Māris Jencītis - Māris Jencītis

Es gribu jūs nopietni brīdināt no jaunu sektu paradīšanos.
Vai mums ticīgajiem nepietiek jau ar esošajam reliģijām?
Vai mums nepietiek ar katoļu, luteraņu, pareizticīgo baznīcām?
Kāpēc tāds parasts cilvēks bez atbilstošas teoloģiskās izglītības Māris Jencītis ir izveidojis savu draudzi, ar merķi gūt sev materiālu labumu?
Es piekritīsu tam, ka viņam ir citi reliģiskie uzskati, un tāpēc viņš negrib darboties kādām jau no esošajām tradicionālajām reliģiskajām konfesijām.
Kāpēc ir jāmaisa cilvēkiem smadzeneS?
Māris Jencītis tikai to prot, kā citiem vienkāŗši ar savu sagrozīto mācīnu sagrozīt ikvienam kristietim smadzenes.
Es saku tā- sektam nē!!!
Dārgie Kristus bērni, esiet modri, un neļaujiet Māra Jencīša sekotajiem sevi ievilkt nopietnās lamatās.
Māris Jencītis nav tas pats labākais cilvēks, kuram mēs varētu akli uzticēties.
Ja mēs gribam ticēt Dievam, tad es aicinu darīt labus darbus, lūdzu dosim pajumti bezpajumtniekiem, iedosim bezpajumtniekam zupas bļodu.
Vai Māris Jencītis palīdz bezpajumniekiem?
Protams, ka viņš nepalīdz!

S Sol Saulīte 12.08.2018

Arī Mārtiņš Luters 16. gs nāca klajā ar 95 tēzēm, kas reformēja tā laika vienīgo katoļu baznīcu. Arī viņu uzskatīja par gaisa jaucēju un par sektantu, bet mūsdienās Luterāņu baznīca pastāv pateicoties tieši Mārītiņam Luteram. Es ticu, ka daudzi no jums mainīs domas par to, ko jūs dēvēja par sektām, un, kā ar laiku pieņemsim arī Jencīti, tāpat, kā laikā gaitā tika pieņemta Mārtiņa Lutera idioloģija. Aicināsim viens otram būt atvērtākiem, un pieņemt dažādas konfesijas un jaunās draudzes, cilvēku domāšanas veidus, ar, ko jūs esat par viņiem labāki, lai kritizētu to, ka viņi dzīvo?