Lautus Vide, SIA "Lautus" - Ļoti slikts Serviss

Mēs esam mājas īpašnieki kas atrodas paša Rīgas centrā, un mēs regulāri esam spiesti
rakstīt, zvanīt un atradināt šīs kompānijas pārstāvjiem, par to kad mums ir nepieciešams izvest gružus, jo kad gruži ilgo laiku netiek izvesti veidojas kaudzes ar maisiem kas mētājās apkārt smird un piesaista dzīvniekus. Parasti atbilde uz mūsu sūdzību skan šādi tāda kad mašīnas vadītais nespēja atrast mūsu māju, kas jau pats par sevi 21. Gadsimta skan ka ņirgāšanās par mums, klientiem. Bet apskatīsimies uz šīs kompānijas mājaslapā norādītajām vērtībām:

vērtības

– Klients. Maksimāla klientu vajadzību apmierināšana un vēlmju īstenošana

– vide. Videi draudzīgas attieksmes paušana ikvienā uzņēmuma darbinieku ikdienas rīcībā

– attīstība. Vien attīstoties un uzņemot nozares aktualitātes profesionālajā kapitālā iespējama pilnvērtīga uzņēmuma funkcionēšana

– Jaunatne. Jaunāko sabiedrības locekļu izglītošana veido zaļāku Nākotnes sabiedrību.

Un šīs saucas par liekulību un meliem.

Jums steidzīgi jāizlabo teksts jūsu vietne:

Lautus vide vērtības:

-klients. Mēs piebrauksim kad piebrauksim un klients pagaidīs (jo viņam nav kur likties) .
-vide. Videi nav nozīmes, galvenais ir naudas plūsma kas baro mūsu kompāniju neskatoties uz pakalpojumu sniegšanas kvalitāti.
-attīstība. Guļam uz kapitāla un attīstāmies.
-jaunatne. Priekš kam tērēt laiku uz šiem.

M Mego izmeklētājs 25.05.2021

Nu mums no iekšpagalma reizi nedēļā jāizstumk kaste un tad nav problēmu jums akmenu ielā kur stāv konteiners?