www.sudzibas.lv Prieka Vēsts Ekstrēmistiska organizācija, krāpšana, naudas izspiešana, cilvēku zombēšana

Prieka Vēsts - Ekstrēmistiska organizācija, krāpšana, naudas izspiešana, cilvēku zombēšana

Runāšana mēlēs un melnais maiss!
Kalpojums sākas ar nelielu koncertu – uz skatuves dzied dziesmas. Pēc aptuveni pusstundas pie skatuves parādās jauns vīrietis, viņam rokās ir melns maiss. Viņš neko nesaka un neizdara nekādas kustības, tomēr sanākušie visu saprot – pienācis laiks ziedojumiem.
«prieka vēsts» sekotāji bez kurnēšanas ver vaļā savas somas, velk no kabatām naudas makus, stājas Rindā un virzās pretī cilvēkam ar melno maisu – kādam rokā šķind monētas, citi čaukstina banknotes. Nest savu naudu uz melno maisu nav obligāti – no apmēram 30 klātesošajiem vairāki ziedojumu vākšanas laikā paliek savās vietās, bet uz tiem noskatās, kā uz citādiem, jo tie neziedo un ziedot esot labi utt. Tādu devīzi pauž sekta.
«prieka vēstij» pieder liela divstāvu ēka Bērzaunes ielā Rīgā. Šajā kompleksā ir sporta zāle, baseins, kafejnīca, veikals, bērnu istabas, televīzijas studija, biroju telpas un daudz kas cits.
un tas ir normāli, šādi apzagt cilvēkus?

25.01.2021

U

Joe Rogans👽 26.01.2021

Cilvēki paši pieceļas no krēsla, paši izvelk no maka banknotes un raitā solī steidz ziedot naudu melnajā maisā. Kur šeit ir zādzība?
Pilnīgi visās baznīcās katoļu/luterāņu/batistu cilvēki ziedo naudu, un cik daudz tas ir pašu ziņā, jo lielākoties baznīcas tiek uzturētas no ziedojumiem.
Neesmu tik dumjš, lai būtu sektā, tāpēc nevaru komentēt, manuprāt bija labs sižets - Aizliegtais paņēmiens "Kristus Pasaulei"

N Nikns Lietotājs 26.01.2021

Tā var attaisnot jeblo. Piemēram, dabū viens jums līdzīgs gudrītis pa seju un pats vainīgs, ka neprot nobloķēt sitienu un iesist pretī :P
Un ja krāpšana vai agresīvā ubagošana - tās visas ir apsveicamas un atbalstāmas darbības?
Baznīcā regulāri neeju, bet uzbāšanos ar maisiem pie tradicionālajām konfesijām nav redzēta.

U uns 26.01.2021

Pilnīgi jums piekrītu, tradicionālajās konfesijās ar maisu nebāžās virsū un neliek ziedot 10 tiesu , kā tās vientieses tur Gleškem ziedo. Šausmas, pašām mājās nav ko ēst, strādā par kaut kādu aukli neoficiāli, dzīvo ūķī un kļaņčī pēc tam citiem , lai viņāi dod. Tur tiešām pa ģīmi tādiem.

U uns 26.01.2021

Un vēl no tās sievietes bija frāze, ko tad tu domā, tāda aukle nezin ko var atļāuties?

S secinajumi 26.01.2021

Tad vajag atbildēt, tā jau jūsu problēma, ja esat aukle un nevarat neko atļauties.

J Jānis Urt 26.01.2021

Skatoties tavu profilu un sūdzības var spriest, ka raksti sūdzības, bet ej tāpat, pagāšgad, šogad varbūt arī pirms tam, jautājums, kas ir patiesais iemesls, kāpēc sūdzies, bet tāpat turpini iet?

Juliaana 26.01.2021

Nu Prieka vēsts saņem labas naudas summas ik katru gadu, nebrīnitos, ja viņi zagtu.

U uns 27.01.2021

citi strādājot tādu naudu nenopelnīs, kā šie neko nedarot no nozombētajiem ziedotājiem saņem. Uzskatu tiesībsargājošajām iestādēm šādi darboņi ir jāaptur.

P Patiess Fakts 29.01.2021

Personīgi man, ja velreiz māksies virsū ar bukletiem un aicinās uz to pritonu, kur māna naudu ārā, IEŠU POLICIJĀ RAKSTĪT IESNIEGUMU!

U uns 29.01.2021

par ko viņi jauno ēku uzcēluši Bērzaunes ielā, par ko 3 nedēļas ar visu bērnu baru dzīvoja Turcijā? Par ko pirm aaudi A6? Par ko īrēja 3 istabu dzīvokli ? Gleške ir totals apkāsējs. Bet muļķi uzķeras un ziedo.

ē ērglis99 29.01.2021

Uz muļķīšiem pelna labu naudu, protams, kamēr cilvēki nesāks izglītoties un neielaidīs ar svētajiem, tad viņiem bizness ātrāk izmirs. :)

P Patiess Fakts 31.01.2021

Riktīga Prieka māja. Sie tik parazitē uz vientiesu naudu.

R R0BERTS 31.01.2021

Un kā nosauksi valstis, kuras caur piespiedu nodokļiem - klaušām kāš naudu no iedzīvotājiem? Reliģija un tai maksājumi ir katra brīva izvēle, bet neadekvāti piespiedu maksājumi bez izvēles ir rekets.

S secinajumi 31.01.2021

šitā sekta arī ir rekets

P Patiess Fakts 31.01.2021

Es tai ma.u.kai kas man izmāīja daudz naudas iešu prasīt atpakaļ, novaktēšu pie tās Prieka mājas . Viņa tur velkās.

S secinajumi 31.01.2021

Kura ir tā ma.u.ka? Kā viņā izkrāpa? Kādā sakarā tev jāmaksā par viņas komunālajiem? Viņa visu ziedo Gleškem un nevar samaksat komunālos? Lai Gleške samaksā.

P Patiess Fakts 31.01.2021

Ma.ita visu laiku teica, vajadzetu vairak, man jau tā paradi par komunālajiem, kāda man daļa par tās plukatas komunālajiem. Bomzene galīga.

S secinajumi 02.02.2021

kas tad tā par jocīgo? citiem liek nomaksāt savus komunālso? Rīgā dzīvo? Kas tā tāda ir?

S secinajumi 02.02.2021

Ar šo sektantismu un sludināšanu viņi pelna naudu, nezinu, vai tiem vervētājiem uz draudzi par jaunu ziedotāju piesaistīšanu maksā procentu, nezinu, bet tur notiek totāla cilvēku zombēšana un rekets. Ja tev ir aploksne ar naudu atdod to man. Ar Jencīti esot līdzīgi kā ar šito Gleški.

P Patiess Fakts 03.02.2021

Jencītis braucot ar jaunu BMW un visiem lieloties :((( par kādu naudu nopirkts? saziedoto?

U uns 06.03.2021

Mūsu valstī zeļ šāda veida afēristu organizācijas, cilvēku ar veselu saprātu jau tajā neievilks.
Worldadventures un You should be here arī bija afēristu organizācija, krāpšanas piramīda, kur visiem lika iemaksāt 200 eur, apčakarēja draugus, kaimiņus, radus, paziņas, kolēģus utt.