LV RU

Sadales tīkls

AS Sadales tīkls
www.sadalestikls.lv
Adrese: Šmerļa iela 1,
Rīga
Latvia - LV-1160
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: 8403
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

16%
Sūdzības
26
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
18
Apskatīt statistiku

Sadales tīkls - Sūdzības un atsauksmes

Sadales tīkls - Slikts serviss

Slikts serviss Работать не хотят, работают очень плохо. Должны были подключить электричество две недели назад, но до сих пор ни ответа ни привета, сплошная бюрократия, чтобы поставить счетчик, и подключить электричество, нужен какой то проект, зачем? Они что так, сидят схемы рисуют? И до них главное не дозвонится. Зато деньги хотят получать, я считаю: не за что

Sadales tīkls - Krāpšana

Krāpšana As sadales tikli - kāpēc jātaisa jauns projekts ja maja uz laiku ir atslēgta strāva maja uz laiku ir atslēgta elektrība, savukārt st uzstāj ka jātaisa projekts, kas maksa ne maz, bet, maja ir skaitītājs, strāva pienāk, tad kāpēc or jātaisa kaukads projekts, to nevaru saprast, ja jau viss ira, tik jāpieslēdz skaitītājs, secinu: šis ir likumīgs veids kā izkast naudu no abonenta, mani! Šī ir cūcība.

A Ainars Poga 02.09.2020
Komentāri 0

Sadales tīkls - Slikts serviss

Slikts serviss Priekules ST veicot remontdarbus Apriķos no ceļa uz māju velkot kabeli, darba vieta netika norobežota ar ekskavatoru rokot tranšeju ar kausu trāpīja pa verandas sienu izsitot caurumu kur es ar bērnu staigājam labi ka tajā brīdī bijām istaba! Tika sastādīti akti un solījās salabot vai samaksāt pēc tam epastā atsūtīja piedāvājumu uznaglot no dēlēm! Tas viss notika 2.07.20 un nu jau ir 21.07.20, un Priekules ST neliekas nezinis un neatbild! Bijām pretimnākoši piedāvājam ielikt sienā lielu logu...

š Šagijs 22.07.2020
Komentāri 3 Pakalpojumi

Sadales tīkls - Briesmīgs serviss

Briesmīgs serviss Briesmīgs serviss! Visu esi samaksājis, zvanies desmit reižu, neko ne pieslēdz atpakaļ, ne atbild tev pēc būtības. Žēl, ka nevar iztikt uzņēmumi bez viņu pakalpojumiem! Paldies par neko un sačakarētu piektdienu, miljons reižu zvanoties un sakot vienu un to pašu. Un attaisnojums, ka vakar bija vētra, šoreiz nu galīgi neder, nav attaisnojums vispār.

Sadales tīkls - Nekompetence

Nekompetence Pirms kāda laika, Jelgavā, pumpura ielā privātmājai, kurā dzīvo vecs cilvēks, tika pieteikts bojājums, ka raustās un nodziest elektrība. Ieradā st darbinieki un konstatēja, ka ievades drošinātājs, kas atrodās uz ielas ir bojāts, taču to nenomainīja un vecajam cilvēkam ieteica piestaigāt biežāk un to paslēgāt! Tad zvanīju uz st, par šo haosu, tur atbildēja, ka drošinātājs ir mūsu īpašums, uz ielas skapī, kur mums nav pieejas! Tad sarunāju elektriķi, kas to nomainīja! Tas ir absurds un cūcība!

D Dusmīgs35 17.01.2020
Komentāri 3

AtrisinātaSadales tīkls - Kā atgriezties akmeņu laikmetā, kur zāle bija zaļāka, un par elektrību neviens nesapņoja

Kā atgriezties akmeņu laikmetā, kur zāle bija zaļāka, un par elektrību neviens nesapņoja “kā atgriezties akmeņu laikmetā, kur zāle bija zaļāka, un par elektrību neviens nesapņoja”. “kā dzīvot? Kā strādāt? Katru dienu braukt uz darbu 200 km līdz Rīgai un atpakaļ? Kāpēc visu uzzinot un par visu painteresējoties laicīgi, es iekūlos tādās nepatikšanās? ” – ar tādu jautājumu man nācās sastapties, meklējot dzīvokli īrei un satiekoties ar sadales tīkla elektrības pieslēgšanu. “ja elektrība tika atslēgta mazāk par 6 mēnešiem, tad pieslēgties nebūs grūti – 2-5 dienas” – kā mantru reizi...

Sadales tīkls - Slikts serviss

Slikts serviss Jauna ģīmene nevar pieslegt elektrību kopš janvāra sākuma, jo sadales tikls serviss ir nekompetents, bezadbildigs personals, katru nedēļu parādās jaunas problēmas un sevi par vainīgiem neuzskata. Viss notiek ļoti lēni. Ir pierādījumi ka esam maldināti jau vairākas reizes. Pie kā mums vērsties? Varbūt kāds zina kur braukt lai runātu pa taisno ar priekšniecību? Vai priekšniecības kontaktus?

AS Sadales tīkls - Slikts serviss, bojājums

Slikts serviss, bojājums Neatbilstošas kvalitātes (paaugstināts vai pazemināts spriegums) elektroenerģijas piegādes rezultātā īpašumā tika bojāts uzstādītais siltuma sūknis. Tika izsists galvenās ievades automāts, kā arī trīs automāti, kas uzstādīti pirms sūkņa. Piesakot elektroierīces bojājumu materiālo zaudējumu kompensāciju un piestādot visus prasītos dokumentus as sadales tīkli, tiek saņemtas sekojošas atbildes: - "esam pārbaudījuši mūsu elektroniskās bojājumu reģistrācijas sistēmas datus un konstatējuši, ka š. G...

O Oshs 23.01.2019
Komentāri 1 Pakalpojumi

AS Sadales tikli - Kāpēc jātaisa jauns projekts ja maja uz laiku ir atslēgta strāva

Kāpēc jātaisa jauns projekts ja maja uz laiku ir atslēgta strāva Maja uz laiku ir atslēgta elektrība, mantoju maju, noslēdzu līgumu ar elektrum, savukārt st uzstāj ka jātaisa projekts, kas maksa ne maz, bet, maja ir skaitītājs, strāva pienāk, tad kāpēc or jātaisa kaukads projekts, to nevaru saprast, ja jau viss ira, tik jāpieslēdz skaitītājs, secinu: šis ir likumīgs veids kā izkast naudu no abonenta, mani! Šī ir cūcība.

J Janis Liepins 15.01.2019
Komentāri 2

Sadales tīkls - Elektropadeves pārtraukšana līguma nr.1015914960

Elektropadeves pārtraukšana līguma nr.1015914960 Pēc rēķina saņemšanu apmaksaju paradu uz 05.11.2018 (paradu summu) , ka bija uzrakstits apmaksas datums 06.11.2018. Rekins nr.201871994018. Neskatoties uz to vienalga elektoenergijas padeva tika atslegta 22.11.2018. Pēc mana zvana servisa pateica, ka 2 dienu laika pēc jau tekosā rēķina summas apmaksas - padevi atjaunos. Uz doto momentu, 22.11.2018 atslēgšanas rezultātā visa mājas apkures sistēma ir auksta un mans 1. Gadus vecais bērns salst. Sakarā ar to lūdzu jūs steidzīgi pieslēgt elektrība...

Sadales tīkls - Nesaskaņota koku izvešana

Nesaskaņota koku izvešana Sveicināti! Pēc augstsprieguma trases tīrīšanas visi nocirstie koki ir aizvākti. Vai tas nebija jāsaskaņo ar īpašnieku? Biju paredzējis tos izmantot malkai. (Nebija mežs, resgaļi nepārsniedz 15 cm diametrā). Man ziņo, ka sūdzība ir par īsu lai to izskatītu. Ko te lai piebilst? Varu pastāstīt kāds šodien āra laiks, vai arī, ka līnijas malā auga ābeles un bumbieres, kuru vairs nav.

Sadales tīkls - Krapsana

Krapsana sveiki. man ir jautājums par mana līguma saturu un sistēmas lietotāju vai klientu. kas ir sitēmas lietotājs? kam pieder sistēma kas pienātk pie manas mājas līdz skaitītājam to ieskaitot? kas tad es likumīgi esmu klients vai sistēmas lietotājs?

Sadales tīkls - Krāpšana

Krāpšana Kāpēc man ir jāmaksā par ST sistēmas uzturēšanu un atjaunošanu? Kam pieder stabi, vadi un transformātori? Tas viss ir mans vai jūsu? Cik es sapratu elektro tarifs veidojas šādi: TC (elektorības tirgus cena) + maksa par pārvades un sadales pakalpojumiem (ko visiem klientiem nosaka AS "Sadales tīkls") + OIK maksa par obligātā iepirkuma un jaudas komponentēm. Tātad jautājums kompetentam darbiniekam - Kāpēc man ir jāmaksā par sistēmas bojājumu atjaunošanas darbiem kas Latgalē notiek diezgan bieži ja tas jau ir iekļauts manā tarifā?

Sadales tīkls - Krāpšana

Krāpšana A/S sadales tīkls pieslēguma līgumā nelikumīgi liek patērētājiem maksāt par viņu infrastruktūru (kabeļi, stabi, sadalnes skapji, skaitītāji) un tās projektēšanu un veicamiem darbiem kaut vai 50/50 vai 60/40. Nav tāda lr likuma kas nosaka ka klientam ir jāmaksā par jebkāda uzņēmuma īpašumu (infrastruktūru) , jo tas viss 100% pieder viņiem un ir a/s vai uzņēmuma aktīvs. Neslēdziet līgums kur jūs esat dēvēts par - sistēmas lietotāju, juridiski jūs tāds neesiet un tas ir domāts lai no jums izspiestu naudu, kuru jums nav jāmaksā! Esiet juridiski kompetenti in lasiet likumus!

AS Sadales tikli - Krāpšana

Krāpšana Sveicināti, vai varētu lūgt atbildīgajiem dienestiem pārbaudīt Electrum maksāšanas sistēmu, tik lieli rēķini cilvēkiem nav sen bijusi. Kurs solījās ka elektrība nepaliks dārgāka. Cena par paša rēķina apmaksu tik pat liela cik elektrības rēķins. Esmu parliecinats ka kartēja krāpšanas shēma. Kas notiek ar naudu kuru cilvēki kļūdas pēc aizskaita latvenergo?

Sadales tīkls - Bojājums

Bojājums Jautājums Andrim Oseniekam. Tilzas pag. Darznieki. Kas tas tāds ir? Nekur tehnika neiet lai noplautu sienu govīm. Bet jūsu kārtējie apakšuzņēmēji, bez brīdinājuma un saskaņošanas iebrauc sveša zeme, sataisa rises izlaiž govs no aploka. Lai demontētu gvl. Vai tad Jūs nerubijat neko. 9 klases vaig pabeigt. Kurs par to atbildes?

Sadales tīkls - slikts serviss

slikts serviss sudziba ir sekojosa.sia vejakalni veica trasu tirisanu balvu novada tilzas pagasta teritorija.zari atbilstosi nolikumam nav novakti uztaisits bardaks un atstats.kurs to visu savaks! kad beidzot saksat kartigi stradat? kapec apzagetas plumes?

Sadales tīkls - Pieslēgšana

Pieslēgšana Sūdzība ir pret sadales tiklu vadību. Sadales tikli piesedz uzņēmumus kas veic trasu tīrīšanu un koku zagešanu, strādājam ka apakšuzņēmēji Sia Vejakalni, veicam trasu tīrīšanu, izlasot trasu tīrīšanas nolikumu sapratam ka tiekam manīti un reāli nedrīkstam veikt darbus, ka apakšuzņēmeji. Tad ir kads kurs ir tiesīgs atbildet uz šo sūdzību! Protams kad tika pieprasīta nauda par paveiktajiem darbiem tika atbildēts. Ka nauda aizgāja līgumsodiem. Pirms darbu veikšanas netikam informēti ka no mum...

Sadales tīkls - "Умные счётчики"

'Умные счётчики' При переходе на тариф электроэнергии по биржевым расценкам вам сразу же установят этот " умный" счётчик удалённого считывания показаний.И вы в любом случае не сможете сэкономить,а наоборот будете платить больше. Дело в следующем.В феврале месяце получаю счёт за январь 269 kWh.При потреблении 80-85.Начинаю выяснять и у торговца и у садалес тиклс причину таких показаний. Сразу оговорюсь,что с установкой этого счётчика,электрики садалес тиклс мне дали такую информацию,что первый месяц я сама...

M mimo 16.02.2017
Komentāri 4 Pakalpojumi

Sadales tīkls - Krāpšana

Krāpšana Šī firma sāk ņirgāties par saviem klientiem. JAUTĀJUMS vai mēs nemaksājām par elektrības padevi. Jeb vadu pievilkšanu līdz mājai kad tā tika būvēta? Un kas man kompensēs visas problēmas kad šī saucama elektrības padeve kura garantētā padeve kaut kur pārtrūks? Atkal būs kādi teicieni par putniem uz vadiem un ka neko izdarīt nevar? Vai arī kad kāds vads pārtrūks un pāris dienas nebūs elektrības? Kāda vela pēc man par savienojumu jāmaksā?

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes