Māris Jencītis - Māris Jencītis

Es gribu jūs nopietni brīdināt no jaunu sektu paradīšanos.
Vai mums ticīgajiem nepietiek jau ar esošajam reliģijām?
Vai mums nepietiek ar katoļu, luteraņu, pareizticīgo baznīcām?
Kāpēc tāds parasts cilvēks bez atbilstošas teoloģiskās izglītības Māris Jencītis ir izveidojis savu draudzi, ar merķi gūt sev materiālu labumu?
Es piekritīsu tam, ka viņam ir citi reliģiskie uzskati, un tāpēc viņš negrib darboties kādām jau no esošajām tradicionālajām reliģiskajām konfesijām.
Kāpēc ir jāmaisa cilvēkiem smadzeneS?
Māris Jencītis tikai to prot, kā citiem vienkāŗši ar savu sagrozīto mācīnu sagrozīt ikvienam kristietim smadzenes.
Es saku tā- sektam nē!!!
Dārgie Kristus bērni, esiet modri, un neļaujiet Māra Jencīša sekotajiem sevi ievilkt nopietnās lamatās.
Māris Jencītis nav tas pats labākais cilvēks, kuram mēs varētu akli uzticēties.
Ja mēs gribam ticēt Dievam, tad es aicinu darīt labus darbus, lūdzu dosim pajumti bezpajumtniekiem, iedosim bezpajumtniekam zupas bļodu.
Vai Māris Jencītis palīdz bezpajumniekiem?
Protams, ka viņš nepalīdz!

A AnnaD 24.03.2014

Kristus Pasaulei ir pati labākā draudze Latvijā un Mārcis Jencītis ir ĪSTS DIEVA VĪRS. Cilvēku dzīves šajā dzīvē mainās un mainīsies. Reliģiozās draudzes ''psiho'' jo baidās, ka cilvēkiem atvērsies acis un tie sapratīs, ka īstājās Dieva draudzēs ir jānotiek zīmēm un brīnumiem, jo tas ir Bībeliski. Diemžēl tradicionālajās baznīcās cilvēku dzīves nemainās, dziedināšanas nenotiek. Cilvēks kāds atnāk - tāds aiziet...
lai Dievs svētī savu kalpu Mārci Jencīti.

Z Zupas katls 15.04.2022

"Kristus Pasaulei ir pati labākā draudze Latvijā" ir ļoti neobjektīvs un pretenciozs izteiciens.
Vai jūs esat apmeklējusi KATRU Latvijas draudzi lai novērtētu ka tās ir sliktākas par šo?Pēc kādiem kritērijām jūs to vērtējat?

I Izbijušais 24.10.2016

Izbijušais M. Jencīša piekritējs
Pateicoties šādai skaistai reklāmai arī savā laikā ieskrēju šajā sektā ko sauc "Kristus pasaulei". Diezgan ātri saskatīju pretrunas M. Jencītī, ka tas ko viņš sludina ir pretrunā ar darbiem. Klausoties liecības lielāko daļu nezinu vai tas tā ir, bet daļa no liecībām kur man labi zināmas šo cilvēku biogrāfijas redzu ka brīnumi tiek pārspīlēti, vai laiks kad tas noticis nemaz nav saistīts ar šo sektu.
Tas, ka viņš nesadarbojās ar nevienu citu draudzi pat nespēj atrast sadarbību ar līdzīgas mācības G12 partneriem, un arī citas draudzes viņu neatzīst. Vienīgais kam pēdējo 5.gadu laikā ļauts runāt kopējā sapulcē ir Jencīša bijušais garīgais skolotājs - mācītājs no vasarsvētku apvienības. Nonākšana šādā garīgā izolācijā ļoti bīstama, tādēļ pamatoti to sauc par sektu.
Pēc būtības M. Jencītis ir daudzkārtējs cietumnieks,kurš savā laikā piedzīvojis Dieva žēlastību,bet nav spējis to nosargāt, un šodien viņš man atgādina cietuma sadistu, kaš savas ļaunprātības izgāž uz naivi ticīgiem cilvēkiem. Tas izpaužas tīksminoties ar stāstījumiem par dažādu ļaundaru dzīves stāstiem, un beigās sakot, ka tādi cilvēki man patīk.
Lai nebūtu jāsastopas ar kritiku, šajā sektā tiek iesaistīti praktiski tikai jaunatne un ari nepilngadīga vecuma bērni, kuriem var viegli "kompostrēt" smadzenes. Par nepiekrišanu sektas līderim (M. Jencītim) tiek draudēts tādus atdot sātana varai,un tādi cilvēki ir vairāki, pat konkrēts cilvēks esot jau miris. (tādus izteikumus esmu dzirdējis personīgi)
Pēc Bībeles kritērijiem tie ir plēsīgi vilki avju drēbēs. Sargieties no tādiem!

M Modžus 15.12.2016

Viss tas ir lohatrons un kur atrodas cilvēki kuri tur iet.

M Modžus 15.12.2016

Vienā no viņa sprediķiem vai kā tur viņus sauc ir labi redzma viņa nostāja kur viņš sakās neciešam savādāk domājušus,izraidot vai vēlāk divātā runājot.Divatā runājot jau laikiem tiek izmantots cietuma žargons jo citu jau tas keks nesaprot.Tur nevar veidoties dialogs bet tur ir monologs vienos vārtos.Cilvēku stulbums ir neizmērojams ejot uz tamlīdzīgām sektām.

D Dainis Daubers 02.01.2017

Mācītājs Mārcis Jencītis ir pats foršākais mācītājs kādu jeb kad esmu redzējis. Lai cilvēki domā ko grib, bet maldās, kas runā sliktu par viņu.

I Izbijušais 02.01.2017

Acīm redzot vēl nepazīsti vai melo, vai esi tāds pats.

K Kristīne 03.01.2017

Visi šie negatīvie komentētāji ir cilvēki, kuri nekad neko nesasniegs, tikai kurnēs, skaudīs un bubinās. Tas ir visur. Kā arī - tie ir cilvēki, kuri nelasa Bībeli. Jebkura pretenzija pret draudzi/mācītāju būtu jāpamato Bībelē. Ja cilvēks to nespēj izdarīt, tātad tas ir tikai viņa viedoklis, kas nevienu neinteresē.

Šī draudze ir bibliska un progresējoša, cilvēku dzīves caur to mainās. Lūk arī manējā: https://www.youtube.com/watch?v=480Sq7w3krU&index=1&list=PLn2WcqLalXe4juCRPkkXjeo2FlVupvUWb&t=2s

I Izbijušais 03.01.2017

Kristīne, vispirms izlasi Bībelē Pāvila 1.vēstuli Timotejam 3.nodaļu, kāds var un kāds nevar būt draudzes mācītājs!

L Lepnā Lavīze 18.04.2018

Kristīne, Tu te visus pazīsti personīgi, ka zini, ko viņi ir sasnieguši? Kāpēc domā, ka visi skauž? Ko apskaust - cilvēku, kas par noziedzīgu nodarījumu ir sēdējis cietumā? Ne jau par ticību viņš sēdēja kā kāds apustulis. Skaust par aprobežotību? Vienīgais ceļš, kā kaut ko sasniegt, ir nest ziedojumus Jencītim un viņu slavēt? Šaura gan tev tā pasaulīte bijusi.

Z Zupas katls 15.04.2022

Šādas nepamatotas apsūdzības diemžēl arī ir daļa no šīs draudzes

L Luteranislv 01.03.2017

Nesen biju uz vienu no draudzes dievkalpojumiem. Gribējās pašam pārliecināties kā tad īsti ir un kā lietas notiek. Ziedojumi tiek tiešām pasludināti kā brīvprātīgi, bet tas veids kā viņi tiek lūgti ir ar toni, ka ja neziedosi- neesi pelnījis Dieva mīlestību. Arī laiks, kad ziedojumi tiek vākti- pašā sākumā, pirms dievkalpojums ir tā īsti sācies, nedaudz pārņēma sajūta, ka esmu spiests maksāt, lai saņemtu atļauju turpināt atrasties šeit. Un ziedo tiešam visi- jauni, veci, cilvēki pensijas vecumā un jaunieši, kas nav skolu pabeiguši, tikai es paliku sēžam, pārējie bez izņēmuma- uz ziedojumu kastēm.
Liela daļa dievkalpojuma tiek pavadīts dziedot. Pārsvarā tās ir dziesmas ar tekstiem izņemtiem no Bībeles uz citu, šobrīd populāru dziesmu mūzikas fona. Tas ļauj palīdzēt noturēt saikni ar klausītājiem, jo gabali mums jau ir dzirdēti, ierasti un nav jāsaskaras ar nepatiku no vairuma- kā teikt pārbaudīts materiāls.
Lūgšana tiek veikta ar telpas apgaismojuma samazināšanu, dažādu gaismu pavēršanu pret draudzi un mūzikas pavadībā. Mūzika ir ļoti hipnotizējoša.
Mācītājs sprediķi lasa ļoti uzbāzīgi un sevis sacītu atzīst kā vienīgo patiesību.Vieta pašu domām un secinājumiem nav atstāta vispār. Ir jādara, jādomā un jājūt kā viņš saka. Nesaprotu kā citi nav ievērojuši, ka lasot sprediķi mācītājs iesmejas vietās, kur runā par kaut ko ļoti nopietnu un pat bēdīgu, kas man liek aizdomāties par viņa garīgo stāvokli. Nebiju pārsteigts, ka mācītājs dievkalpojumam ejot uz beigām izteica neapmierinātību ar to, ka ar vien mazāks cilvēku skaits tiek pievērst draudzei, ar vien mazāk mājas grupiņās esot jaunu cilvēku un, ka tas varot atstāt sekas uz viņu attiecībām ar Dievu un iespējām uz apsolīto zemi. Es tikai negaidīju, ka viņš par to runās tik atklāti un ka nevienam tas neizraisa sarkanos signālus. Mācītājs ļoti labi apzinās savu trumpi- paradīze jeb mūžīgā dzīvošana. Viss, kas viņa prāt ir jādara, lai to iegūtu tiek skaļi un nekaunīgi pateikts, pieprasīts drīzāk, un cilvēki seko, jo tic, ka caur viņu runā Dievs.
Par draudzes cilvēkiem tiešām neko sliktu nevar teikt. Vairums patiešām tic Dievam un vēlas nodoties viņa mācībām, sludina neuzbāzīgi un ir laimīgi cilvēki. Liela daļa ir to, kuri saskārušies ar grūtībām un problēmām dzīvē un nav spējuši paši tikt ar viņām galā, tāpēc ķērušies pie pirmā salmiņa, kas pagadījās, nesaprotot, ka varētu saņemt tādu pašu un visdrīzāk labāku, spēcīgāku palīdzību citur. Vai jaunieši, kuriem ir bijušas problēmas ģimenē un kuri gribējuši patvērumu. Diemžēl viņi visi ir maldināti par to, ka vienīgais glābiņš ir Dievs. Redziet ir tik skaisti ticēt, ka kāda augstāka radība par mums parūpēsies, bet mums tikmēr ir stipri jālūdz, jātic, jāgrib un jādzīvo pieticīgi, kā vairums jau to dara. Padomājiet kāpēc ir tik daudz cilvēku, kas nav jūsu draudzē cilvēki. Viņiem arī ir bijušas tās pašas problēmas, neveiksmes un traģēdijas dzīvē, bet viņi ar tām ir tikuši vai nu paši galā vai sniegušies pēc palīdzības citur. Jums nevajag cilvēku, kas jums pastāstīs kā jādzīvo, lasiet Bībeli mājās un paši saprotiet, domājiet, Domājiet!

R Rūta 04.03.2018

"Padomājiet kāpēc ir tik daudz cilvēku, kas nav jūsu draudzē cilvēki."- lūk tieši tāpēc, ka uzrodas tādi komentētāji kā jūs , un visiem jālauza galvas par to , kur ir patiesi un kur nē, un visdrīzāk šadi cilvēki nesaprotot patiesību paliek malā bez glābšanas. Jums ir īpaši garš komentārs, kas liecina, ka tieši jūsu ticība ir vispareizākā, un jūs no savas ticības pieredzes veicāt salīdzinājumus-tātad jebkura savādāka darbība, nekā jūs esat pieradis, jums šķiet kā nepieņemama un apšaubāma. Bet atšķirība ir tā,ka daudzas metodes un tradīcijas noveco, tāpat kā tehnoloģijas. "Kristus Pasaulei" ir moderna, mūsdienīga draudze-apakšā ar visiem zināmajiem Svētajiem Rakstiem-Bībeli un tās mācību, kuru visi kristieši arī lasa un apgūst mājās. Dievkalpojumā mācītāja runa ir kā odziņa visai nedēļai, tā paver plašāku skatījumu, rada kopābūšanas sajūtu un ļauj kristiešiem piedzīvot Dieva klātbūtni! Atvērta jebkuram, kurš vēlas piedzīvot pozitīvas un brīnišķīgas izmaiņas savā dzīvē! :)

L Lepnā Lavīze 18.04.2018

Arī garīgi slimi cilvēki veic savādas darbības, dzird balsis un ir pārliecināti, ka ir unikāli un izredzēti. Rūta, Tu brīnīsies, bet tepat Latvijā ir daudz cilvēku, kam ir laime, labklājība un veselība un dzīvē veicas bez visādiem starpniekiem Jencīšiem. Ja viņi vēlas palasīt Bībeli, viņi to dara mājās. Cilvēki nav debili, lai neizprastu, kas tur teikts, ja to viņiem nesagremo un savā interpretācijā nepasniedz pašdarbnieks Jencītis.

J Jānis Adijāns 26.02.2018

dieva nav, fakts

S saule1971 18.04.2018

Lūdziet jūs ikdienas 4 stundas dienā, lasiet Bībeli katru dienu un arī Jums Dievs atklāsies...arī Jūs Dievs lietos kā instrumentus, lai celtu draudzi...šis mācītājs faktiski ir atbilde visai Latvijai, viņš nebaidās nākt klajā ar citiem netīkamiem paziņojumiem, viņš nebaidās no cilvēku viedokļa, viņam rūp ko Dievs par viņu domās. Jūs, kas nepazīstat Dievu domājat par to kā izpatikt cilvēkiem...jūs baidāties būt smieklīgi, nepieņemti. Taču Dievs to visu izmaina pašos pamatos.

L Lepnā Lavīze 18.04.2018

Man gan liekas, ka tieši jūs izpatīkat savam Jencītim. Bet lūgties vai nelūgties un kam lūgties - jums kāds padomu lūdza? Nē! Tad kāpēc domājat, ka esat viedā eksperte?

L Lepnā Lavīze 18.04.2018

Stāstīt jau var visādas pasakas, tādas visi sektanti visās sektās stāsta. Medicīnisku pierādījumu nav, kāpēc būtu jātic?

S saule1971 18.04.2018

Aicinu JŪS personīgi UN ARĪ CITUS SKEPTIĶUS (VARU SAGATAVOT PREZENTĀCIJU PAR ŠO TĒMU) iepazīties ar maniem izrakstiem no slimnīcām, ar ekspertīzēm, kur norāde uz metastāžu izplatību un lielumu, kā arī atbildes pēc dziedināšanas, analīzes, USG, CT plaušām ar kontrastvielu, u.c. izmeklējumus. Esmu gatava Jums visu pastāstīt gan pa telefonu gan personīgi parādīt...bet es no pieredzes zinu, ka visi šitie neticīgie, kas lepni paziņo ka tie ir meli, atsakās nākt un apskatīt izmeklējumus...Nu ko Lavīze, kā ar JUMS? Jums ar bailes? Ja tik traki bail no sievietes 47 gadu vecumā varam tikties stacijā, tur daudz cilvēku...gan dzīva paliksiet:) :) :) esmu mierīga, lēnprātīga - drošības pēc tik naudu neņem līdzi...zini vēl vainīga būšu ka kaut kas būs pazudis...

L Lepnā Lavīze 19.04.2018

Kādā stacijā? Man būtu jābrauc pāri Latvijai, lai paskatītos? Var jau nofotografēt un, aizkrāsojot personas datus, ielādēt šeit, lai visi redz.

S saule1971 19.04.2018

Hm, es gan biju gatava pāri Latvijai braukt lai parādītu! Dzīvoju Lietuvas pierobežā...un jūsu neticīgā sirds taču mierīgi mani var apvainot ka tie nav mani izmeklējumi...ja esat ieņēmusi nostāju, ka es meloju, vai ta tagad kas mainīsiet?:)
Palielam man jau nav ko slēpt jo par mani jau raksts ir 2014.gada augusta 36.6 žurnālā, mājas dakteris (cita dziedniecība) sadaļā marta vai aprīļa 2018.gada numurā, ar mani ir intervija youtube - Ilze Drātniece Tu nemirsi...skaties uz veselībām! Un vēl redzi manas analīzes...vai man jau sen nevajadzēja atdot galus ar šādu diagnozi?

S saule1971 19.04.2018

Un kā mācēju, tā pievienoju...ņemiet par labu, man te meža vidū nav interneta un kopēšanas centrs...

L Lepnā Lavīze 20.04.2018

Audzējs var atrasties remisijas stadijā un pēc kāda laika parādīties atkal, bet jau ļaunākā stadijā. Pašsuģestijai arī ir spēks (placebo efekts), bet tas neārstē.

S saule1971 20.04.2018

Lavīze, es izčekoju, ka Tu savu zulti izgāz visur kur ir iespēja...nav nozīmes ar tevi runāt, jo tu pastāvēsi uz saviem apmelojumiem un neticību...ceru, ka tā žults tevi nesagrauzīs no iekšpuses tik stipri ka būs jālūdz palīdzība Pašsuģestijai:) lai tad tev palīdz šis spēks...

L Lepnā Lavīze 21.04.2018

Nevis žulti, bet viedokli, un mans viedoklis par tavu dievināto Jencīti nav pats labākais, tāpat kā cilvēkiem, kurus viņš kādreiz bija apzadzis un aplaupījis, par ko sēdēja cietumā. Baigi vienkārši viss viņam - Dievs piedod viņu vietā, sev iestāsta un dara tālāk. Ja viņš tāds vēža ārstētājs, kāpēc neiet uz Onkoloģisko slimnīcu un neārstē no vēža mirstošus bērnus? Un tagad par Tevi, saule. Tu labi zini, ka neviens netērēs laiku un naudu, lai brauktu kaut kur pie kaut kā, lai padiskutētu par tavu Jencīti, kas tev labi patiktu, jo domā, ka pārliecināsi +1 cilvēku iesaistīties tavā sektā (vai vismaz pievērt muti).

L Lepnā Lavīze 21.04.2018

Paskatījos Jūtūbē to video. Taču ievietojis viens no jūsu sektantiem, viņam visi no tādas operas! Es arī varu nofilmēt līdzīgas lietas. Ja to filmētu neatkarīgais eksperts, neatkarīga tv, cita lieta. Tā ir sektas propaganda!

S saule1971 21.04.2018

Psalms 73:6 Tādēļ arī augstprātība ir viņu kaklarota, un varmācībā viņi tērpjas kā drēbēs.
Psalms 73:8 Viņi zobojas un runā savā ļaunumā tikai par varas darbiem, viņu runas ir augstprātības pilnas.
Caharijas 2:3...Tas Kungs lai norāj tevi, sātan! Jā, tiešām, lai liek tev klusēt Tas Kungs,

Lai Tas Kungs liek Tev atzīt Viņu, jo Tu Tā Kunga spēku nievā un iedomājies ka mācītājs savā spēkā dziedina...nav pat jēgas tev skaidrot kas un kā jo:
Lūkas evanģēlijs: ja acs ir samaitāta, tad visa tava miesa ir tumša.
Romiešiem 14: 11 ...tik tiešām, ka Es dzīvoju, saka Tas Kungs, Manā priekšā lieksies visi ceļi, un visas mēles atzīsies Dievam.
12 Tātad ikviens no mums atbildēs Dievam par sevi.

L Lepnā Lavīze 21.04.2018

Tieši tā! Tikai tas jāiegaumē pašam Jencītim un citiem sektantiem, kas domā, ka tikai viņi zina, kā citiem jādzīvo. Nav jums tādu pilnvaru, nav!

B brise 21.04.2018

Nožēlojami,ka viņš pinās ar bandu no Ukrainas muntjanu sektu!Nožēlojami!

S saule1971 21.04.2018

Tu esi nožēlojama...kur tu ņem visu žulti...VAI tam kas saceļas pret Dieva svaidītajiem...Muntjans un citi līdzīgie ir Dieva ģenerāļi, UN VAI TEV PATĪK VAI NĒ, BET VIŅI AR UZVARAS PILNU APZIŅU IET UZ PRIEKŠU, kaut arī suņi rej...:)

L Lepnā Lavīze 22.04.2018

Pastāsti, ko tad Jencītis ir uzvarējis? Saujiņu sektantu, kurus viņš savācis dzīves kritiskos brīžos?

S saule1971 22.04.2018

Ir gan lūdzis gan piedošanu, gan atmaksājis to, ko zadzis...nevajag pēc sevis spriest. Arī es kad sastapos ar Dievu, pār mani nāca grēku nožēla...Bībelē teikts ka 4 kārtīgi atdeva parādu. Es atcerējos ka biju 3 cilvēkus apzagusi jaunībā, kad nepazinu Dievu, Vienam atdevu 200 otram, 200...trešajam nesanāca, jo vairs nevarēju viņu atrast...bet cik saprotu, arī šeit tev būs savs " taisnīgais" viedoklis, un tu laikam nespēj normāli komunicēt, tikai atkosties, Un ar uzvarām es nedomāju kaut kādas fiziskas kaujas...ja tu netici ļaunajiem gariem un Dievam, tad tu maz ko sapratīsi par kādām uzvarām iet runa.

L Lepnā Lavīze 22.04.2018

Te arī Tu, saule1971, apvaino žults izgāšanā? Kad beidzas argumenti, tad pārejam pie personībām? Tev jau gribētos gan, lai visi, kas nav Jenča sektā, būtu nožēlojami un dzīvotu nožēlojami, bet varu apbēdināt - nav tā, kā sektantiem gribētos. Jūs esat sazombēti cilvēciņi, kas slavēttu visu, ko Jencītis dara. Tomēr uz vienu jautājumu tā arī neatbildēji: vai tiem, kurus viņš apzaga un aplaupīja, par ko sēdēja cietumā, viņš palūdza piedošanu? Vai arī kaut ko kamerā nosapņoja, ka Dievs (precīzāk, narkotiku izēstās smadzeņu šūnu ķīmiskās reakcijas) viņam piedevis to cilvēku vietā?

L Lepnā Lavīze 22.04.2018

Vēl labāk... Tu zagi, Jencis zaga, tātad arī visi ir zagļi un mēs arī zogam, super loģika. Sagremot nevajag, es uztveru tavu domu: Tev liekas, ka tiem diviem, Muntjānim un Jencim, ir garīgās uzvaras. Tikai no malas tās garīgās uzvaras izskatās kā šauras domubiedru grupiņas savākšana, bet dalībnieki - aprobežotu, kritiski domāt nespējīgu ļautiņu bars (pat savu domu jums nav, runājat vārdiem un frāzēm, ko jūsu sanāksmēs jūsu ,,garīgais līderis" ir ieborējis.

S saule1971 22.04.2018

Varbūt tev bērnībā bija apstākļi ka nevajadzēja zagt, es bērns būdams apzagos, un arī to pašu nozagto aiznesu mammītei, lai viņu iepriecinātu, kā jau savā naivumā domāju. Zini Lavīzīt, es nospriedu, ka ar tik pārgarīgu personu nav vērts runāt...tev pat Jēzu nevajag jo tu pati sev esi Dievs, lai tev veicas:)

L Lepnā Lavīze 22.04.2018

Saule, nejauc Jēzu ar veiklu afēristu, kas prot skaisti runāt. Viņa vienīgais mērķis ir izkāst naudu no saviem sekotājiem, solot viņiem to, kas dzīvē trūkst. Tev arī viņš pielipa grūtā dzīves brīdī, kad ķēries pie jebkura salmiņa. Lai viņam vairāk sekotu, viņš kādam bomzim palīdzēs pacelties, kādam slimajam iestāstīs, ka izārstēts, kādam pamestam, ka sekta ir viņa ģimene. Uzdošu Tev nekorektu jautājumu, tomēr atbildi: kādas Tev ir attiecības ar sava ciema iedzīvotājiem, kaimiņiem un visiem tiem, kas nestaigā pie Jenča? Gan jau ar viņiem arī runājies, stāsti, cik Tev viņš dauudz palīdzējis.

L Lepnā Lavīze 27.04.2018

L Laikam jau cilvēks 16.05.2018

Pāris reizes sanāca apmeklēt draudzi "Kristus Pasaulei". Reizēm pat gribējās ticēt, ka stāsta patiesību. Jo cilvēki ļoti jauki, patīkami, laipni sagaidīja utt. Bet jā, kad runāja M. Jencītis, tad tas viss likās tik uzspiests. It kā viņa teiktais ir vienīgā, visu varenā patiesība. Ļoti nepatīkams likās izteikums, ka nabagiem te nav jēgas nākt, jo no viņiem tāpat nav, ko ņemt. Manuprāt, tas lieliski atklāja viņa patieso būtību.
Šķiet, ka cilvēki tur "nozombēti" un paši to neapzinās.