A amita 04.02.2009

Ne tikai ir dzirdēts, bet tiek regulāri lietota. Super manta. Sevišķi, ja mājās ir bērni un veci cilvēki.Un ZEPTER tā ir kvalitāte visos produktos. lietoju gan lampu, gan traukus, gan kosmētiku.

G gerda 16.02.2009

...nav tāds brīnumlīdzeklis kā tiek reklamēts un nesamērīgi dārgs...palīdz ādas slimību ārstēšanai kā papildlīdzeklis zālēm... varbūt arī citām kaitēm...bet necerui, ka nebūs vajadzīgas zāles un ārsti, ar to var slimības tikai ielaist un vēlāk tās arstēt būs ļoti grūti un ilgstoši...

H Helēna Bringina 08.05.2017

Bioptrons palīdz visam organismam. Tas jālieto katru dienu kā gaiss, ko elpojam uzturs ,ūdens. Ar bioptronu sakārtojam savas emocijas, pasargājam sevi no stresa. Emocijas savukārt ir mūsu zāļu fabrika. Nekādas ķīmiskās zāles nesniedz atveseļošanos. Zāles noņem tikai slimības izpausmes simptomus, kas parasti brīdina par slimību. Tādā veidā iznīcinot simptomus , kas mūs darījuši modrus jūtamies nedaudz labāk uz kādu laiku, bet problēma jau nav mazinājusies. Tādā veidā dzerot zāles ļaujam slimībai ieperināties visās organisma sistēmās, kamēr atkal kaut kad uzplaiksnī, bet tikai jau citā vietā. Nemaz nerunājot par blaknēm, kas paliek pēc zāļu lietošanas. Ir tikai viena problēma, ka pērkot bioptronu jūs no sava konsultanta neesat nopirkusi apmācību kā strādāt. Tāpēc vainosim paši sevi, nevis bioptronu kā tādu, kas ir augstākā tehnoloğija pasaulē.
Ar cieņu, Helēna.

L Liene 28.02.2009

ja ir vēlēšanās varu pārdot savu Bioptron I(lielais) kopā ar gaismas terapiju, par cenu vienosimies, vienkārši tādi apstākļi, ka pārceļamies uz citu valsti un nevaram visu paņemt līdzi, izmantojām kādu laiciņu, man jau patika...

L Laura Zeime 24.10.2018

Ja Jums šī ierīce ir,tad mēģināsim vienoties.

R Regīna 26.03.2009

Lai saprastu, kas ir bioptrons, tās jālieto katru dienu, jāzina, kā(cik ilgi, kurās vietās..)Ja cilvēki nav saņēmuši tādu informāciju, tad ļoti žēl.Cilvēkiem, kuri dzīvo stereotipu pasaulē, to grūti saprast .
Tie, kuri lieto bioptronu, 1).aizmirst par tabletēm (naudas ekonomija!
veselības saglabāšana! 2)aiziet bailes, stresi, kas grauj mūs un ir visu slīmību pamatā(psihosomātika)
NEIESAKU pirkt caur internetu, citās valstīs, jo neviens Latvijā neapkalpos Jūs, kā klientu!Nedarbosies GARANTIJA.!
Ja pirksiet Latvijā, PRASIET, KĀ lietot!(programmas)Prasiet SERTIFIKĀTU(dokuments, kas ļauj pārdot šo preci)
Ļoti žēl, ka šī unikāla ierīce kļūst par biznesa mērķi.Daudzi cilvēki, kuriem ir bioptrons, kuri nezina, kā lietot, uzskata, ka nav rezultātu, iesaku griezties pie pārdevēja.Godīgi jāatzīstas, ka bioptron speciālistu Latvijā ļoti maz.

I Inga 15.06.2010

Man ir lielaa lampa un filtri, lietoju vairaak pa gadu, manai slimiibai nepaliidzeeja, tikai sliktaak palika. Pie iesnaam lietoju, pazuud iesnas, bet ar pilieniem viss tiiraas aaraa, bet peec lampas viss pazuud, domaaju, ka tas nav normaali. Man arii iesmeereeja, teica, ka skrieshu un zaales nevajadzees. Nepeerciet miilji cilveeki!!!

H Helēna Bringina 08.05.2017

Mīļie cilvēki nekad nevajjag lietot vienai slimībai. Bioptrons jālieto pa konkrētiem meridiāniem visam organismam un uz slimības skarto zonu papildus. Bioptrons tā ir cilvēka veselība un dzīvība jebkurā vecumā.

M montasofija 08.10.2012

Sveiki an ir 3 gadiga meitina un viņa slimo ilgi ar iesnam man ir jautājums vai Bioptron lampu var izmantot uz tik maziem bērniem?

L Laura Zeime 24.10.2018

Lampu izmantoju 5 procedūrām,mēģināju uzlabot sejas ādu.Atzīstu par labu.