klienti - attieksme

tagad visur tikai sudzas un raksta par apkalpojosas sferas slikto darba veiksanu, nabaga nelaimigie pateretaji cies no sliktas attieksmes, bet ja apskata monetas otru pusi tad mes viennozimigi redzam to ka pateretajs ir ta iejuties tai loma ka sim vienmer ir taisniba ka aizmirst par elementaram pieklajibas normam... cilveki aizmirst ka ieejot veikala tiem preti stav tads pats cilveks-pateretajs. pati stradaju apkalpojosa sfera un zinu cik biezi uzrodas cilveki kuriem pasapzinjas celsanai ir nepiecisams paradit to cik vins ir varens uz pardeveja vai kada cita apkalpojosa personala fona... es varetu katru dienu rakstit sudzibas par to cik stulbi un rupji klienti iegrizas mana darba vieta..un ka katram otrajam klientam katra teikuma uzsvars vairakas reizes tiek likts uz varda blj... un nevajag tagad komentet ka tie jau ir tikai tie rupjie krievi jo latviesi so krievu vardu izmanto biezak..ir labi ja pardevejs var pasmaidit dzili nenemot pie sirds to ka pircejs vinju tiko pasutija erotiska celjojuma uz...Pirceji pirms jus uzsakat stridu padomajiet ka butu ja jus butu pardeveja vieta un ko jus nodomatu ja pie jums veikala ieskrietu kads satrakojies mezonis!

V

G Gerda 21.07.2008

Protams ir gadijumi, kad nezolīdi un rupji uzvedas pircējs. Bet pārdevēja uzdevums ir mācēt runāt ar jepkuru pircēju un izprast ko cilvēks vēlas. Bet, ja pārdevējam nav smadzeņu un viņš nevar izpildīt elemntāru pasūtijumu, kuru vispār veic gravēšanas mašīna. Un pats neapmierināti ķērcs virsū pircējam, tad domāju, ka tādam cilvēkam šī nav īstā vieta kur strādāt.
Bieži vien dēļ šādiem pārdevējiem vairs negribas doties uz veikalu. Un liels paldies saprotošajai un laipnajai T/C Origi "Dino Zoo" pārdevējai.

N Nastja 21.07.2008

Domāju ka ir stulbi, ka pati Spices Dino Zoo pārdevēja liek šādu informāciju. Tas tikai acīm redzot parāda viņas intalekta līmeni.

L Luxa 21.07.2008

Nu nu!Rupja kluda!Veikala personala jocinus var viegli izshifret.Var ieiet veikala ar maisu un paskatities uz jusu reakciju un ta bus fenomenala un primitiva, varbut pircejs jus speciali grib parbaudit, tapat pajokot, ka ar vinu pajokoja.Nevajag domat, ka visi ir mulki, jo pati kadreiz busit pazemota un visu to dabusit tris reiz atpakal.Ar musu cilvekiem tie nevainigie jocini ta neiet cauri, jo viniem ir 100 un viena metode, ka jus parliecinat, ka mulki sen jau izmirushi.It ipashi Latvija tik daudz organizaciju strada.Un, ka jus rakstat, ka mezoni medz ieskriet, nu dumpis varbut tikai pirmais solis, ari varbut, ka viss pierimsies uz laiku, kas to lai zin kas sheit Latvija isti notiek..

L Luxa 22.07.2008

Runajot par rupjibam, tas tiesham ir parkapums, tieshi pasha pirceja sirdsapsinas del, un soda mers butu gandarishana, un cerams, ka virs zemes nevis muziba!Par to pashapzinu, lepnibu...nu, vajag treneties pazemibu, kaut vai tu butu kada autoritate.Bet par tiem jociniem..ierosinajums parasti pieder droshibas parstavjiem, kas strada veikala un perina prata visadas idejas, parasts pardevejs nemedz but tik sarezgits un pargudru ricibu.

M mjā... 22.07.2008

Luxa, niku nomainīji, bet dīvainie teksti Tevi nodod:))))

A Anita 22.07.2008

Es arī piekrītu, jekuram pacietigam pardevejam var garigo sabojat. Es stradaju par kasieri lielveikala jau 5 gadus un dienu diena nak mezonu bari. Piemeram aped sok. sierinju izgrieztu uz otru pusi netiru (tuksu) pacinu nomet lai skaneju. Itka nevaar pec tam apest. Vasi ari izkrame visu saskane un aizteshas elle rata uz masinu pec maka neka nepasakot. Ta ir pieklajiba? Vai mani kurai ir 45 gadi kautkadi knarini uzruna uz tu. Nerunajot par naudas mesanu ka sunim kur pagadas nevis paredzetaja vietā, bet kad viniem tiesi tāpat aizmet tad acis ieples un pat neka pateikt nevar. Personalam jabut laipnam ne pazemigam. Ka Jus pret mums pirceji, ta mes personals pret Jums!!!

N Nezinama 26.08.2009

Pareizi es pilnigi piekritu pedejam komentaram.Kadreiz nak pirceis pie kases pilna mute ar zuvenem un kautko murmina, es parprasu bet tada reakcija"Kas nesaproti, man vajag too"Vai ari es gan krievu valoda uzruna, kluse tad latviesu valoda atkal kluse ta paris reizes mainiju valodas bet atbildes nekadas nu tad turpinu latviesu valoda runat, Peksni tads kliedziens CTO NA RUSKOM NELZA GOVORIT. Vai blaustas atrak apkalpot varat.Naudu meta tiesam ka suniem.Es ari nestridos ka ir tadas pardeves kas tiesam nekad neapkalpo laipni.Bet ja pirmstam vinai bija kads pircejs kas sabojaja visu garastavokli negribas vairs neko.Ari to ir jasaprot.