Datorsvalka.lv - Krāpšana

Datorsvalka.lv mājaslapā bija uzrakstīts, ka veco tehniku, pat nestrādājošo, uzpērk. Atnesu vecu portatīvo datoru un darbinieks man to paņēma tāpat vien uz utilizāciju bez jebkādas atlīdzības. Ļoti slikts iespaids par šo uzņēmumu un maldinoša informācija. Uz utilizāciju varēju to atdot citā tuvākā vietā. Jūtos apkrāpta un maldināta, kā arī neapmierināta ar darbinieku.

K

K Kāpurs3000 11.05.2021

Laikam muļķīgi ir domāt, ka miskasti, kāds uzpirks. Jūs atbrīvoja no atkritumiem un droši vien vajadzētu pašai padomāt, ka Jūs gaidījāt par brīvu saņemt naudu. Būtu vērtīgas sastāvdaļas, tad jau arī samaksātu. Dīvaini cilvēki. Nez vai Jūs sūdzētos, ja Jums piedāvātu 1 centu par to. Varējāt iet prom ar savu datoru.

K khira 12.05.2021

Es to neizdomāju, tas ir rakstīts mājaslapā

Muļķīgi ir savā mājas lapā rakstīt, ka UZPĒRK arī NESTRĀDĀJOŠU, Tev tā nešķiet?

K Krocokot 12.05.2021

Tur rakstīts:
Pērkam datorus un datoru detaļas ne vecākus par 6 gadiem
Pieņemam portatīvos datorus, ne vecākus par 6 gadiem.

K Kāpurs3000 12.05.2021

Takš nav jēgas iedziļināties. Jāizlasa sev patīkamākā rindiņa un ar to pietiek.

Nu bet protams - "patīkamākā" rindiņa ir jāraksta 12 burtu izmērā un nepatīkamākā - 8 burtu izmērā. Viss godīgim, viss kristālskaidri :)