Reitings Pārējās

Uzņēmuma uzticības līmenis
Prieka Vēsts
P. Dussmann

Vezir -

Anniņmuižas bulvārī man latviski nekā nemācēja paskaidrot... par filmiņām prasija lai es ar pirkstu parādu, kuru gribu. Bija tāda sajūta ka esmu kautko pārdevējai parādā. Zvaniju uz firmu Kaļķu ielā.. tur mani vienkārši "atšuva"!!!Manas kājas tur vairāk nebūs!!!

I Inesis 29.08.2007
Komentāri 3 Pārējās

Diskoteka Truba -

Diskoteka Truba-obsluzivanie shakirueshie,otnoesenie k klientam ni kokogo,esli ne xotite portit sebe prazdnik ludse tuda ne xodite!

Ivana kapi -

Vakar 26.08.2006 kartejo reizi ieradamies Ivana kapos, lai sakoptu vira radinieku kapa vietu. Uzreiz ieraudzijam to, ka, kapa apmale ir nozagta.... (ne jau nu granita vai marmora - bet tomer nepatikami), (kapos nebijam apmeram 6 menesus). Protams, ka visu satirijam, paraleli atradam kocinu ar sarkanu atzimi, ka kapavietu ir nolemts likvidet.

Vezir -

Tur Jūs pazaudēsiet savu naudu, nervus un fotofilmiņu!!!

I Inesis 25.08.2007
Komentāri 0 Pārējās

Clean Control -

NIKOGDA, sli6ite? NIKOGDA ne polzuetesj uslugami etoj him4istki, kotoraja nahoditsja v DOMINA!!!!!! da, ja soglasen, 4to ceni tam nizkie! no kak okazalosj eto togo ne stoit!!! sdal ja tuda pidzak, skazali na sleduju6ij denj budet gotovo!!! na sleduju6ij denj ja ego zabral, posmotrel, a tam... UZAS!!!!! MALO TOGO, 4TO EGO NE PO4ISTILI (VSE PJATNA OSTALISJ NA MESTE), vo-vtorih: ja ne znaju iz kokogo mesta u nih rastut ruki, i estj li v golove 4to-nibudj, no pidzak pokrilsja puzirjami, v nekotorih...

SIA Mozus -

Ne imejte del s etoj kantorkoj. eta kantorka operirujet gazetkoj sport express i sportsnews.lv. Oni plevatj xoteli na vse dogovora i objazteljstv svoix ne vipolnjajut. nesmotrite, chto vsjo oficialjno i nimi estj dogovor - im na eto naplevatj.

Antilla -

Jau vairāk kā pusgadu mani vajā šī iestāde! Reiz pasūtīju šeit bērnam grāmatu "dzīvnieku pasaule", tā nāca vairākās daļās. Un šo sadaļu bija neskaitāmi daudz! Kad sapratu, ka tas ir bezgalīgais stāsts, nolēmu tteikties no šī abonomenta! Tomēr antilla turpināja sūtīt šo izdevumu! Zvanīju vēlreiz, lai atkārtotu, ka turpmāk nevēlos saņemt to! Beidzot tas tika saprasts, bet piestādīja arī rēķinu par trim sadaļām, kuras nebiju pasūtījusi! Šo rēķinu man nācās samaksāt, tomer nu jau krietnu laiku...

www.foto1.lv -

Uzhas!!!Zakazal foto cifrovije cherez i-net, kachestva net nikogogo.Mozhet ja odin takoj loh,i ne umeju fotkatj,no kadri bili sdelani tremja raznimi fotikami i raznimi ludjmi.Koro4e otstoj...

Linkturs -

Firma nodarbojas ar darbā iekārtošanu Anglijā. Mana mamma aizbrauca, iztērēja firmas pakalpojumiem aptuveni 500Ls. It kā nonāca pareizajā vietā, bet... Vietējā fabrika neslēdza nekādus līgumus, nekādas atļaujas, nekā. Un + visam klāt pat algu nemaksāja, iedeva tikai iztikas minimumu īrei un ēšanai, lai badā nenomirst, bet firma Linkturs solīja visu - minimālo algu pēc Anglijas darba likuma, protams, līgumu, oficiālās atļaujas utt. Tā kā nu nācās pašiem atkal ieguldīt atkal savu naudu, lai viņa tiktu mājās! Neiesaku braukt caur šo firmu, kaut arī viņai ir visas licenses!

Kamilplus -

Slēdzot ar šo firmu līgumu par tūrisma pakalpojumu noteikti atrunājiet savu vietu autobusā. Jo, kad slēdz līgumu, viņi piedāvā vietas un parāda autobusā izvietoto vietu shēmu. Tikai šī shēma diemžēl nesakrīt ar tā autobusa vietu izvietojumu, kurā jābrauc Jums. Sakrīt vietas numurs, ne sēdvietas izvietojums. Atruna: Ko jūs gribat, šis taču ir jūsu numurs! Vārdu sakot sēdi un klusē, tas nekas, ka tu esi maksājis par kaut ko citu.

"Vitaks T" -

Šī firma maina ūdens skaitītājus. Nepaļaujieties uz šīs firmas mazākajām izmaksām. Viņu pakalpojumu kvalitāte ir atbilstoša. Nomaina skaitītājus neiztīrot pirms tiem atrodošos filtrus, kas arī ir noplombēti. Ļoti neatsaucīgi uz atkārtotu izsaukumu.Piezvanot saņēmu atbildi, ka tas ir maksas pakalpojums un es to neesot vēlējies.

e-baby.lv -

Segodnja kupili detskuju koljasku v etom internet magazine,snachalo vrode vse nichego , no potom obnaruzili chto v komplekte net chehla dlja nozek ,kotorij predusmotren v etoj modeli ,pozvonili im ,a s nami i razgovarivat nehotjat , govorjat vozvrat delat nebudem poskolku braka net.No nedokomplektacija to prisutstvuet!!!

Hauck -

Suwestvuet semejnaja kontora v Ogre kotorie prodajut nemeckie koljaski s brakom(uznali posle pokupki)a na vid ne skazew,4erez 2 dnja kognulasj rana na koljaske,i kolesa na soplax derzalisj...voobwem budte vnimatelni esli budete vibiratj koljasku nepokupajte u nix oni ne4esnie ljudi...p.s.kogda pozvanila i skazali o brake nas poslali nax....Ogre,Akmenju [slēpt]@apollo.lv9878568DLA NALOGOVOJ INSPEKCII eti ljudi bez kassovogo aparata rabotajut i izbegajut vas =] uda4i

ogre,Akmenju 25 -

Ogre,Akmenju 25 [slēpt]@apollo.lv 9878568 DLA NALOGOVOJ INSPEKCII eti ljudi bez kassovogo aparata rabotajut i izbegajut vas kogda ljudi pokupavwie u nix koljaski naxodjat brak eti ljudi delajut vid 4to eto ne ix tovar

L LidaSaka 10.08.2007
Komentāri 2 Pārējās

One.lv -

one.lv polnoe gavno videtili im moja fotka s devushkoi oni ejo zablokirovali polnie pidorasti 4ee im zavidno 4toli.

SIA''svevada'' -

Ja u etoj firme zakazala dveri.dveri izgotovleni ne kachestvenno,ja ne znaju kak oni ix tam delajut,no ja ne dovolna ix rabotaj.krivie,kosie dveri,nachalstvo voobhse ne ponjatnoe.priexali ko mne v kostjume ot SIAŖigassiltums' strannie ceni...v nachale(v gazete)140ls,a zakonchilos 180ls.koroche firma ga......no!!!!

VeleM -

Visiem silti ieteiktu, ja gribat doties pelna uz arzemem, nedodieties pie sis firmas. Jus pazaudesiet tikai savu naudu un laiku.Un galu gala darbu dabusiet meklet pasi.

Veselība -

V zhurnale Veseliba statja pro poleznostj Hot-dogov. A mozhet gamburgeri tozhe zdorovaja jeda? Polnij bred

www.ebay.de -

Hocu predupreditj teh kto sobralsja cto-libo zakazivatj... Artikli s foto cto zakazivaesj i soderzimoe posilki,kotoruju ti polucisj po pochte-mogut polnostju otlicatsja...Oplata-perecislenie so scjota ili poctovij perevod.Po poluchenii deneg na scjot prodavec visilaet vam tovar... No tak-kak uzhe za vsjo zaplaceno,to oni i visilajut drjanj vsjakuju da esco i s brakom. A potom dokazivaj...

Vezir -

Dēļ šīs firmas es pat uz Kodak nosaukumu vairāk nevaru paskatīties. Žēl ka ar tādu brendu strādā galīgi neprofesionāļi.