www.sudzibas.lv Sadales tīkls Uzņēmums nenodrošina pilnu pieejamību pakalpojumiem

Sadales tīkls - Uzņēmums nenodrošina pilnu pieejamību pakalpojumiem

Iesniedzu pieteikumu par saskaņojumu pieslēgt mikroģeneratoru lai ražotu elektrību. Sadales tīkla inženieris sazinājās un paziņoja ka varēšot pieslēgt tikai pēc līnijas pilnīgas rekonstrukcijas kuras aptuvenās izmaksas ir 27000 eur. Tā ir ņirgāšanās par klientiem kad maksimālais valsts atbalsts maksimāli ir 4000 eur prasīt no klientiem tādu summu par līnijas rekonstrukciju. Tikai izredzētajiem un vip klientiem ir iespēja pieslēgt mikroģeneratorus un ražot tā ietaupot naudu par elektrības rēķinu. Daļa lietotāju tiek diskriminēti un piespiesti maksāt lielos rēķinus par elektrību bez jebkādas alternatīvas.

09.08.2022

P PatiesiibasMeka 09.08.2022

Nu lētāka alternatīva būs lokālais semi off grid tīkls, 4-5k baterijās un no tīkla ņemt tikai tad, kad pietrūkst. Tehniskos noteikumus nevarēja izņemt pirms tēriņiem sistēmā?