Cloudworkers - Krāpšana

Krāpnieki! Apsola samaksu 0.10 centi par ziņu, ko nosūti kādām. Ķīpa viņiem vajag darbiniekus, bet realitātē tur nemaz darba nav, reāli nav ko darīt. Un beigās nemaz neizmaksā nekādu algu, kaut raksta līguma, ka izmaksas līdz katra mēneša 10 datumam. Reklamē sevi Fb, ka piedāvā darbu, bet realitātē tikai ievāc jūsu datus un neko jums nemaksā, plus jūs zaudējiet savu laiku.

M

M Mkbj 11.02.2021

True 👍

L Luīza Liepiņa 10.04.2022

Tad sanāk , ka tāda darba nemaz nav?

F fax 11.02.2021

kas tad tas par darbu? Ielieciet linku te? Viņi ievāca jūsu personas datus? Bankas datus arī? Skataties, ka neapkrāpj jūs, tagad daudz krapnieku.

L LiarBurnOn Fire 13.12.2021

Sveiki,

Liels paldies, ka sazinājāties ar mums par pieejamo amatu.
Nedaudz vairāk par darbu ...

Darbs sastāv no atbildēšanas uz ziņojumiem, kurus mums nosūtījuši klienti, kuri tērzē tiešsaistes sociālās flirta kopienās. Mūsu operatori atbild uz šīm ziņām, izmantojot tiešsaistes portālu, izmantojot savus datorus - tā ir e-darba vieta, un jūs strādātu no sava datora vai ierīces neatkarīgi no atrašanās vietas.

Sakarā ar to, ka mums ir nepieciešams tērzēt par visu, kas interesē klientu, ir ļoti iespējams, ka sarunas būs pieaugušajiem raksturīgas. Kā norādīts mūsu vietnē, šī nostāja prasa no jums “atvērtību iesaistīties erotiskajos dialogos”.

Jebkurā gadījumā es domāju, ka labāk tev to jau no paša sākuma apzināties :D

Maksājums ir par nosūtīto ziņojumu, 0,07 € par ziņojumu.

Maksājums tiek veikts katra mēneša sākumā, 10 darba dienu laikā, vai nu ar Paypal, vai ar starptautisku bankas pārskaitījumu, atkarībā no tā, kuru vēlaties.

Vai jums ir bijusi kāda iepriekšēja pieredze, darot kaut ko līdzīgu šim, vai pat esat dzirdējuši par šādu projektu?

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, droši uzdodiet!

Visu to labāko,
Jana