www.sudzibas.lv LELB Luterāņu mācītāja uzvedība internetā.

LELB - Luterāņu mācītāja uzvedība internetā.

Kas notiek ar mācītājiem internetā???? Runa šoreiz iet par luterāņu mācītāju Arni Vilemsonu, kurš portālā Draugiem.lv raksta visādas starpkofesionālas nejaucības, un lieto, nu visai krāšņus apzīmējumus katoļu virzienā. Neesmu piederīga ne pie vienas no pārstāvētajām konfesijām, bet lasīt to visu, maigi sakot, ir nepatīkami. Kā Dieva kalps var nolaisties līdz kaut kam tik zemiskam, un vai tiešām no baznīcas vadības neviens to nezin???
Varbūt garīgas dzīves pārstāvjiem vispār jāaizliedz lietot internets personīgām vajadzībām!!! Varbūt kāds to var apturēt??????

I

L luterāne 08.05.2010

Nevainojiet Ar.Viļumsona kungu. Paskatieties, k [slēpt]@kuls dara? Ik dienas no vietas šis baznīckuns Edgars Cakuls klačojās un koķetē ar sievietēm internetā. Acīmredzot mērglis Pujāts viņu piesedz. Kā nav kauna?
Viļemsons vairāk lasa Bibeli. Viņam jāapkalpo vairākas Daugavpils iecirkņa draudzes, jāpiedalās kristībās, bērēs kā luterāņu mācītājam.

I Ieva 08.05.2010

mani neinteresē cik draudzes viņš apkalpo(cik man zināms tikai vienu mazītiņu) un cik noslogots viņš ir, ja viņam atrodas laiks visām tām preteklībām internetā. Viņa rīcība un izteikumi pazemo visu luterisko baznīcu.

K kika 09.05.2010

Ievai- vai redzi Cakula nekaunīgo uzvedību internetā? Kā nav kauna lekt virsū luteraņu macītāam, ja uz to kasķī viņu izprovocēja tieši Cakuls.

I Ieva 09.05.2010

tas kašķi s sen jau beidzies, bet arnis rej kā riedams. nekas neapstājās. mācītāja rīcība ir vairāk kā nepieņemama. abi vienā maisa bāžami. Viens par otru sliktāki. Palasiet ko Arnis raksta ik dienas. Vai jums tāds draudzes gans pieņemams?

G Genka 10.05.2010

Cakuls ir viennozīmīgi karjerists un naudaskārs melnsvārcis.

A aldis 12.05.2010

Katoļu baznīcā priesteri izvaro bērnus, kardināls Pujāts bērnu izvarotāju priesteri Lēvaldu iesmērēja Vanagam, lai pazemotu un kompromitētu luterāņus un tad brīnaties, ka atrodas tāds godīgs luterāņu mācītājs Vilemsons, kas to izceļ dienas gaismā!

B Banānamiza 14.05.2010

Par Viļemsonu- malacis vinš, aizstāv savu viedokli. Pareizi vinš dara. Cīnās par taisnību.

V vilks 15.05.2010

Ne nu viņš cīnās par taisnību ne nu kā, pats citē bībeli un tajā pašā laikā meklē skabargu otra acī. Mudina cilvēkus uz kalpošanu miesai un ticīgus cilvēkus lamā. Ja viedoklis nesakrīt naidīga vēstule garantēta. Večuks sakārojis savas piecas slavas minūtes un tas arī viss. Par tādiem pat Bībelē brīdināts, kas vārdus citē, bet savās sirdīs ļauni.

J jutapreisa 16.05.2010

Cakuls aprunā tos, kas viņa viedoklim nepiekrīt. Ipaši jau vinš necieš luteraņus.

V vilks 16.05.2010

Sūdzība bija par Arni Vilemsonu. Un ne par Cakulu. Arnis īpaši neciesš katoļus. Un aprunā tos, kas viņa viedoklim nepiekrīt. Abi vienādi. Nost ar tādiem "Dieva kalpiem".

A arnis vilemsons 17.05.2010

Katoļiem bij krusta kari, inkvizicija, raganu dedzināšana, tagad bērnu izvarošana. Luterāņiem ir sievas un ģimenes!

Z Zaķene 18.05.2010

Savukārt Cakuls necieš luterāņus, bloķē viņus bez žēlastības "Draugos.lv".

B bite 18.05.2010

Luterāņiem ir zilie un bābas kancelē, ar baznīcas likumu vēl piedevām, luterāņu mācītāji jauc ārā normālas ģimenes un vientuļām sievietēm dod cerības uz mīlestību, bet pēctam piečakarē. Luterisma saglabāšanai Latvijā arī tika nogalināti daudzi cilvēki, kas nepakļāvās, tika dedzinātas baznīcas un zemnieku mājas. Luterāņi izpostīja baznīcas ar visām gadsimtu vērtībām tajās, un ilaupīto un izdemolēto pievāca sev. un ne mazums zelta tur bija. Luterāņi savā baznīcā ņem da jebkuru un neskatās vai tur būs baznīcāgājējs vai nē. Un luterāņu mācītājs lamājas internetā, sauc mūkus par ononistiem, un visus, kas mēģina viņu apturēt, par žultspilniem nekristiešiem, arī tādus luterāņus, kas man zināms ir uzticīgi un aktīvi savā kalpošanā.

ļ Ļīga 18.05.2010

Katolicismā ir daudz pretrunu. Grēkusūdze. Kurš normāls luterānis ietu sūdzēt grēkus uz katoļu baznīcu?

B bite 18.05.2010

es ietu... tāpēc vien ka luterānisma grēksūdze ir atstāta pabērna lomā, lai gan Bībele nemitīgi rakstīts par tās milzīgo nozīmi. Bet runat ir bezjēdzīgi. Cilvēkiem neinterese ne Baznīca, ne Dievs, ne tas kādi Dieva kalpi tajā, tādēļ arī luteriskā baznīca tik populāra, ka var turpināt savu grēcigi izlaidīgo dzīves veidu un tikai ticēt. Paldies Dievam ka daudzi luterāņi to saprot un varētu pat teikt krietnā straumē dodas uz katoļiem vai ortodoksālo baznīcu. Ja manas draudzes mācītājs būtu konkrētais Arnis, es arī bēgtu ko kājas nes, ja tik uzskatami ir manāma Sātana darbība cilvēkā, turklāt vēl mācītājā.

ļ Ļīga 18.05.2010

Arņuks nav tas pats sliktākais variants. Viņam mājās ir burmas kaķis, kuru viņš mīl.

A arnis vilemsons 18.05.2010

Ja aiziesi grēkus sūdzēt pie luterāņu garīdznieka, nebūs ubaga pozā jātup ceļos kā pie iedomīgā katoļu priestera, kurš sevi iedomājas Dieva vietā!

I Ieva 19.05.2010

Uhuu. izskatās ka Arnis ar seko līdzi, tam kas te notiek un cenšās sevi aizstāvēt.
Man nav apsolūti nekādu pretenziju grēkus sūdzēt nometoties ceļos Dieva priekšā, un arī tas vēl ir par maz, un ja vēl priesteris iedomīgs, ļoti ieaudzina pazemību, kas ir Dieva acīs viena no labākajām rakstura īpašībām. Daudz stulbāk liekās, ja savus grēkus sūdzu, tā starp citu pie viena galda papļāpājot ar garīdznieku. Tad jau nomešanās ceļos pie Dievgalda ejot arī jāatceļ, jo tāda pati ubagošanās vien sanāk. Ai nekā jauna nepateicu, arī to Arnis jau nokritizēja. Redziet, nu kāds jūsu mīļais garīdznieks, apsolūti iestājas pret Dievbijību.

A aldis 19.05.2010

Vēsturiski mielasts notika visi kā jau austrumos sēdēja uz paklāja, Jēzus arī tāpat, lauza maizi un sniedza, tāpat sniedza vīna kausu! Visi sēdēja! Ieva, pastāsti, kpc priesteris nevienam nesniedz vīna kausu? Protestanti vīna kausu pasniedz katram, a katoļi saņem tikai pusi Sv.Vakarēdiena!

I Ieva 19.05.2010

Ja cilvēks ar pazemību un patiesu grēknožēlu iet pie Dievgalda, Vīnu Dievs pats klāt sniedz, bet ja ar tādu "starp citu " attieksmi kā pie luterāņiem, tad nu Dievs tur neko vairs nevar palīdzēt. un ne jau visās baznīcās to vīnu nedod. tajās kurās esmu es bijusi dod. un luterāņi bērniem nedod vakarēdienu, atšķirībā no ortodoksālās baznīcas, kur arī paši mazākie bauda Dieva mielastu.