Cloudworkers - Krāpšana

Krāpnieki! Apsola samaksu 0.10 centi par ziņu, ko nosūti kādām. Ķīpa viņiem vajag darbiniekus, bet realitātē tur nemaz darba nav, reāli nav ko darīt. Un beigās nemaz neizmaksā nekādu algu, kaut raksta līguma, ka izmaksas līdz katra mēneša 10 datumam. Reklamē sevi Fb, ka piedāvā darbu, bet realitātē tikai ievāc jūsu datus un neko jums nemaksā, plus jūs zaudējiet savu laiku.

M Mkbj 11.02.2021

True 👍

L Luīza Liepiņa 10.04.2022

Tad sanāk , ka tāda darba nemaz nav?

F fax 11.02.2021

kas tad tas par darbu? Ielieciet linku te? Viņi ievāca jūsu personas datus? Bankas datus arī? Skataties, ka neapkrāpj jūs, tagad daudz krapnieku.

M Megija F. O. T. O. 07.09.2022

Sveiki! Es jau gadu tur strādāju,un viss tiek regulāri katru mēnesi maksāts! Tie,kas te sūdzas par šo uzņēmumu, Jūs vispār izlasījāt noteikumus? Datus un visu ievāc,līgums ir! Tik ņem un strādā! Alga ir atkarīga no tā,cik daudz vēlies pavadīt pie datora! Ja mēnesī nesasniedz 40€,tad algu izmaksā nākamajā mēnesī pieliekot klāt jaunā mēneša algu!

M man 04.09.2023

Megija beidz izdomāt, ka var kaut ko nopelnīt! Ir daudz moderātori, labi, ja stundā saņem kādas 10 ziņas, un tas arī viss. Vari sēdēt 12 stundas, un pa tām stundām saņemsi ap 180 ziņas. Nav izdevīgs darbs, jo klientiem jau ir aizdomas kas īstenībā sēž zem viltu profiliem.

L LiarBurnOn Fire 13.12.2021

Sveiki,

Liels paldies, ka sazinājāties ar mums par pieejamo amatu.
Nedaudz vairāk par darbu ...

Darbs sastāv no atbildēšanas uz ziņojumiem, kurus mums nosūtījuši klienti, kuri tērzē tiešsaistes sociālās flirta kopienās. Mūsu operatori atbild uz šīm ziņām, izmantojot tiešsaistes portālu, izmantojot savus datorus - tā ir e-darba vieta, un jūs strādātu no sava datora vai ierīces neatkarīgi no atrašanās vietas.

Sakarā ar to, ka mums ir nepieciešams tērzēt par visu, kas interesē klientu, ir ļoti iespējams, ka sarunas būs pieaugušajiem raksturīgas. Kā norādīts mūsu vietnē, šī nostāja prasa no jums “atvērtību iesaistīties erotiskajos dialogos”.

Jebkurā gadījumā es domāju, ka labāk tev to jau no paša sākuma apzināties :D

Maksājums ir par nosūtīto ziņojumu, 0,07 € par ziņojumu.

Maksājums tiek veikts katra mēneša sākumā, 10 darba dienu laikā, vai nu ar Paypal, vai ar starptautisku bankas pārskaitījumu, atkarībā no tā, kuru vēlaties.

Vai jums ir bijusi kāda iepriekšēja pieredze, darot kaut ko līdzīgu šim, vai pat esat dzirdējuši par šādu projektu?

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, droši uzdodiet!

Visu to labāko,

Brügglistrasse 11c

8852 [slēpt]@cloudworkers.company

www.cloudworkers.company

K Kristiāns Murds 21.08.2022

Viņu līgumā ir ļoti daudz neskaidri punkti, bet man acīš ļoti iekrita šie divi. Es viņiem nosūtīju jau vairākus e-pastus, bet kopš pirmā kur jautāju par šiem punktiem nolēma mani ignorēt. Lai jau atrod manu vēstuli "netīšām spamā" pēc tam, kad jau ieliku sūdzību. Gan jau nosūtot datus nozagtu personalitāti un iedotu neapmaksātu darbu. Bet beigās, ja kas, tad pats būsi vainīgs, ka parakstījies. Mans e-pasts ar ko sāka mani ignorēt:

Sveiki,

Es vēlos uzdot dažus jautājumus par līgumu.

"The Freelancer is solely responsible for paying duties and taxes relating to his activity,
(especially taxes for income and turnover), unless the Company is the original tax debtor as
stipulated by the tax laws of the relevant state."

Precīzāk par šo rindu " unless the Company is the original tax debtor". Kā es to varu zināt vai noskaidrot? Es vēos saprast vai es saņemšu samaksu neto vai man vēl no tās samaksas vajadzēs pašam maksāt nodokļus un ņemties ar VID lietām?

2."The Freelancer irrevocably agrees that, should he breach this provision, he will pay the
Company a contractual penalty of 5,000 euros (in words, five thousand euros) in respect of
each incident."

Kas šajā kontekstā tiek uzskatīs kā incidents?

N niknais245 30.08.2023

jebkuru var atrast. Zinu ir cilvēki kuri veic to krāpnieku meklēšanu. Un konkrēti kas viņi ir. Atradīs un publicēs viņu vārdus uzvārdus un kā arī iesniegs sūdzību tiesā par morālās kaites veicināšanu jo cilvēks pelna un ja neizmaksā par to var strīdēties kopā ar zinošiem juristiem. Un es sadarbojos ar vienu kas meklē un ir mazs rezultāts.

M Megija F. O. T. O. 05.09.2023

paši veči vainīgi,ka uzķeras! Nav ko uzķerties! Un neviens nespiež viņiem ar varu rakstīt kādai. Ta ir tikai un vienīgi viņu pašu vaina ,ja nesaprot! Te vispār darbinieki ņepričom! Man labi maksā,jo pavadu visu savu laiku tur.. Iztikai mierîgi pietiek. Vilvēki nesajēd,ka vajag dafiga laika lai varetu kko nopelnīt. Bet neiešu skaidrot.. Varētu par bankas konta izdruku parādīt,ka maksa labi,bet te tomēr ir nets ,tāpēc ja bûtu privàti,tad gan nosūtītu savu algu😜

J JaunaGelvora 07.09.2023

Nabadziņš apvainojies, kāds neiedeva šim pasūkāt.