www.sudzibas.lv Bond Street Akcija "Patīkami pavadi laiku kopā ar draugiem'' - BLEFS!

Bond Street - Akcija "Patīkami pavadi laiku kopā ar draugiem'' - BLEFS!

Bija tāda Bond street akcija, notika pagājušā vasarā no jūlija līdz augusta beigām laikam, vajadzēja sakrāt kuponus no cigarešu paciņām. Sakrājot 20 kuponus varēja iegūt DVD filmu, par 40 kuponiem- galda spēli, par 80 - DVD atskaņotāju, par 100- karaoke komplektu. Turklāt tās bija garantētās balvas- tātad, ja nosūtīsi attiecīgo kuponu skaitu, bez jebkādas izlozes, viņi tev atsūtīs balvu!
Tā kā es tāpat esmu smēķētājs, sakrāju tos 100 kuponus, nosūtīju. Vairākus mēnešus nebija nekādu ziņu. Tad pagājušā gada decembrī atnāca atvainošanās vēstule, ka tik ilgi jāgaida, esot negaidīti daudz pieprasījumu pēc balvām un viņiem tās izbeigušās, solīja atsūtīt manu balvu š.g. janvāra beigās.. bet atkal nekā! :( Tagad jau marts- tātad kopš akcijas beigām pagājuši gandrīz 7 mēneši.

Turklāt- nekādas koordinātes nevaru atrast- nu gribēju tak uzzināt, kāpēc par mani aizmirsuši. Vēstulē norādīts tikai telefona numurs, kurš tagad vairs neeksistējot (zvanīju). Adreses nekādas nav, interneta lapu arī nevaru atrast. Nu škrobe tak! :(

E Elii 12.03.2008

nevajag vispaar taadus suu*us smeekjeet!