www.sudzibas.lv Prieka Vēsts Cilvēku zombēšana, ievilkšna sektā, bāžās regulāri virsū ar bukletiem

Prieka Vēsts - Cilvēku zombēšana, ievilkšna sektā, bāžās regulāri virsū ar bukletiem

Vai kāds ir gājis uz šo sektu? Manuprāt, tā nav draudze, bet gan sekta. Padalieties ar pieredzi?
Https://calis.Delfi.lv/forums/tema/16788558-kas-tas-ir-prieka-vests/ - atradu calis.lv atsauksmes, nekā laba tur nav. Izskalojot smadzenes, liekot ziedot utt. Tur cenšoties ievilkt bērnus.
Https://www.apollo.lv/4767042/sektas-cilvekus-tur-savas-rokas-pie-reizes-pieprasot-ziedot-naudu
apgalvo, ka «prieka vēstī» liels uzsvars tiek likts uz ziedošanu: «ir jādod desmitā tiesa no ienākumiem, lai baznīca varētu dzīvot. Desmito tiesu liek aploksnēs, bet maisiņos birst brīvprātīgie ziedojumi.
Pēc sprediķa, gleške runāja par ziedošanu. Viņš uzsvēra, ka cilvēkam ir jāziedo tā, lai viņš nedomātu par iespējamo rezultātu, bet gan par dievu. Pēc sprediķa sekoja ziedošana: tika izdalītas aploksnes, un pa zāli apkārt ceļoja maisiņi ziedojumiem.
Vienvārd sakot uzmanieties!

03.02.2021

W

P Patiess Fakts 03.02.2021

Es tai ma.u.kai kas man izmāīja daudz naudas iešu prasīt atpakaļ, novaktēšu pie tās Prieka mājas . Viņa tur velkās.Ma.ita visu laiku teica, vajadzetu vairak, man jau tā paradi par komunālajiem, kāda man daļa par tās plukatas komunālajiem. Bomzene galīga.
Riktīga Prieka māja. Sie tik parazitē uz vientiesu naudu.
Personīgi man, ja velreiz māksies virsū ar bukletiem un aicinās uz to pritonu, kur māna naudu ārā, IEŠU POLICIJĀ RAKSTĪT IESNIEGUMU!
Par ko viņi jauno ēku uzcēluši Bērzaunes ielā, par ko 3 nedēļas ar visu bērnu baru dzīvoja Turcijā? Par ko pērk Audi A6? Par ko īrēja 3 istabu dzīvokli ? Gleške ir totals apkāsējs. Bet muļķi uzķeras un ziedo.

W wwoki 04.02.2021

Tāpēc es brīdinu, ka manuprāt, ir vērts uzmanīties no šīm SEKTĀM!
Nozombē, izmāna līdzekļus, tie cilvēki pasisti paliek. Viņi runā, pa vidu smejās, tad runā, tad smejās. Ar steigu pie psihiatra.

A Atrsn 07.02.2021

cilvēki mīļie, uzmanieties no šiem viltvāržiem, sektantiem, tas ir šausmīgi, ka ievelk viņus šajā balagānā un izmāna līdzekļus.

A Atrsn 08.02.2021

zinu vienu kas vilkās uz šito pritonu un mājās organizēja lūgšanu grupiņas. Tādi padībvaini ļaudis tur ir apvākti, citi jau kā cilvēki nav slikti, neko sliktu teikt nevar. Labi kā cilvēki. Bet tā apsēstība ka klausās tikai Kristīgo radio, skrien uz to Bērzaunes ielu katru svētdienu uz drudzi, strādā kaut kādu neoficiālu darbu, naudas nav, bet ziedo Gleškem 10 tieso. :(

B Beatrise Rozenberga 08.02.2021

tur reāli pumpē naudu ! cilvēki tiek iebaidīti , ja nedos dievs nesvētīs. tur ir nopietna apstrāde un iedvesmošana pirms katras naudas vākšanas ! cilvēki kā ar aptumšotu saprātu tic tam , jo vairāk " dievam " ziedosi jo vairāk dievs tevi svētīs.10% no ienākumiem tur ir likums, lai gan oficiāli protams viņi saka ka neviens to naudu nespiež dot.. tie ir meli kĀ TEICU cilvēki tiek apstrādāti, iebaidīti. uz skatuves gleškes sieva bļauj mikrofōnā ... JA TU PAR 10 TĀS TIESAS NAUDU ESI NOPIRCIS LEDUSSKAPI..TAD PIELĪMĒ UZ TĀ LAPIŅU - NOZAGTS DIEVAM.. UN TĀ JEBKAM KO ESI PIRCIS PAR 10 TĀS NAUDU ... UN VIŅI SAKA KA NEIETEKMĒ CILVĒKUS UN NESPIEŽ ATDOT NAUDU ! ES biju tajā vietā tur ir reāla apstrāde !

A Atrsn 09.02.2021

šausmas tā Gleškes sieva arī šitāda afēriste, kāpēc neraksījāt policijā iesniegumu, es uzskatu tur ir jāiebrūk ar specienību Alfa vai Omega, šajā ziedojumu vāksanas brīdī un jāved Gleške ar savu parazītsievu abi uz iecirkni un jāsoda ar reālu cietumsodu.

A Atrsn 09.02.2021

kā šitiem m.ē.s.liem ne cilvēkiem nav kauna, sludina sevi par mācītājiem, viena vienīga komercija.šausmas.

P Patiess Fakts 17.04.2021

Ir viens risinājums, neiet pie šādiem un viss! Un, ja godīgi, nezinu kāpēc tiesībsargājošās iestādes neaptur šos darboņus, viņi tak apzog šos it kā "ziedotājus".

A Atrsn 17.04.2021

Es vispār nesaprotu, kāpēc policija ir bezspēcīga uz šiem parazītiem, jo viņi apzog cilvēkus.

M Mixx 10.09.2023

Gleške parazīts ar visu savu ģimeni.

P Patiess Fakts 09.05.2021

Traki, ka mūsdienās kas tāds notiek, ievelk cilvēkus un tie skrien un ziedo.

V VissBesī 23.12.2023

Ko?Cerējāt uzvārīties caur desmito bet kaut kas nogāja greizi?🤣Nejēgām tā gadās!

P Patiess Fakts 21.04.2024

Gleške ar ģimeni vārās caur sektantiem ne jau apmekletaji. Greizi tev ar domasanu.