Datorsvalka.lv - Slikts serviss

Ļoti nožēlojama iestāde! Pret klientu meistara attieksme ir ļoti, ļoti slikta!!! Mājas lapā teikts, ka pieņem visu no datortehnikas un var atbrīvoties no sev nevajadzīgās tehnikas, lai kāda tā būtu. Aiznesu klaviatūru, daudz RAM un portatīvā datora DVD-RW tiešām ļoti labā stāvoklī, bet meistars tikai iesmej par klientu un pasūta 3 mājas tālāk. Pat par brīvu nepaņēma! Kur tad ir lūk jēdziena - "svalka" nozīme?

Q

R rotter 22.02.2013

Parastās peles, klaviatūras un barošanas blokus var nepieņemt. Ir veikts eksperiments ar šo kantori. Aiznests hp portatīvais ar beigtu LCD CCFL lampu. Saucamie "pieredzējušie datorspeci" centās ieskaidrot ka portatīvajam ir beigta videokarte un ka vairāk par 5Ls nedos. Prasot argumentus kapēc tieši videokarte ir beigta, atbildi nesaņemu, lūdzot pieslēgt pie ārējā monitora un pārbaudīt portatīvo-viņi atteicās. Secinājumus izdariet paši, cik tad "profesionāli" ir šie saucamie "meistari".

K kikuc 23.02.2013

Piekrītu!
Mēs aiznesām ļoti labu fotoaparātu un videokameru - par video kameru pateica ka vecs modelis, a fotoaparātu teica, ka ņems par 2Ls!
Super ''SVALKA''
NEIESAKU NEVIENAM IET!

B bmwsauber 24.02.2013

Iesaku vispirms piezvanīt, tad nebūs vilšanās. Piezvanīju, gribēju atdot veco Pentium 3, bet tie saka, ka vismazākais kas viņus interesē ir Dual Core un uz augšu :)

E edja 06.03.2013

Šodien nestrādājošo kompi aiznest, labi ka pirms tam pazvanīju, pateica 1.00 LVL:D

B bones 21.05.2013

Identiska pieredze. Aiznesu divus nestrādājošus un vecus (5+ gadi) portatīvos datorus. Puika aizgāja, paskatījās un pateica, ka šādus viņiem nevajag. Prasīju, ko tad viņiem vajag. Cietos diskus, kurus es biju izņemis. Jautāju, kāpēc tad mājās lapā ir maldinoša informācija. Stulbi smaidija un murmināja zem deguna. NEIESAKU. Laika tēriņš

S [email protected] 28.05.2013

tas tachu ir tas pats dap.lv par kuru es rakstiju suudziibu haha

T Tondeo 14.08.2017

Pilnigi nožēlojama iestāde. Aiznesu 2 laptopus bez cietiem diskiem un vienu ejošu PC pilnībā nokomplektētu. Mājās lapa rakstīts, ka dienas laikā pieteiks cenu par kādu ir gatavi ņemt. Viss ir ievilcies nu jau uz diviem mēnešiem. Laptopus savācu, jo cena ko piedāvāja bija 10€ par abiem gb. Un PC joprojām gaidu, kad atdos, jo ir pazudis monitors !

Дамы и Господа, перед тем, как идти в эту заброшенную мхом хибару, тщательнее мойте руки - от персонала воняет на тысячу миль. Лицо человека, который принимает товар, похоже на отморозка образца 18 века (если честно мне его жалко до глубины души). Воры и казнокрады обосновались в этом мрачном лагере национальной дискриминации и расизма: не говоря уже о том, что лучше бежать, далеко и надолго, сверкая пятками, так как гомосятина у персонала в голове с рождения.
Чтоб вы разорились паскуды, удачного бизнеса и наезда фсб.