www.sudzibas.lv Tīrības nams telpu uzkopšana

Tīrības nams - telpu uzkopšana

Neizmantojiet firmas "Tīrības nams" pakalpojumus telpu uzkopšanas servisā! Vēlējāmies iztīrīt dzīvokli Valmierā pēc remonta - galvenais bija nomazgāt logus, jo tie bija nosmērēti ar līmi. No "Tīrības nama" atbrauca Velta ar diviem staltiem dēliem...Tā kā par logu mazgāšanu jāmaksā 22 Ls (1 Ls kvm), vienojāmies, ka viņi izmazgās arī grīdas, flīzes un iztīrīs jauno skapju atvilknes no putekļiem un kopā jāmaksā 55 Ls. Piektdienas vakarā ģimene uzsāka darbu. Kad pēc dažām stundām ierados, dzīvoklī rosījās vecākais dēls, jo Veltai citi darbi uzradušies, bet jaunākais izdomājis lietderīgāk pavadīt piektdienas vakaru...Apžēlojos par puisi un teicu lai nāk rītdien. Nākamajā rītā visa ģimene atkal gatavi uzsākt smagos uzkpšanas darbus!Pēc dažām stundām zvans - viss iztīrīts!Atnāku pieņemt darbu - grīdas vēl mitras, tātad mazgātas, atveru dažas atvilknes, itkā putekļu nav, logi tīri. Velta saka: tāds milzu darbs ieguldīts, un tāda laba dārga ķīmija izmantota, tāpēc jāmaksā 85 Ls! Nokaulēju uz 75 Ls un šķirmies un, kad atkal logi netīri, lai noteikti zvanu, jo ar tādu ķīmiju un kvalitāti neviena firma nestrādā! Nākamajā dienā priecīga grasos kārtot drēbītes tīrajās atvilknēs, bet tīras izrādās tikai vidējās, kas pa rokai, bet augšējās un apakšējās nav kustinātas vispār..grīda izžuvusi un redzams katrs netīras lupatas vilciens..un grīdas flīzes pavisam jocīgas - vietām gaišiem pleķiem, flīžu šuves vietām tumšas, vietām gaišas. Iedomājos - varbūt vēl nav izžuvušas? Taču tādas tās ir joprojām, jo tās ir sabojātas ar "dārgo ķīmiju"..Piedevām pie šī ārprāta - Velta promejot ir paķērusi arī manu ķīmiju - lamināta tīrītāju un manu mīļo pretšvīku lupatiņu. Lūk tā strādā "Tīrības nams"! Kad zvanīju Veltai ar pretenzijām par darba kvalitāti, man atbildēja, ka vajadzēja kārtīgāk pārbaudīt saņemto pakalpojumu, un tur viņai pilnīga taisnība..Uz jautājumu, kur ir man piederošie uzkopšanas līdzekļi, Velta sacīja - iespējams kļūdas pēc paķēruši līdzi, bet tie taču nav dārgi, veikalos taču viss ir pieejams!!!Pirms domājat izmantot šāda kantora pakalpojumus, padomājiet vai ir tās naudas un nervu vērts, jo neviens jūsu mājokli nesakops labāk par jums pašiem!

G

V Vilnis 21.08.2008

Muļķības, Tīribas nams, strādā labi un kvalitatīvi.

I Inguss 21.08.2008

Es pats esmu ļoti labi pazīstams ar šo ģimeni un ļoti labi zinu kā tiek veikti uzkopšanas darbi.Bet man rodas tāds jautājums kāpēc ši kundze par šo it kā nekvalitativo darbu pazvanīja Veltai tikai pēc divām nedēļām.Saprotiet paši-cilvēciņš vienkārši vēlējās lai izmazgā pa velti vēlreiz...

I inga 06.11.2008

nevajaga jau runāt to kas nav ja pti negrib maksāt tad nevajaga apmelot jo es arī pazīstu to ģimeni jau sen un teikšu godīgi labāku cilvēku par veltu neartast un es srtādāju tīrības namā un varu galvot kad tīrības nams strādā kvalitatīvi

I Inga 31.12.2009

Skumji, reizēm arī tā notiek, bet nav jau tā, ka visi uzkopšanas servisi strādā slikti. Vajag pamēģināt citus, atradīsit sev tīkamāko. Varbūt nelāgs starpgadījums nevilšus izveidojies.

M Morfeus 14.01.2015

Pamēģini šo http://lacunami.lv/pakalpojumi/ nekad nav bijušas pretenzijas