Lotta L

Mja sodien no rita skatijos ss.lv,ieraudziju sludinajumu ar divainu textu,soferism piedava algu no 400ls,protams tas mani izraisija izbrinu.Nemu teefonu rokaa un zvaniju,Atbildeja man daama laipna balsi paskaidroja,vai es sodien nevaru atnakt pie vinjiem.krisjana barona ielaa,pretii barona centram otraja stava.ieejot offisaa mani parnema divainas sajutas.Kaa var taa stradat......galds,kresls,telefons un laikam jau pats galvenais kases aparats:).Nu ko apsedos un saku klausities daamas teiktaja,pirms tam man iedod palasit ligumu,kura atradu punktu kur jasamaksaa 15ls,par pakalpojumu.Sieviete saka ka noslegsim ligumu un vinja man iedos telefona numuru uz kuru es varu zvanit un sarunat ttiksanos.Vinja pati pazvana kadam cilvekam un apvaicajas vai shi vakance ir briiva,sanemot atbildi ka jaa,vinja nolie telefonu un turpina sarunu ar mani.Es saku daram taa!! kad es sho darbu bushu dabujis es jums samaksahu 15 ls,nu kautvai 20 ls,tikai protams lai man tiesham ir garantija kad es to darbu dabushu.Nee vinja saka un konkreti man atsaka manu piedavajumu.Saka man rasties shaubas par uznemumu,tapec teicu ka tjipa aizieshu pec naudas bankomatalai varetu vinjiem samaksat.Izejot ara man ienaca doma galvaa,ka e stacu varu ienakt te netaa,caur telefonu un uzinat vai tiesham si firma nekrapjas.Izlasot divus rakstus ,par to kaa cilveki tika apkrapti,es viegli nopuuzdamies un nedaudz dusmigs par savu ilietoto laiku devos apakal uz darbu.Cilveki neticiet sadam firmam un starpniekeim,tas nav reali kad tik labu darbu vunji jums piedavas.Man tagad ir maciba,ka tomer ar tadiem cilvekiem nedrikst ielaisties.

E

A AIJA 14.07.2009

Kā lai tiek galā ar šiem krāpniekiem?Nu jau telpas ir Avotu ielā.Cilvēks tic, jo tak pretī arī cilvēks, bet izrādās ka nē...tikai naudas iekārotājs, jo otrā pusē drauģeļu telefoni un mistiskas atlikšanas, sarunāšanai iestāties darbā...UN PIETIEK DŪŠAS ŠITĀDĀM FIRMU MAFIJĀM ...Arī kvītis, līgumi...pat ne ar šodienas datumiem, kad notiek saruna un piedāvāts darbs vienkārši ļoti pretīgs zaņķis.Bet es zinu, ka naktīs drīz nenāks miegs...

J Juris 09.11.2010

Šī krāpnieku firma tagad tiešām atrodas Avotu ielā 1. un turpina krāpt lētticīgos. Plus papildus vēl nodarbojas ar itkā poligrāfijas pakalpojumiem.Ja būtu tik nopietna firma, tad nemitinātos neremontētā šaurā telpiņā ar diviem galdiem un diviem krēsliem.NAGU MAUCĒJI, NELGAS... Pats gandrīz iekritu, pa telefonu stāsta vienu, tiekoties jau piepušķo tikai jau mazliet mainot variantus. NAGU MAUCĒJI.