www.sudzibas.lv LELB Luterāņu mācītāja uzvedība internetā.

LELB - Luterāņu mācītāja uzvedība internetā.

Kas notiek ar mācītājiem internetā???? Runa šoreiz iet par luterāņu mācītāju Arni Vilemsonu, kurš portālā Draugiem.lv raksta visādas starpkofesionālas nejaucības, un lieto, nu visai krāšņus apzīmējumus katoļu virzienā. Neesmu piederīga ne pie vienas no pārstāvētajām konfesijām, bet lasīt to visu, maigi sakot, ir nepatīkami. Kā Dieva kalps var nolaisties līdz kaut kam tik zemiskam, un vai tiešām no baznīcas vadības neviens to nezin???
Varbūt garīgas dzīves pārstāvjiem vispār jāaizliedz lietot internets personīgām vajadzībām!!! Varbūt kāds to var apturēt??????

I

A aldis 19.05.2010

Aizbrauciet pie Plātes vai Vilemsona, Dievagaldu saņems visi, gan maizi vai vīnu! A katoļu priesteris vīna kausu izdzer viens pats, ja dienā trīs mises, priesteris mājā iet četrāpus! :D palasi Hašeka Šveikā par feldkuratu Kacu! :D :D :D

I Ieva 20.05.2010

NE JAU VISĀS KATOĻU BAZNĪCĀS NEDOD VĪNU...liekas ka dažs labs neklausās nevienā, ne portālā "Draugi"ne ārpus tā. Man piemēram ļoti patiktu, ja luterāņu mācītāji sekotu līdzi savai draudzei un pirms vakarēdiena aprunātos ar draudzi, lai redzētu, vai šis cilveks saprot vakarēdiena nozīmi un vai ir gatavs to cienīgi saņemt, un šad tad arī to atteiktu. Diemžēl pie viena galda ar mācītāju papļāpājot to īsti saprast nevar, jo nav tā pazemības momenta, kas katoļiem. Nemaz nerunājot par to ka 99% luterāņu vispār neiet uz privāto grēksūdzi, bet kārtīgu desmaizi pieēdušies patiešo no brokastu galda dodās pie Dievgalda.

L Ligucis 20.05.2010

Ieva, Dievs neskatās, vai ēdi desmaizi, vai piektdienā karbonādi, to daži idiņi izdomājuši, kuri izvaro mazus bērnus! Arņuks profila bildē ir apskāvies ar skaistu sievieti, Tev puiša nav, tpc esi ļauna un greizsirdīga!

B Bezpriģels 21.05.2010

pzc. Kas tas tāds par Arni ir? Jej bogy, ko viņš ziemā ēd? Marinētus zušus? :P

I Ieva 21.05.2010

Protams lielākai daļai būs mīļš mācītājs, kas saka, - pierijieties piedzeraties un nop..šaties. Savas vājības katram mīļākas, kā Dieva valstība, un tā jau ir katra personīgā problēma. Arnis pats par saviem vārdiem Dieva priekšā atbildēs, un atšķirībā no mums parastajiem Lautiņiem, viņam tiesa būs daudz bargāka, un tad vis nevarēs kā sūdzību portāla zem vairākiem vārdiem sevi aizstāvēt. būs jāatbild par katru no tiem, vienalga zem kādas iesaukas rakstīts, Arni! bet es turpināšu paturēt tevi lūgšanās un aizlūgsim par tevi savā draudzē, lai Dievs atbrīvo tevi no sātana varas, lai tu savus vārdus nožēlotu un rūpīgāk izvēlētos, jo tikai žultspilns un nekristīgs cilvēks var rakstīt tādus vārdus par saviem brāļiem un māsām Kristū. Un tikai nelaimīgs cilvēks var vienas melnās avs dēļ visus mācītājus saukt par pediņiem, kaut tu pats salīdzinot ar viņiem pat Dieva vārdu neesi cienīgs izrunāt. Lai Dievs ir tev žēlīgs.

L Ligucis 22.05.2010

Ieva ir priestera Edgara Cakula pseidonīms

L LindaMoroza 23.05.2010

Ieva, es nepiederu ne pie vienas konfesijas, pirmo reizi biju Luteraanu bazniicaa, Riiigaa, Kautkur Imantaa, kad man bija 18, uz Lieldienaam.
Biju ar mana darba deveja gimeni.
Ka ari biju bijusi iz Baptistu saietiem, kad man bija 12, bet ne bazniicaa, ka ari esmu bijusi pie Katoliem.

Palasi un apluko vesturi.

Katolicisms Latvija tika uzspiests, bet Luterani ticeja no sirds, un gaja nabagi uz nabagu bazniicinu, jeb satikaas kaada maajaas prieksh luteranu vakariem, kur Katoliem bija greznas baznicas, ticiba uzspiesta, un grekus izpirka par "naudinam", viniem tika izsniegtas par naudu ripinas, kas izskatijas ka monetas, sauktas "indulgences"
6 taja klase macijos, un man tas likas nepienemami.

Tik daudz bernus izvaroja, valsti kur dzivoju, tagad katru gadu riko gajienus to cietuso varda, un katrs gajiena dalibnieks noperk pariti bernu kurpisu, un apsien gajiena gala punkta, lai izraditu cienu, un izteiktu cik dusmigi cilveki ir par nodarito launumu, un lai paraditu savu atbalstu no tiem, kam nav vienalga.

Tas gajiens bija tikai dazas dienas atpakal, un piektdien es braucu garam galapunktam, un tur bija simtiem bernu kurpisu...sajuta vienkarsi pretiga pret tiem, kas to izdariija, un turpina to darit, proti seksuali izmantot tos, kas nespej sevi aizsargat.

Es nekad nebusu katole, un savai meitai izskaidroju par katoliem, un luteraniem, un mana meita ari nekad nebus katole.

Nu to izvarosanu gan izlaidu, bet ganjau naks tas vecums, kad pati uzzinaas.

Katoliem piedzims beerns, un tie nokrista nemaz nedodot bernam iespeeju izveeleeties.

Pieskaitu sevi pie luteraniem, kad meita piedzima, neskreju gan uz baznicu.
Vina ir pietiekosi liela, un zin kas ir Jezus kristus, skaita lugsanas, un prasa kapec mes neapmeklejam baznicu, un kapec es nesaku lugsanu pie galda.

Atbilde izskaidroju, ka tad kad vina tices ar visu sirdi, un pienems Dievu, un izpratis ta nozimi, tad ari vina tiks kristita, un kad es ticesu Dievam pietiekosi, un ar visu sirdi, tad ari es nokristisos, un tad ari varesim kartigi skaitit lugsanas un iet baznica, bet kamer vina nav pienemusi un izpratusi lietas, tikmes es jau neiesu savu bernu ietekmet viena vai otra virziena.

Taja pasa laika, vinas visa klasei obligati ir jaskaita lugsanas, un katolicisms tiek iepotets, un Luteranisms nemaz netiek iepazistinats, un nakamaja gada, visi berni tiks vesti uz "communion", pat neizskaidrojot, ka veicot so "communion" tu pienem un atzisti katolicismu ka savu ticibu.
Berniem 8 gadus veciem tas saistas ar saldumu sanemsanu, davanu sanemsanu, naudas sanemsanu no radiem, un busanu baznica.

Tad berni iet atpakal uz skolu, un jauta viens otram, cik tad sie naudas dabujusi.
Vai tas ir pratigi?

Idiotisms kautkads.

Katoli pedofili laikam izsikums pec maziem berniem, tak vajag kautka ievilinat sos katolicisma.

Un zinat ko?

Te nedriks vakarmaizi sanemt, kamer berns nav veicis "communion", jo tad tas busot greks.

Manas pazinas 3g vecais berns bija baznica, un pastiepa meli kajas stavot, kamer citi uz celgaliem stavot apm 12-15 veci, taa ka izskatiijaas taadaa pasaa augumaa.

Kad gariidznieks pamaniija kas ir noticis, saka blaut, ka tas ir greks, un naca pie berna mates uz majam runat, un parmest.

Kaads greeks var buut no 3g veca nevainiiga bernina?

Un par greku suudzeesanu...Katoli ir apsmiekls.
Ka kads katolu pedofils var pateikt, ka greki ir atlaisti pec greksudzes, kas ir obligata un uzspiesta?

Mana skatiijumaa, ja cilveks tiesaam ko nozeelo, tad vins var izsuudzeet greekus savaa sirdii Dievam, un ar Dievu runaaties, mana tante ta dariija, vinai bija 85 gadi, un dziivoja saticiiba ar sevi, un dariija kaa biibelee teikts, un no savas nabagu pensijas vienmer treso dalu atdeva bazniicai, jo ticeeja.

Daudz ko maciijos no tantes...isteniibaa manas mammas tantes, lai dus vina mieraa...

Bet pie katoliem, kads pedofiils pazino, ka tavi greeeki ir piedoti, nu atvainojiet mani.

Un visa izvarosana?
Taapeec, ka katoliem nevar buut sievas, un nevar buut seksa, a caurumu tak gribaas, nu neviena cita jau acu prieksaa nav, nu jaakeraas pie mazajiem...

Dziivoju patreiz katoliciskaa valstii, kur "nav abortu"
A protams, ka ir, katolietes laizaas paari juurai uz citu valsti prieks abortiem...

Katolu maaciitaaji gaaja uz maajaam pie mammam, un jautaja, lai vinu berni iet uz bazniicu paliidzeet straadat dazaadus darbus, un mammas suutiija jau ticeedamas, ka mazais dara bazniicaa labus darbus.
Vislabaakais darbs katolu maaciitaaja skatienaa bija vai nu atsuukaat, jeb arii aiznemties mazo nevainiibu uz paaris minuuteem, nav jau briinums, ka maziem beerniem ir greeks sveeto maizi dot...zin jau kurus ir samaitaajis, un kuri ir greecinieki.

Un mazais pameeginaajis pateikt maajaas, ka maaciitaajs aizticis, dabuus riikstes, ka par sveeto pedofiilu launi izteicies.

Un muuki jau vispaar, parmainiijusi savu vaardu un pieneemusi to, sleepjas, un iisto vaardu nekad neizmantoja izdzimteni.

Pziistu advokaatu, kas ar viena muuka lietu nodarbojas, iedeva man palasiit lieciibas no deviniem cilveekiem, un nodariito.

Apcirst visiem kajstarpes, ja jau tik dikti niez, un sievas nevar buut, un nav kur iespraust.

Taapec jau ir jaaiztiek nevainigus mazulus, kas sevi nespej aizsargat

PRETEKLI, IZDZIMTENI, UN PEDOFILI KATOLU MACITAJI UN MUKI.

L LindaMoroza 23.05.2010

AIZMIRSU PATEIKT, KA NEPIEKRITU PAR LUTERANU MACITAJA AIZSKAROSAJIEM APVAINOJUMIEM.

CAKULS LAI IZDARA PATS SEV, NOTEIKTI PEDOFIILS

A aldis 23.05.2010

Katoliskai grēksūdzes sakraments dod VISATĻAUTĪBU! Krusta karotāji, inkvizīcijas cilvēku spīdzinātāji, bērnu izvarotāji izsūdzēja grēkus, apsolīja laboties un nogalināja cilvēkus, spīdzināja un mocīja, izvaroka bērnus no jauna! Luters vērsās pret baismīgajiem darbiem katoļu baznīcā un viņu tajos laikos vajāja, kā tagad katoļu priesteri zem "Ievas" brunčiem paslēpušies vajā Vilemsonu!

P puķuzirnītis 24.05.2010

Es arī pašlaik dzīvoju katoliskā valstī, un ziniet, lai kāda arī tā katoļu baznīca būtu, cilvēkos tomēr ir ieliktas pamatvērtības, un neskatoties uz vispārēju katolicismu, cilvēki ir daudz atvērtāki, labāki un pretimnākošāki. Patiesībā, pat Latvijā "pareizajā" luteriskajā baznīcā nebiju satikusi tik labus cilvēkus. Valdība nav pat mata tiesu tik zaglīga un negodīga, jo par visu baznīcai jāatskaitās. Un ja jūs visus katoļus saucat par inkvizatoriem, pediņiem, izdzimteņiem, u.t.t, jādoma vai viss ir kārtībā ar jūsu baznīcas mācību, jo manā baznīcā (starp citu luterāņu) skaidri un gaiši mācīja, visi cilvēki ir tavi brāļi un māsas Kristū, no paša labakā, līdz pat briesmīgākajam slepkavam, visi ir tavi tuvākie. Visus viņus Dievs mīl, un ja Dievs mīl, cik daudz vairāk, tev grēcīgajam cilvēkam jāmīl.

A aldis 25.05.2010

Nevienas citas konfesijas vadītājs kā pāvests nevaimanā ka viņa priesteri izvaro bērnus! Protestantu un pareizticīgo garīdzniekiem ir sievas! Pujāts attaisno bērnu izvarošanu sacīdams:"Viens liels homoseksuālists satikās ar mazo.", to var izlasīt žurnāla "Patiesā dzīve" 21.maija numurā. Ja te ir cilvēks, kam ir bērni, tad jāsaprot, ka mazgadīgs bērns nesaprot, ko ar viņu dara! Pujāts ir vecs liekulis bez bērniem!

L LindaMoroza 26.05.2010

Alpe ir Biskaps????!!!

Huh...sen neredzets.

Piekritu Aldim.
Pukuzirniti, kadas vertibas ir ieliktas?

Tadas, ka valstii nav abortu????
Aborti ir, tikai tos dara aizjuuraas.

Taadas, ka Kondomu nebija valstii?
Nuja, nekur neesmu redzeejusi tik daudz iedziivotajus ar tik biezhu dawn sindromu.

Taadas, ka nedriks taisit abortus?
Nuja, taa meitene, kas 2 g atpakal bija izvarota, nedriiksteeja taisiit abortu, jo tak...K AT O L I ...

Taadas kaa macitaji parmeta sievam, ka nedod viram, kad tie piedzerusies parvelkas majas?
-Jaa, viiri piedzeerusies vilkaas maajaas, un dauziija un varoja pasi savas sievas, jo maaciitaaji teica bazniicaa, ka tas ir sievas pienakums, un ka sievam tas ir jadara, un darija tak vinas...

Taadas, ka beerni nevar runat sliktu par maaciitaaju???
Nu ja, tak peectam pasi var apgraabstiit, un neviens neko nezinaas.

tAADAS, KA lUTERANI NETICEJA, KA mARIJA nEBIJA jAUNAVA...

NUJA...TAK VAJAGA NOZAAKAAT CITU TICIIBU...

KATOLU PEDINIIEM vajadzeja zinat, ka cienu nevar uzspiest...to var tikai iemantot...

L luterāne 26.05.2010

Katolicismā tiek lietoti hipnozes elementi - litānijas un rozukronis, kur cilvēks tiek apdullināts ar monotoniem atkārtojumiem. Lasu katoļu izdevumā MIERAM TUVU janvāri Marijas litāniju. Tur saskaitīju 52 atkārtojumus "lūdz par mums" . Kā tikai Marija netiek apsaukāta - par "ziloņkaula torni", "zelta namu", " derības šķirstu" utml. Nez ko teiktu pati Marija uz tādu apsaukāšanu?! Es nezinu - dusmoties, vai smieties. Rožukronī - trīsreiz TĒVS MŪSU, desmitreiz ESI SVEICINĀTA. Pēc tādas psihiskas apstrādes ar neskaitāmiem monotoniem atkārtojumiem apdullinātā cilvēka prātā var "ieborēt" ko vien grib - to apstiprinās jebkurš psihiatrs!

E Evalds 26.05.2010

Protams, apdullina, pēc tam apgrābsta un izvaro, pēc tam cietušajiem liek parakstīt klusēšanas solījumu. Pie katoļiem tas notiek masveidā, to pāvests ar savām publiskajām vaimanām apstiprina. A Cakulieva te lamā luterāņu mācītāju!

N noDomabaznīcas 27.05.2010

Kāpēc franciska baznīcā nevar iekšpusē dzert alu? :D

P puķuzirnītis 28.05.2010

LInda par tiem abortiem runājot...bērni, tā ir Dieva svētība, kā tu vari pateikt - ai, tas nenotika kā man gribētos un tas bērns NAV PELNĪJIS DZĪVOT. Ja Dievs negribētu, lai bernins nāk pasaulē, tad arī viņš nepieteiktos. Baznīcas nostājai IR jabūt pret abortiem, neskatoties ne uz kādiem apstakļiem, citādi Baznīca atbalsta grēku - slepkavību. ja sievietes to izvēlas darīt, lai brauc un meklē iespēju nogalināt savu bērnu citā valstī. UN pateicoties baznīcai nav tā, ka katra trešā laulība tiek šķirta, jo cilvēkiem iemāca, ka laulība ir svēta un pret to nevar attiekties vieglprātīgi. Mēs izdaram savas izvēles nevis Dievs - ja izvēlējies šo partneri paļaujoties uz Dievu un viņam paklausot, tad tāda ir ir Dieva griba. Pamatvērtības ir laipnība, mīlestība pret tuvāko, garīgo vērtību novērtēšana. man prieks, ka es varu kontaktēties ar cilvēkiem un viņi manī redz labo sirdi uzticēšanos u.c. nevis to, ka manas drēbes ir pirktas humpalās, un es varbūt braucu ar 84 gada mašīnu un dzīvoju māja, kura ir uz sabrukšanas robežas. un man vienalga vai tas ir pateicoties katolismam, budismam vai luterānismam. tas vienozīmīgi ir pateicoties Dievam.

L luiterānis 29.05.2010

Kādam nolūkam tad Dievs radīja alu? Kad vēl existēja avīze "Ja", tajā bija intervija ar arhibīskapu Vanagu. Uz jautājumu- kā ar alkoholu? - arhibīskaps atbildēja, ka paretam pa glāzei vīna un Piebalgas alus. Pēc tās intervijas draugs dzēra tikai Piebalgas alu. Tiešām, garšīgs, ja jau dzer PATS!

Luteriskajā Baznīcā gleznas un krucifikss ir tikai priekšmets, rotājums, atgādinājums. Katoļiem tie ir pielūgsmes objekts. Sieviete, kurai jautāju, kāpēc skūpsta krucifiksu pie ieejas, atbild - es skūpstu Jēzus svētās kājas! Es atbildu - tu tikko ticības apliecībā apliecināji, ka Jēzus sēž pie Tēva labās rokas, tātad Viņa svētās kājas ir TUR, bet skūpstīts tiek koka tēls, veidols, elks! Bez komentāriem.

Marijas litānijā ir 52 atbildes - lūdz par mums! Mikolaitis-Putins grāmatā ALTĀRU ĒNĀ raksta, ka vecs priesteris grēksūdzē prasa jaunam - jus taču litāniju skaitat automātiski, rejat kā suņi - Marija tāda, Marija šitāda? Jaunais priesteris to apstiprina, vecais saka - par gandarījumu noskaiti litāniju lēni, pārdomādams katru invokāciju! Rožukronī tas pats - trīs Kunga lūgšanas un desmit Esi sveicināta pēc katras daļas! Kāpēc šie atkārtojumi tik daudz? Šie atkārtojumi apdullina, ieved hipnotiskā stāvoklī, tā apdulliinātam cilvēkam var viegli iestāstit visu ko!

L luterāne 30.05.2010

Kas attiecas uz Mariju, es Apustuļu darbos neatrodu ne Marijas, ne kāda cita cilvēka godināšanu, par litāniju aurošanu CILVĒKIEM, Bibelē neviens neieminas. Lūk.24:53 evaņģēlijs noslēdzas ar vārdiem: " un bija allaž Templī, teica un slavēja Dievu" .Bet kas teikts lūgšanā Bibelē neminētajam, cilvēku ieceltajam par "svēto" Benediktam?! "Ak, Benedikt, tu Dieva tīrais žēlastību trauks! Es pazemīgi krītu tavā priekšā ceļos.." Dieva priekšā es krītu ceļos, bet ne cilvēka! Absurds..

Marija ir CILVĒKS, sieviete ar miesu, asinīm un dzimumorgāniem, tāda pati kā Inta, Daina un citas sievietes, katra ar savu Dieva uzticēto uzdevumu! Marijai pat Jēzus aizrādīja Jņ.2:4 uzrunājot ne "māte", bet "sieva" (gr.giné - sieva, ne meter - māte!). Apustuļi teica un slavēja Dievu. Lūk.24:53 Bībelē ir aicināts pielūgt, slavēt un godināt vienīgi Dievu. Vismaz neviena apustuļa vēstulē neatrodu, ka būtu jāgodina cilvēki. Pāvils sevi ļoti noniecina, bet cilvēki uzrakstīja litāniju Pāvilam! Ko Pāvils pats par to teiktu?! Ko pati Marija teiktu par to, ka tiek apsaukāta par"zelta namu" utml?

Ja mani kāds apsaukātu par Dāvida torni, ziloņkaula torni, derības šķirstu un zelta namu..es apvainotos! Tiešām nezinu - dusmoties vai smieties! Labāk pasmiešos - ak, es zelta namiņš, ziloņkaula tornītis, aizlūgšu, jau aizlūgšu! Man pietiek ar Dieva piesaukšanu, kā pavēl Bībele Joela 3:5 un Rom.10:13 . Un tam ir rezultāts - man nav ne veselības, ne materiālo, ne garīgo problēmu, varu veltīt visus savus spēkus savu tuvo cilvēku problemu risināšanā. Maijā katru dienu katoļi dzied šo litāniju, melodija ir brīnišķīga, bet vārdi..man nav pieņemami. Varbūt kāds pateiks melodijas autoru?

J joo 05.06.2010

Mīļie cilvēki! Jūs vispār paši esat pavērojuši cik ļauni Jūs esat šajās diskusijās? Un apsūzat vēl citus!

L luterāne 05.06.2010

Katolicisms ir cilvēku pazemojoša religija un klajā pretrunā ar dažiem postulātiem. Ja grēksūdze notiek saskaņā ar Jēk.5:16 un grēkus sūdz viens otram vienādā stāvoklī, tad pret tādu grēksūdzi man nav iebildumu. Ja Bībelē Jēzus skaidri saka - DZERIET VISI NO TĀ! - bet tētiņš kausu iztempj viens pats? Tāpat apustuļi Templī teica un slavējat tikai Dievu Lūk 24:53. Neredzu Bībelē, ka kāds iet uz Dieva namu aurot litānijas cilvēkiem! Un vēl tā masveida bērnu izvarošana, par ko pāvests visur atvainojas, bet kas nenotiek citās konfesijās? Un, ja par homoseksuālismu padzīts priesteris tiek iesūtits luterāņos? Pēdējais piliens ir tas, ka priesteris tikai tad liek penitentam atvainoties cietušajam, kad pats priesteris dabu pa kaklu, tai vietā, lai būtu pavēlējis penitentam ārstēt savu epilepsijas psihozi? Garīdznieks ir tāds pats cilvēks kā visi, vismaz protestantiem. Dialogu sen esmu ieteicis un man nav iebildumu tā īstenošanai - katru svētdienu kādā lv baznīcā ekumenisks dievkalpojums ar Sv.Vakarēdienu.