Reitings Pārējās

Uzņēmuma uzticības līmenis
Prieka Vēsts
P. Dussmann

Dārziņu 13 līnija, 42 mājas īpašnieki - sadzīves atkritumu dedzināšana

Rīgas pilsētas teritorijā dārziņu 13 līnijas, 42 mājas īpašnieki nepārtraukti dedzina bioloģiskos atkritumus pilsētas teritorijā, kas ir pretrunā ar 2013. Gada 17. Decembra "sadzīves atkritumu apsaimniekošanas saistošiem noteikumiem". Apbūve ir tik blīva, ka liela mazdārziņu teritorija ir pārvērtusies par dūmotu. Atbilstoši minētajiem noteikumiem kontrolēt noteikumu izpildi un sastādīt administratīvo pārkāpumu protokolus atbilstoši savai kompetencei ir tiesīgas šādas amatpersonas: Rīgas dome...

ZS Latvija - Krāpšana

Es apbrīnoju zemniekus nepārtraukti meklē slaucējus, bet kad iesac stradat tad sakas tagad nau naudiņas vai mēs varam pa daļam jums maksat, un vel citas atrunas uz ko jūs cerat jūs domājat ka mēs strādnieki pie jums ejam prieka pēc. Ja nesat spējīgi maksat brienat savus sūdus paši.

Creditreform - Nepieklājīga apkalpošana

Nepieklājīga apkalpošana Pēc tam, kad manai mammai, kas nesen kļuva neredzīga, tika atsūtīts šīs iestādes brīdinājums par neapmaksāta rēķina parādu (kas izrādījās nokārtots) , vēlējos sazināties ar šo iestādi, bet pretī saņēmu nekorektu, bezkaunīgu attieksmi. Uz manu jautājumu - kāds ir darbinieka vārds un kā es varu sazināties ar priekšniecību, vienkārši tika nomesta klausule. Neatkarīgi no tā, kādā jautājumā klients zvana un kādus "pakalpojumus" šis uzņēmums sniedz, vēl neviens nav atcēlis elementāro pieklājību.

D dz-vV2Kv 23.08.2019

Avon - Viss super

Viss super Labdien. Nezināju kur atstat atsauksmi. Vienmēr pasūtiet preci caur avon konsultanti. Naudu iepriekš nemaksājam. Mazums neatnāks. Ar avon rotam, kosmētiku, somam esmu apmierināta 100 procenti. Patik kad ir jutīgai adai izstrādāta līnija, un ne tikai. Smaržas ir vienkarsi super. Avon pasutu jau 9 gadu. Neko nenozelēju.

Zepter Latvija - Slikts serviss

Kauns, Zepter Latvija! Griežot bumbierus kompotam, uz pusēm pārlūza zepter tērauda naža asmens aizbraucu pie viņiem uz ofisu Valdemāra ielā, kur vīrelis, pavirši paskatījies uz salauzto nazi, paziņoja, ka tas esot "pie mehāniskiem bojājumiem pieskaitāms bojājums, uz ko mūža garantija neattiecas. Rūpnīcas garantija esot 7 gadi, taču tā jau ir beigusies". Lūdzu mazliet paskaidrot par 7 gadu garantiju un mūža garantiju, un atbilde skanēja "Latvijā mūža garantijas vispār nav! ". Kad es uztaisīju...

G gachux 16.08.2019

Privāts - Krāpnieks

Krāpnieks Agris Abele krāpnieks, izspiedējs, draudētais. Uzmanāties no ši tirlinja. Iepazinos ar šo tipinju, parvacas pie manis dzīvot, finanses nava, stradat negrib, parada gan valst gan visiem saviem draugiem, viena melošana (problēmas ar azartspēlem) . Kad izskiramies tad sakas draudi pa telefonu, soc tiklos, manu numuru un bildes ielika visos intimportalos (bērnu izgājieni) sazinājos ar viņa bijušo draudzeni un to pašu viņš izdarīja viņai. Esiet uzmanīgas meitenes sievietes jo tas tipiņš seiz visos portālos kur var iepazīties un prot sastumt pasakas ausis.

A anse22 12.08.2019
Komentāri 3 Pārējās

http://www.numur1.lv/sazinaties-ar-numur1 - Slikts serviss

Ļoti nenopietni stādā. Māsa vēlējās iegādāties numuru. Ļoti ilgi gaidīja. Sazvanīt ir nereāli. Informācija saita nav patiesa. Es nevienam neiesaku. Очень не серьезный сайт. Хотели купить номер. Ждали очень долго. Дозвониться нереально. Информация на сайте не соответствует действительности. Никому не советую.

M Meza 24.07.2019

Krokus - Качество цветов

Качество цветов Заказ номер 28893. Заказал 16.07.2019 цветы у этой krokus.lv фирмы вместе с доставкой обошлось 24 евро, цветы простояли один день и завяли. Крайне не рекомендую эту фирму чтобы потом не краснеть перед человеком которому заказал цветы на один день!

M Mitja Ka 18.07.2019
Komentāri 3 Pārējās

Cirkle K - Darbiniece

Пришел в cirkle k купить воды, работает одна касса. На кассе видимо новенькая (работает очень медленно) , в очереди уже овер дофига людей. Стою 3 в очереди. После вторая работница подошла к второй кассе, те кто стояли за мной стали подходить к второй кассе. Подходит моя очередь, а она просто ставит табличку типо вас обслужат в соседней кассе, хоть за мной тоже люди стояли. Просто взяла и ушла.

SkiAnna BIEDRĪBA un/vai Richard windsurfing club - Negodprātīga prakse izīrējot ūdens motociklu

Negodprātīga prakse izīrējot ūdens motociklu Uzņēmums Skianna Biedrība (richard windsurfing club) piedāvā ūdens motociklu īri ķīšezerā. Savā gadījumā pirku kuponu caur www.perkamkopā.lv diemžēl nekur viņu noteikumos, ne mājas lapā, ne motociklu saņemot netiek minēts, ka latvijā braukšanai ar ūdens motociklu ir obligāti nepieciešama kuģošanas līdzekļu vadītāja apliecība. Jau uz ūdens aiztur ūdens policija un piemēro eur 140-240 sodu! Pieļauju un saprotu pēc sarunas ar uzņēmumu, ka viņi ļoti labi zin šādu prasību, bet viņiem nav...

R Raivo Br 04.07.2019

skalditamalka.lv - Neatveda malku un uz zvaniem neatbild

Pirms nedēļas vienojāmies par malkas piegādi. Es speciāli paņēmu brīvu dienu, jo piegādi veic tikai darba dienās. Piegādes dienā no paša rīta zvanīju un saņēmu apstiprinājumu ka noruna ir spekā un malka būs. Pēcpusdienā uz zvaniem vairs neatbild un malkas arī nav.

P PabloP 21.06.2019

Regīna Blumentale - Krāpšana un Melošana

Labdien. Ir sūdzības par kādu kundzi Regīnu Blumentali, šī dāma ir aiznemusies naudu un nevēlas atdot, tagad ir nomainījusi dzīvesvietu un telefona numuru un nekā viņu nevaru atrast, zinu ka pilsētā ir vēl daži cilvēki kam viņa ir parādā un neatrod, un vēl kas pēc viņas apmeklējuma man no dzīvokļa pazuda zelta ķēdīte, bet tur nav noķerta un pierādīt nevaru

Herbalife - izplatītāji Silvija un Mārtiņš Geste - Krāpšana

Neuzticieties šiem cilvēkiem, pat neskatoties uz noslēgtu vienošanos, kurā ir skaidri aprakstīti sniegtie pakalpojumi - šie cilvēki vienkārši nolēma pēdējo nodarbību atcelt, vienkārši neatbraucot. Pēdējā nodarbībā bija jāpasniedz mums apliecība, balvu fonds, kā arī jānolasa lekcija par kārtējo tematu. Priekš kam jāpasniedz mums balvas - var taču Vnk neatbraukt! Neuzķeraties!

E ellaaaa 29.05.2019

DP Projekts SIA - Briesmīga darba devēja attieksme pret darbiniekiem

Nav tā labākā vieta kur strādāt, tāpēc neiesaku nevienam uz turieni iet strādāt. Sākumā viss bija kārtībā un alga bija apmierinoša, bet pagāja vairāki mēneši un algas sāka kristies un beigās tikai tika izmaksātas kapeikas. Ejot prom no šīs firmas domāju ka aprēķinu uztaisīs un izmaksās visu kas man pienākas, bet kad ieraudzīju summu ko man izmaksāja biju smagi vīlies. Darba instrumentus arī man nedeva un strādāju ar instrumentiem ko pats laika gaitā biju sapircis.

SIA "DP Projekts" - Darba devējs neciena darbiniekus

Neiesaku iet strādāt uz šo firmu. Sākumā darba devējs, šķiet jauks un sakarīgs, sola pienācīgu algu, bet kas parādās pēc tam līgumā ir cits stāsts. Ar darbu pienācīgi nespēj nodrošināt, darba devējs pats likumus nepārzina. Čakarē cilvēkus, darba instrumenti visi netiek nodrošināti, pats stāsta, ka kaut kur bija. Attieksme mēdz būt tāda, ka visi ir pilnīgi idioti un neko neviens nejēdz, pat ja tajā pašā laikā ir otrādāk.

HL & Partneri, SIA - Slikts serviss

Sveiki Vēlos Sūdzēties Par Uzņēmumu Hl & Partneri, Sia Lv40103456858, Rīga, Brīvības Iela 162 - 23, Lv-1012 atradu viņus caur hap.lv pasūtīju grāmatvedības pakalpojumus viņiem bija jātiek galā ar atskaitēm manā uzņēmumā atskaites iesniedza visu izdarīja it kā viss kārtībā bet te man pēkšņi zvana mani svarīgi klienti-sadarbības partneri un sūdzas ka mūsu grāmatvede zvana un lamā viņus un ļoti neglīti palaiž muti tikai tāpēc, ka kaut kur dokumentos ir kāda kļūdiņa, mums piedāvāja pat noklausītie...

L lacene24 08.05.2019
Komentāri 1 Pārējās

Konig Distribution - Darba Intervija, ja to tā var saukt.

Apēram pirms mēneša devos uz parrunām šajā uzņēmumā. Likās forši, jo internetā izrakņāju visu pieejamo informāiju, bet... 1. Zvanīja darbinieks no šī uzņēmuma un runāja tikai un vienīgi krievu valodā. Pat neatceros vai vispār stādījās priekšā (ja pat stādījās, tad firmas nosaukumu un kas man zvana nesapratu) . Atdzīšos, ka krievu valoda nav mana stiprākā valoda un uztraukumā varbūt nesadzirdēju, jo mēģināju saprat ko viņš saka. 2. Norunājam kad jādodas uz interviju. Domāju varbūt zvans bija...

Lāči - Skāba maizīte!

Skāba maizīte! Labdien! Dažas dienas atpakaļ nopirku Lāči saldskābmaizi, šorīt gribēju uzsmērēt brokastu maizi, bet bija smaga vilšanās, maizītei virsū bija tāds balts, pelējums tas nav, pēc smaržas tā kā saskābusi būtu, termiņš pirmais maijs. Esmu vīlusies, kaut kā uzskatīju, ka lāča maize ir tā labākā.

S Solvita 30.04.2019
Komentāri 2 Pārējās

Lmt Televīzija - Slikta sižetuun reportieru darbība kanālā lnt raidījumā degpunkts

Slikta sižetuun reportieru darbība kanālā lnt raidījumā degpunkts Sūdzība ir par to, ka kanāls lnt raidījums degpunktā, lielāko daļu intervijas, baumas, sarunas notiek krievu valodā! Lielāko daļu baumas tiek uzklausītas krievu valodā, un man tas liekas nesaprotami... Mēs taču dzīvojam Latvijā, un mūsu dzimtā valoda ir latviešu... Tāpēc ir jāievēro normas! Nevaru pieļaut, ka cilvēki, kas dzīvo šēit 30 gadus vēl nemāk nevienu vārdu latviešu valodā! Arī reportieriem ir jāuzrunā cilvēki, cietušie, un pārējie cilvēki latviešu valodā! Tas arī attiecas arī uz policijas darbiniekiem... !

Gelvora - Slikts serviss

Slikts serviss Uzņēmums atsakās nākt pretī un saņemt liela parāda atmaksu ilgtermiņā, tā vietā pieprasot samaksāt uzreiz (lai gan ne reizi viņiem ir sacīts, ka pašlaik varu maksāt tikai ilgtermiņā) , un atsakās skaidrot procentu būtību, kuri tiek pierēķināti pie parāda summas, bet kad tiek prasīts visu paskaidrot, min citus procentus, kas nav uzrādīti, un atsakās sniegt detalizētu informāciju par kopējo atmaksājamo summu. Politika - tagad vai nekā, un tik, cik gribam mēs, nevis, cik likumīgi ir tiesības pieprasīt.

M Monamour 18.04.2019
Komentāri 12 Pārējās