Lotta L

Mja sodien no rita skatijos ss.lv,ieraudziju sludinajumu ar divainu textu,soferism piedava algu no 400ls,protams tas mani izraisija izbrinu.Nemu teefonu rokaa un zvaniju,Atbildeja man daama laipna balsi paskaidroja,vai es sodien nevaru atnakt pie vinjiem.krisjana barona ielaa,pretii barona centram otraja stava.ieejot offisaa mani parnema divainas sajutas.Kaa var taa stradat......galds,kresls,telefons un laikam jau pats galvenais kases aparats:).Nu ko apsedos un saku klausities daamas teiktaja,pirms tam man iedod palasit ligumu,kura atradu punktu kur jasamaksaa 15ls,par pakalpojumu.Sieviete saka ka noslegsim ligumu un vinja man iedos telefona numuru uz kuru es varu zvanit un sarunat ttiksanos.Vinja pati pazvana kadam cilvekam un apvaicajas vai shi vakance ir briiva,sanemot atbildi ka jaa,vinja nolie telefonu un turpina sarunu ar mani.Es saku daram taa!! kad es sho darbu bushu dabujis es jums samaksahu 15 ls,nu kautvai 20 ls,tikai protams lai man tiesham ir garantija kad es to darbu dabushu.Nee vinja saka un konkreti man atsaka manu piedavajumu.Saka man rasties shaubas par uznemumu,tapec teicu ka tjipa aizieshu pec naudas bankomatalai varetu vinjiem samaksat.Izejot ara man ienaca doma galvaa,ka e stacu varu ienakt te netaa,caur telefonu un uzinat vai tiesham si firma nekrapjas.Izlasot divus rakstus ,par to kaa cilveki tika apkrapti,es viegli nopuuzdamies un nedaudz dusmigs par savu ilietoto laiku devos apakal uz darbu.Cilveki neticiet sadam firmam un starpniekeim,tas nav reali kad tik labu darbu vunji jums piedavas.Man tagad ir maciba,ka tomer ar tadiem cilvekiem nedrikst ielaisties.

E

H h7 07.01.2007

hmm, paldies par informaaciju, tagad zinaashu,ka uz sho firmu nedriikst uzrauties....

U uhu 07.02.2007

Es arī tikko nāku no turienes. Scenārijs 100% tāds pats kā pirmajā stāstā. Izgāju ārā, lai aizitu pēc piedspatsmit latiem, bet.......izdomāju tikt pie datora un ievadīt googlē firmas nosaukumu. Man ar paveicās, laikam. Paldies!

A Aris 25.02.2007

Paldies par info. Tikko tieši pamanīju ss.lv aizdomīgi kārdinošu piedāvājumu un izdomāju googlee pameklēt-pirmā lapa ko atrada, meklējot pēc vārda "lotta l", bija antireklama.lv!

J Janis 20.03.2007

Paldies par info. Gribēju reaģēt un doties uz parrunām. Bet nu tagad lasu un nēē...Turam acis vaļā.

A Andris 02.04.2008

Paldies visiem par firmas ''Lottal L'' informāciju.Es nupat biju tur, tagat viņi prasa 25ls.Scenārijs nav mainījies.Pateicoties jūsu komentāriem es paliku pie saviem 25ls.

J janis 02.04.2008

a es samaksāju un jau stradaju, he he he, paliekat bez darba santimu piseji

E Elii 02.04.2008

hahahahaha itkaa buutu probleemas atrast darbu...:D
shitaas mazas kraapnieku firmas tiesaa vajadzeetu iesuudzeet!

S Sergejs 25.04.2008

LOTTA L Эта фирма лохотрон, кидалово! Берут ваши деньги и все. Звоните в экон. полицию и с ними будет покончено! А коментарии, где "якобы" люди довольны и работают пишет КАК РАЗ ТА ДЕВКА, которая мозги вам полощет!!!

S shogun 08.07.2008

Da... najoba esso ta... pizdi im nado navaljatj! ili poigratjsa! :D pustj sami zaplatjat nam ctob mi nikuda ne pozvonili i ne nakapali na nih :D:D:D

J janka 08.11.2008

Tas ir fufelis - mums prasiija 30 ls ar comu, kad gaajaam ! Kaa var vinjus uzmest ?? Pidari!

A Aleksandrs 08.11.2008

Tak darbs pasiem jamekle, vini tur jus par mulkiem, lai jus maksatu, so kreslu un telefonu rit parnesis uz citu adresi un cirps naudu talak.Jazvana uz konkretam inspekcijam, jabombarde tie kantori nost.Iekartoji darba-sanemi naudu, ja na to poslo.Bet te kidalova iista.

B beibe 08.11.2008

saakaas tagad kaa nekustamo aizdomiigo kantoru varianti? Nezinaaju, ka ar darbiem taa irr :)))

A Aleksandrs 08.11.2008

Agnese nokritusi peksni no meeness, paplet actinas plasaak, naivule.

B beibe 08.11.2008

nekad neesmu izmantojusi sadu kantoru pakalpojumus un par to ineteresejusies, kadel man par to butu jazin?

A Aleksandrs 08.11.2008

tav ir menesreizes sonedel?

B beibe 08.11.2008

kas ir, bernudarza sodien brivdiena?

A Aleksandrs 08.11.2008

redzu, tev ari briva diena, psihopatit;d

B beibe 08.11.2008

o, chau zanda! protams, ka man brivdiena, man brvidienas nav jastrada :D:D:D:D

A Aleksandrs 08.11.2008

si"agnese"ir vienkarsa, izmesta no veikala par zagsanu, pardeveja, launuma un skaudibas apsesta.Mele un lielibniece.

B beibe 08.11.2008

zanda, , tev pasai nesajuuk, kad tik daudz vaardus maini???