03.01.2017

Pamatojiet, kas tieši neatbilst Bībeles macībai - AR KONKRĒTIEM PANTIEM.

M Mārucis 02.12.2011

Personīgā pieredze- katram uz savas ādas jāizbauda, lai noticētu, ko saka citi!
Nekas labs Jencīša draudzē nav sagaidāms. Drīzāk jāuzmanās, vēlams neiet vienam, jo divatā reālāk visu aplūkot un saprast. Es gan vienatnē to mācību stundu izgāju-teikšu, kā ir- LABA DZĪVES SKOLA, citiem iesaku-īpaši kam vājš raksturiņš, viegli pakļaujami-labāk ar līkumu visai Jencīša kompānijai, jo viņš ar saviem mīļajiem, kas it ir tikai ziediņi, odziņas ir apkārt viņam, patiesi izpumpē naudiņu no maciņiem. Nevienam pat prātā neienāk, kur tā nauda paliek. Pamēģiniet iefiltrēties tur- brīnumus ieraudzīsiest!
Bet biznesam nav robežu-katrs izvēlas savu veidu un atrot lētticīgos...

A aigars 11.03.2012

Beidziet visu "jauno" saukt par sektu!!! Sekta ir tā ; ja iet pretrunā Bībelei. Bībeli nelasa, nepārzin un tad arī visus kuri neiet kādā noteiktā mūra ēkā sauc par sektantiem! Taisnais no ticības dzīvos, lasiet Bībeli un nēsiet nezinātāji! Ja Jēzus staigātu pa latviju sludinot tad 70% sauktu Viņu par sektantu>>

J jenssdewalka 19.01.2013

Visi kas viņu aizstāv ir krituši par upuri - tie kas saka ka viņš ir sektants - nojauš krāpšanu bet nevar izskaidrot - te es nedaudz padalīšos ar prāta manipulēšanas metodēm -kuras visas var atras katrā "dziedināšanas lūgšanā" ASV - ko ir pārņēmis Jencītis - un kas savelkās kopā ar zinātniskajiem pētijumiem laika gaidā no hipnozes utt uc materiāla

Faith Healing - Dziedināšanas dievkalpojumi

Papētot to kā manipulē ar cilvēkiem jauno paaudžu draudzes, un kā notiek Dziedināšanas dievkalpojums - tiem kas ir pētijuši psiholoģiju, hipnozi un to kā manipulēar cilveku prātiem ir uzkrītoši redzams kāda metadoloģija tiek izmantota - bet tiem kas nezin es centīšos nedaudz pastāstīt...

Zilās gaismas

un sākumam uzdošu jautājumu - vai atceraties kuru tableti paņēma NEO - filmā “matrix”
sarkanā tablete ļaus viņam atmosties uz īsto patiesību - bet zilās izvēle nozīmētu palikšanu matricas ilūzijā?

Zilā krāsa pētijumos ir parādijusi ka cilvēka prātiem asociējas ar miegu un gulēšanu. Iespējams jūs zinat par placebo effektu - kad cilvēkiem iedod vienkāršu cukura tabletīti un tikai cilvēka pašiedvesma domājot ka tā tabletīte (Cukura- kas neko neārstē) strādā - spēj panākt rezultātu. Tātad - izdarot šo pašu pētijumu bet iedodot tabletīti zilā krāsā - effekts uzlabojas par 66%

testējot placebo effektu uz tiem kas sūdzas par bezmiegu - zilās tabletes lietotāju grupa salīdzinājumā pret sarkanas krāsas tablešu lietotāju grupu paziņoja ka viņi aizmiga par 30 minūtēm ātrāk un gulēja par 30 minūtēm ilgāk

Gruntēšana (priming)
Kad jūs pēdējo reizi nopirkāt puķes pārtikas veikalā... pareizi - nevarēsit atcerēties.. tad kāpēc bieži pārtikas veikalos pie ieejas ir puķes?
Tā ir gruntēšana - prāta stimulēšana kādā veidā, lai ieprogrammētu prātu - atbildēt uz tā atkārtotu stimulēšanu vēlāk..
teiksim - redzot svaigus ziedus pieieejas - jūsu prāts notur “svaiguma” ideju - un aizejot līdz gaļas stendam - jūsu prāts attiecībā uz gaļu skatīsies kā uz svaigu produktu - izklausās dīvaini..? bet tas strādā katru reizi kad zinātnieki veic pētijumus tajā

Vārdojums -
Pētijumi liecina ka vārdu izvēle un frāzējums, kāds tiek lietota aptaujā var mainīt krasi cilvēku atbildes - teiksim - Jautājot pāreja uz stabilāku valūtu - (vienam un tam pašam likumprojektam) pret frāzējumu - tas ko napolions vēlētos - lai ar cik izglītoti cilvēki - vienmēr atstās ietekmi uz mūsu atbildēm - ASV veiktais tests medicīnas aprūpes plāna sakarā - rezultātus variēja no 2 līdz 44 līdz 60 % atkarībā uz frāzējumu - vienam un tam pašam teikumam
teiksim - “Svarīgi balsot”, jeb “ir svarīgi būt balsotājam” - teikumā ar vārdu “Balsotājam’ iekļauana aptaujā rezultātu mainija pa 14% -”balsotājam” labā

Emocionālas saites veidošanās - ar cilvēkiem ar kuriem kopā dziedi, skaiti utt
Ir pierādīts ka dziedot, dejojot, skaitot jeb pat soļojot ar kādu kopā.. tava saikne ar to cilvēku satuvinās tikai šīs kopīgās rīcības dēļ...Transam līdzīgs stāvoklis

Mūzika kas palēlina un paātrina tempu - kas cilvēku ieved vieglā neapzinātā transā
Transs - tulkojumā pusmiegains stāvoklis stapr gulēšanu pamošanos un snaušanu..
The Chinese believed that musical tones were but one physical manifestation at an inaudible superphysical sound which governed the cosmos. Depending upon the combination of musical notes, rhythms and instrumentation, music possessed the ability to either enhance the spirituality or the darker side of humanity.

Šitādu sviestu vajag pacensties sacerēt :D :D :D

S Santa Lazda 29.11.2018

Ar tadiem sektantiem ka Kristine, nav vairs iespejams vispar komunicet, jo ir tikai Kristus pasaulei sviests galva!

L Lasma Skudra 13.10.2013

Caur Mārča Jencīša kalpošanu ir izmainījusies mana dzīve:) Un es no nabadzes, kas pati nespēj nopelnīt un strādāt, esmu kļuvusi par finansiāli brīvu cilvēku, es vairs naudu neņemu no vecākiem, man ir darbs un bizness iesākts. Mārcis palīdz ļoti daudziem Latvijas nabagiem ar saviem motivējošajiem, gudrajiem sprediķiem. Viņš gan māca latviešus strādāt, gan arī dod padomus sava biznesa atvēršanai, lai latviešiem nevajadzētu doties prom un Īriju un Angliju u.t.t..Tas arī kopumā novērš Latvijas nabadzību, jo mēs, kas draudzē finansiāli paceļamies, līdz ar to arī maksājam vairāk nodokļus, vairāk atstājam savu naudiņu Latvijā. Uz draudzi sākumā atnāk pārsvarā nabadzīgi cilvēki, bet pēc tam jau sāk dzīvot labāk :))))

Dziedināšanas dievkalpojumi ir fantastiski, jo Latvija ir pilna ar ļoti slimiem cilvēkiem ar visdažādākajām kaitēm un, diemžēl, Latvijas valts un medicīna, ārsti nespēj daudz palīdzēt, jo cilvēkiem nav naudas un bieži arī daudzas slimības nemaz nav ārstējamas. Bet te DIevs caur Mārča rokām dziedina par brīvu un atbrīvo ļaudis no sāpēm, kuri pēc tam par to ir ļoti laimīgi. Vai varam cilvēkiem liegt šo brīvību? Un Dieva spēka izpaušanās brīnumos un zīmēs nav nekas neparasts-tas ir noticis jau gadsimtiem ilgi.

S Staylere1 22.08.2016

Un kādēļ mani paziņas aizgāja no Mārča jencisa visas slimibas atgriežas un pār cilvēku nāk nelaimes!?????uz ko balstās viņa draudze?

S Staylere1 22.08.2016

Man pazistams arī no cietuma izgāja un gada laikā jau braukāja ar bmw jaunako un uzcēla maju!patiesi,patiesi Jencitis atbrīvo no nabadzibas!es nogaju draudze gadu paliku vēl nabagāka!slava jencim!

A AS- 25.01.2014

Pastastisu savu pieredzi, ka pareizticiga kristiete, bet tagad musulmane! Kristus Pasaule ir visistaka sekta un jaatzist pat loti neveseliga psihei, jo Marcis Jencitis ir tikai musulmaniem un pareizticigiem izprotama "persona". Sada veida kalposanas nav veseligas cilvekam un vina apzinai, jateic tur darbojas cits speks, nevis Dieva raditaja. Un cilveks tur ir nozombets un izcakarets. Es loti priecajos sis "personas" dievkalpojumos pabiju tikai 2 reizes un man tur loti nepatika, jo es jutu, kas tas ir par t.s. cilveku.
Esiet loti modri, jo pats satans ka gaismas engelis sludinas pedejos laikos!
Tadel domajiet, kur ejat un kam kalpojiet! Starp citu- ne pareizticigie ir elku kalpi un musulmani ari nav nekadi azishu prieksa nemeji. Seit vienkarsi darbojas cits speks un sargiet savus bernus un lidzcilvekus no si t.s. vina dieva sutna Jencisha (citadi vini saks runat pavisam ne cilveku valoda un pashi nesapratis, ko pieludz).Jateic nozombet sadam spekam cilveci ir viegli.
Pieversiet uzmanibu majas lapai, visur figure 33 un 11 skaitli, iluminati...
Tas ir neveseligi tur atrasties un nekadas dziedinasanas tur nenotiek...kaut gan vinam t.s. "cilvekam" Marcim Jencitim tas ir iespejams. Interesanti, ja Jencitim parbrauktu 20tn kravas automasina, vai vinsh izdzivotu ar Dieva brinumu? Kas zin, varbut vinsh ari vienkarshi pieceltos un aizietu talak... Padomajiet!

Allahs par visu un visiem.

S Staylere1 22.08.2016

Piekrītu,it visam jo ari tur pabiju 6.mēnešus!

R riks sondors 20.07.2017

nemitīgi izdzen Mepīzdōpeli ar Belcebulli?

A AS- 25.01.2014

Pajautajiet marcim jencitim, vai vinsh gadijuma nav musulmanis pec savas istas parliecibas, jo tadam vinam ir jabut. Kristietis vins vienkarsi nevar but, jo vins jau ir musulmanis, bet to vinsh jums nestastit, jo patiesiba atbrivo!

A Anna Davidoviča 25.06.2016

AS, Tu esi smieklīgs. Reāli pārsmējos tavus komentārus lasot. Mārcis Jencītis IR kristietis, turklāt dedzīgs un Dieva Vārdu respektējošs.

K Kristīne 03.01.2017

Tiešām smieklīgs, nekompetenta cilvēka komentārs. Ja nav kristietis - pamato ar Bībeles pantiem :) virināt muti jebkurš var

D dainis116 10.03.2014

Šī draudze nav sekta un viss tas rakstiņš ir safabricēts, jo cilvēku pozitīvās liecības krasi ņem pārsvaru pār dažu sūdzības.lv rakstiņiem. Arī nabadzīgi cilvēki ir bijuši šajā draudzē un kļuvuši turīgi, arī mana dzīve šajā draudzē ir izmainīta. Esmu dziedināts no C Hepatīta, Artrīta, Astmas un Epšteina vīrusa, kā arī esmu atbrīvots no depresijas, mazvērtības, no alkohola un nikotīna, no datorspēļu atkarības. Esmu dabūjis sievu un man ir divi bērni un man ir mērķis dzīvē. Bet ko, kāds cits var piedāvāt? Vai vari pats ar saviem spēkiem izmainīt pats savu dzīvi uz labo pusi? Labāk atnāc un pārliecinies: Latvijas zinātņu akadēmijā katru svētdienu 11:00

S Staylere1 22.08.2016

Sātans arī dara brinumus!kāpēc tur visi tā nozombeti?kad aizgāju no turienes neviens ar mani nekomunice??????a