www.sudzibas.lv Emblēmu Paklāju Serviss Līguma neatbilstība realitātei!

Emblēmu Paklāju Serviss - Līguma neatbilstība realitātei!

Kāpēc vajadzīgi līgumi, ja tie neatbilst patiesībai.EPS līgumā noteikts darba laiks 8 st., bet patiesībā 12 st., bet vai par virsstundas cilvēks strādā par velti.Neiesaku strādāt EPS ģimnes cilvēkiem, jo par 300 ls, ģimeni nevar pabarot[nemaz]!

I

J juris 13.05.2008

JA JUMS LIGUMA 8ST.DARBA DIENA TAD STRADAJIET TADU LAIKU UN PRASIET RAKSTISKU RIKOJUMU VEIKT VIRSSTUNDU DARBU, JA TO NEDOD, NESTRADAJIET UN VAR TAKS VISI IET UZ DARBA INSPEKCIJU, KOPIGI UZRAKSTIT IESNIEGUMU, TAPEC JAU IR MAZAS ALGAS UN MAZ DARBA, KA LOHI VERGO, JA TA NEBUTU TAD PAPILDUS STUNDAM PIENEMTU CITUS DARBINIEKUS UN NEVIS PUSOTRU SLODZI STRADINATU, IZDEVIGAK UN JURIDISKI VIENKARSI IR PIENEMT DARBA VIENU UZ SLODZI UN OTRU UZ PUSSLODZI, IZNAK LETAK UN VISS LEGALI, NAV VIRSSTUNDU UN NEVIENS NEVAR SUDZETIES NEKUR, TA DARA PIEM.ZVIEDRIJA, SVEICE UC. TAPEC KA TUR NAVA LOHU.