www.sudzibas.lv Interflora Nekvalitatīvi ziedi

Puķu pastnieks, SIA Interflora - Nekvalitatīvi ziedi

Pasūtīju www.pukupastnieks.lv ziedu kompozīciju, kas tika piegādāta jubilāram, diemžēl ieraugot to biju nepatīkami pārsteigta, gan ziedu, gan kompozīcijas kvalitāte bija ne tikai slikta, bet arī absolūti neatbilstoša cenai un ne tuvu līdzīga internetā ievietotajam fotogrāfijas paraugam. Bija ļoti neērti jubilāra priekšā :(

Z Zzz 11.07.2008

Dīvaini, man gan viss bija OK! www.pukupastnieks.lv laiku pa laikam pasūtu ziedus - nebija ne vainas.

Starp citu, Īrisa - www.pukupastnieks.lv pieder SIA "Puķu pastnieks", nevis SIA "Interflora"! Interflorai ir pašai sava mājas lapa. Kur tad Jūs pasūtījāt ziedus??? Uzmanīgāk ar tiem nosaukumiem, jo kādu Jūs laikam tikko apmelojāt.

I i. 18.12.2008

Šodien Puķu Pastnieks, šķiet, pazaudēja savu ilggadīgu klienti - mani. Zvanīju pēc 15, par piegādi, ja vipār uzņemtos šodien vēl strādāt, Rīgā paprasīja 8Ls. Bet svarīgākais šai stāstā ir tas, ka kundze, kas atbildēja pa telefonu, izklausījās atvieglota, kad teicu, ka laikam gan šoreiz neko nepasūtīšu.. pat ne par 5Ls piegādi Rīgā..

Sameklēju citu ziedu piegādātāju, ja būs labas atsauksmes no puķu saņēmēja, PP ar saviem pasūtījumiem vairs neapgrūtināšu. C`est la vie.

B Belmopāns 08.03.2012

Pasūtīju mājas lapā www.interflora.lv ziedu pušķi dāvanai tuvam cilvēkam. Man bija liels pārsteigums, kad ieraudzīju, ka atvestais pušķis pavisam nelīdzinājās tam, ko esmu pasūtījis!
Pušķis bija citās krāsās nekā bildē, tajā nebija atsevišķi ziedi, kas bija bildē, tas bija tāds "pašķidrs", bāls, var pat droši teikt - neglīts. Veikalā es tādu ne par kādu naudu nepirktu!

Kaut arī ziedi tika nogādāti, es uzskatu, ka šis pasūtījums bija tīrā krāpšana!
Ļoti nožēloju, ka nolēmu šajā reizē izmantot www.interflora.lv pakalpojumu.