www.sudzibas.lv Hoetika Atkritumu apsaimiekošana

Hoetika - Atkritumu apsaimiekošana

Par SIA Hoetika LT atkritumu apsaimniekosanas firmu.
Jau kuro reizi šī firma nepilda savus pienākumus un neizved atkritumus. Ir gadījumi ka pat divas reizes pēc kārtas mums paliek pilns konteineris. Un tad tam ir jāstāv pie mājas un jāsmird... patīkami!
Vienreiz es pieķēru ka viņi nepaņem mūsu konteineri, taču aizbrauc tālak un paņem kaimiņu. Es izgāju un pajautāju - kāpēc tā?, šie atbild - neesot vietas. Nu ok... bet pabraucot nedaudz tālāk šie atkal savāc nākamo atkritumu konteineri.
Tad nu kas tā par diršanu acīs skatoties? jāatzīt ka šis uzņēmums smird trakāk par 2 nedēļas nosprāgušu žurku...

F

J jj 09.08.2008

Interesanti, vai viņi tos konteinerus dezinficē??? Pēc līguma tas viņiem ir jādara.

E Espats 10.08.2008

Ja novāks savas mašīnas, tad arī SIA Hoetika spēs pilnībā paveikt savu darbu.

H hahaahs 10.08.2008

VAi, lai Hoetika savāktu atkritumus ir visa iela jāatbrīvi no mašīnām? Atkritumu kastes vienmēr stāv vārtrūmes vai pagalmā pie tām un nav nekāds šķērslis tās izvest un iekraut mašīnā.

W www 10.08.2008

Nu nez cilvēki ļoti bieži nomet pie konteineriem savus auto un nepadomā kā konteinervedējs tiks klāt.Ir redzēts dzīvē, tā kā paši iedzīvotāji arī grēko.