Rīgas starptautiskā autoosta - Cenas

Latvija ir mazas algas un vel šie paņem un paceļ cenas un ne tikai autoosta bet arī vilcieniem ...
Un šie grib lai maksā veselīgāk un lētāk ir pastaigāties. [slēpt]@ Esmu dusmīgā uz vieiem par to kad tās cenas iruz pusi lielākas nekā pirms tam, nekur nevar aizbraukt par normālu saprotamu cenu, jau iepriekš bija dārgi tagad DĀRGĀK!

K

B bacilis3000 05.07.2008

daļēji piekrītu tam, ka tas jau biki pa traku, pie tam pacelt vilcieniem cenas, lai gan burtiski tikko tas jau vienreiz tik darīts.
manuprāt, tas viss novedīs pie tā, ka mašīnu skaits uz Latvijas autoceļiem palielināsies, jo, ja arī cenu ziņā nebūs atšķirības maksāt par benzīnu vai biļeti sabiedriskajos transpotros, tad tomēr izdevīgāks ir savs auto - brauc kur un kad gribi.

Tiešām žēl, ka Latviju pārņēmusi tik liela inflācija, un pie tam, tas jau vēl tik inflācijas sākums :(
bet būsim optimisti :)

S svetlana 11.08.2008

Cenas Latvijā tik tiešām aug ļoti strauji!!! Tajā skaitā arī autoostā, bet tā ir tikai ķēdes reakcija, atbilde uz inflāciju, ja aug izdevumi, jāaug arī ienākumiem.

Latviešu tautas 09.12.2014

Jus tači gribejat neatkarību? ПОЛУЧИТЕ И РАСПИШИТЕСЬ! ВЫ ДУМАЛИ ВАС АМЕРИКАНЦЫ И ЕВРОПЕЙСКИЙ СОЮЗ БУДЕТ КОРМИТЬ? А РОССИЮ И РУССКИХ БУДЕТЕ ГРЯЗЬЮ ПОЛИВАТЬ, А ВАМ БЕНЗИН БУДУТ ПОСТАВЛЯТЬ ПО ЦЕНЕ В 24 ЦЕНТА ЗА ЛИТР, КАК В США! НЕТ УЖ: ПОЛУЧИТЕ И РАСПИШИТЕСЬ ПО 1 ЕВРО И ДАЖЕ 1, 5 ЕВРО ЗА ЛИТР! ЗА СВОБОДУ И НЕЗАВИСИМОСТЬ (ТОЛЬКО ОТ КОГО? НЕ ОТ США И НАТО!) НАДО ПЛАТИТЬ!