Lotta L - Krāpnieki

Ievietoju sludinājumu www.ss.lv, ka piedāvāju darbu Jelgavas rajonā. Biju šokēta cik daudz atsaucās. Un galīgā nesaprašanā kāpēc atsaucās Rīdzinieki.
Sāku zvanītājiem apjautāties un izrādās, "Lotta L", īsti censoņi, noraksta no i-neta sludinājumus un cilvēkiem par 30.00 Ls iedod norakstīto. Kaut pasēdētu un paskatītos par kuru pilsētu ir runa, vai tad tiešām par 30 Ls cilvēkam nepienakas kaut tāds sīkums.
Gribēju pazvanīt un pateikt, ko par viņiem domāju, bet i-netā pat viņu tālruna Nr. nevar atrast, vai nu pasaka, ka numurs neeksistē vai ieslēdzas fakss.
Vai tiešām jāiedzīvojas uz tiem cilvēkiem, kam tā jau ir grūti!

K KIRA 02.02.2009

SKOKO MOZHNO KORMITJ ETIH URODOV!!! UVAZHAEMIE NVA INSPEKTORA OTNIMITE U VSEH VNUTRENNIH AGENTOV LICENZII=UZHE S DEVENOSTIH DOSTALI!!!SVOLO4I!!!

J Juris 10.02.2011

Lotta-L tik tiešām ir krāpnieki jo saksājot 20Ls lai saņemtu potenciālā darba devēja adresi darbiņu tomēr nedabūju. Darba devējs vienmēr atbildēja lai piezvanu pēc pāris dienām un beidzot tel. tika atslēgts.Tā tas turpinājās divus mēnešus un kad es piedraudēju ka iešu uz Kr. VALDEMĀRA ielu par viņu darbu sūdzēties naudiņa tika atdota ar piebildika es esot slikts cilvēks.