Reitings Pārējās

Uzņēmuma uzticības līmenis
Prieka Vēsts
P. Dussmann

Smaile pluss - Ignoree

Nu kautka nenopietna firma jau otro nedelu ignore emailus, nekaadas atbildes uz pierasijumiem... Vai tad taa var straadaat !!!

I ingus 25.04.2008
Komentāri 0 Pārējās

Bond Street - Akcija "Patīkami pavadi laiku kopā ar draugiem'' - BLEFS!

Bija tāda Bond street akcija, notika pagājušā vasarā no jūlija līdz augusta beigām laikam, vajadzēja sakrāt kuponus no cigarešu paciņām. Sakrājot 20 kuponus varēja iegūt DVD filmu, par 40 kuponiem- galda spēli, par 80 - DVD atskaņotāju, par 100- karaoke komplektu. Turklāt tās bija garantētās balvas- tātad, ja nosūtīsi attiecīgo kuponu skaitu, bez jebkādas izlozes, viņi tev atsūtīs balvu! Tā kā es tāpat esmu smēķētājs, sakrāju tos 100 kuponus, nosūtīju. Vairākus mēnešus nebija nekādu ziņu. Tad...

A Atis D. 12.03.2008
Komentāri 1 Pārējās

Rīgas Vidzemes Priekšpilsētas Nodaļas 3. Pasu Daļa - Беспредел

Совдепия как была так и осталась в паспортном столе. 6 января меня в банке обрадовали что действие паспорта закончилось, ну поехал в паспортный стол № 3, заполнил всё, спросили срочный или нет (15 лс и 30 лс) Думаю вроде до 25 января перебьюсь без него (оплатил что нужно было через интернет банк) Приезжаю 25-ого января, а мне говорят: новый паспорт не готов, скорее всего будет готов 15-ого февраля. Я конечно высказал им пару ласковых. Причину сказали узнать можете по телефону, и дали номер...

FHM - Vai man ir tiesības?

Labdien, Situācija sekojoša: pirms pāris mēnešiem atradu žurnāla FHM mājas lapā iespēju piedalīties uz Vāka modeles konkursa vietu. Man tika piezvanīts, ka esmu iekļuvusi atlasē un PĒC LĪGUMA PARAKSTĪŠANAS manas iesūtītās bildes TIKS IEVIETOTAS žurnālā FHM. Līgums tiešām atnāca, bet es netiku viņu parakstījusi (minēšu, ka līgumā tika uzrādīts termiņš līdz kuram līgums jāiesūta, citādāk bildes netiks publicētas), es līgumu neparakstīju, jo visu apdomājot sapratu, ka šādu foto parādīšanā...

I Ilze 06.01.2008
Komentāri 7 Pārējās

a/s Margerts,Merkeļa 3-lombards -

es izpirku lombarda v/p Samsung un nesaņemu atpakaļ pultu,man pateica ka nebija uzrakstīts,stradnieki ļoti slikti runa latviski,direktore vispar neko nevar pateikt latviski,kur skaties prezidents un valodes komisīja

Žurnāls "Šūpulītis" -

Nekādā gadījumā neejiet tur strādāt! Tai kantorī ir pilnīgs bardaks. Jūs apčakarēs saldiem vārdiem, samaksās maz, nodarbinās bez līguma un grūdīs virsū tik vēl un vēl darbus, lai ieekonomētu. Pilnīgs sviests.

Žurnāls "Šūpulītis" -

Žurnāls ir ok, bet galvenais - nekādā gadījumā neejiet tur strādāt! Tai kantorī ir pilnīgs bardaks. Jūs apčakarēs saldiem vārdiem, samaksās maz, nodarbinās bez līguma un grūdīs virsū tik vēl un vēl darbus, lai ieekonomētu. Pilnīgs sviests.

MOBIUS(EKSKLUZIVO TEL. VEIKALS) -

MILIE cilveki, neperciet telefonus ekskluzivo telefonu veikala MOBIUS, vinji notur telefonu 3menewus garantijas remontaa un pec tam pazino ka nevar salabot to aparatu un naudu neatgriez, bet saka lai nemu citas firmas telefonu! es aizgaju pie jurista pec konsultacijas un uzrakstiju vestuli ar gudriem vardiem tikai tad naudu atdeva. remonta nodalaa ir rupja apkalpowana, skataas uz tevi kaa auns uz jauniem vaartiem. LUDZU NEIEGRAABIETIES

Verbālais virinātājs -

Pēdējos mēnešos centrā un Purvciemā kāds ap 40 g.v. vīrietis pielavās jaunām meitenēm un gvelž neiedomājamas, pat mūsdienīgām jaunietēm šokējošas jēlības. Ja satiksiet, vērsieties policijā vai, vislabāk-SITIET!

IGORJ RUBINSHTEJN -

NE VERJTE LJUDI IGORJU , REDKIJ KIDALA , RAZVEDET NA DENJGI LJBOGO.....

I Ingus R. 21.12.2007

TOPO Centrs -

"Zivs pūst no galvas" Ja aukšgalā strādā tādi, kam neinteresē klientu intereses, tad nav brīnums par pārdevējiem! NEIESAKU NEVIENAM TUR NEKO PIRKT!!! Vienreiz iegāju Talsu veikalā un ko tur redzēju - veikala personāls debatē savas personīgās problēmas augstos toņos, veikala vadītājs ar tumšmatainu pārdevēju uzpūtušie kā "tītari" mētā zilus zibeņus (laikam viena ģimene), labu laiku gaidīju - varbūt tomēr aprimsies klientu klātbūtnē, bet nē, šiem vispār ne...

Vezir -

"Pievienojiet uzmanību informācijai!!!:-)))))))))))))))))Šis pakalpojums maksā 1 Ls. Jums ir iespēja ierakstīt disku no jebkurām nesējiem. "šādu "Latvisko" informāciju un daudzu citu Jūs atradīsies Vezir mājas lapā!!!Laipni lūdzam Latvijā!!!Un tieši šadas atbildes jūs saņemsiet, vai arī nekādas nesaņemsiet, jebkurā Vezir fotodarbnīcā Rīgā!!! Pārbaudīts!!!

LI"RS -

šī firma nodarbojas ar pakešu logu izgatavošanu. Pasūtījumus pieņem arī Jūrmalā, Kauguru RIMI un bijušajā Kauguru tirdzniecības centrā. Pirmo reizi veicu pasūtījumu RIMI- līgumā minēto 2-3 nedēļu vietā man divas(!) balkona durvis izgatavoja 5.nedēļās. Nākamo pasūtījumu-logus veicu otrā punktā, nu jau līgumā bija minētas 3-4 nedēļas, logus saņēmu pēc sešām, ar citām apdares līstēm nekā minēts līgumā, ar otrādi apliktu pasūtīto spoguļstiklu un drausmīgi nostrādātu apdari, ar silikonu nosmērētiem stikliem un iztrūkstošām astoņām ventilācijas lūkām!

Vezir -

Daaa, Vezir vsem skotam skoti, osobenno na4alstvo kotoroe prja4etsja ot vseh i ne otve4aet za svoi gniloi bazar!Predlagaju sozdatj sait Antivezir! a 4to? ja serjezno! Eto budet samaja lu4shaja antireklama dlja nih ;)))

Kamene SIA -

V firme Kamene rabotajut sover6enno ne obrazovannije, ne korektnije ljudi, kotorije prosto ne ponimajut 4elove4eskij jazik, postojanno zvonjat, bespokojat po odnomu i tomu ze voprosu 10 raz. Odin raz soglasiv6isj na ih uslugi vi ni kogda ne smozete ot nih izbavicca. Osobenno konsiljtantka Ina, polnij marazm. A ih na4aljnik vidno ne umejet podbiratj personal.

ļ ĻenaB 08.12.2007
Komentāri 2 Pārējās

www.brain.lv -

Brain.lv zagli un krapnieki izkrapj naudu ar maksas sms palidzibu

G GintsK 07.12.2007
Komentāri 1 Pārējās

Vezir -

Nehren vestisj na 7 santim ,besplatno kak izvestno toljko syr v myshelovke.

V vit 06.12.2007

Gazovaja Zapravka Sloka-Kauguri -

Zapravwik kotorij tam rabotaet,malo togo wto ne sliwit,no i nesluwaet...Kogda prosiw ego zalitj na N-gaza,on zalivaet bolwe na 5 ls,i na4inaet vozmuwjatca,wto ti(potrebitelj),naduvaew zapravwika.Xvataet za ruku,kri4it wto,vizovet oxrannuju firmu,wto bi ti zaplatil za to,on perelil bolwe gaza,4em nadobno.Zabiraet tvoi dokumenti,i trebuet rasplatitca..Uberite etogo 4eloveka s zapravki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1188 -

DA Nas4jot 1188 dejstvitelno u nix staraja informacija mi spewili v magazin pozvani uznat rabotaet li on ewjo na skazali 4to da a kogda priexali okozalos 4to 2 4asa uze kak zazakrit

1 11881188 05.12.2007
Komentāri 2 Pārējās

Santa, Una. -

Nepērciet, mēsli pilni ar reklāmām un intervijām ar sabiedrības krējumu!