Reitings Mobilā izklaide

Mobilā izklaide

Cirks Alle - Zagšana

30.06.2015. Cirka " Alle" viesiezrādē Ādažos notika ļoti nepatīkams starpgadījums, konkursa laikā iluzionists no Krievijas (diemžēl vārdu nevaru precizēt) - ar veiklām pirkstu kustibam GANDRĪZ noņēma jaunai sievietei rokas pulksteni !!! Labi, ka sieviete laicīgi to pamanīja, un paspēja noturēt to uz rokas (iluzionists smaidot un ar vārdien : " ой, извените " - negribīgi padevās). Šādi PILNĪBĀ SABOJĀJOT VISU IESPAIDU PAR CIRKU !!! Amorāli !!

Adazu novada darbs darbneiku izklaide darba vieta, sazinoties ar klientiem - Darbnieku darbs adazu novada

Man ir kauns, par Adazu Novada darbnikiem sazinonotis ar klientiem, telefona saruna '' SMIETIES PA VINA GIMENES STTUSU TELEFONA SARUNA" Darbiniece Saleniece Kunze...Vajag pildit darba pienakumos, bet ne apsprist, un aprunot cilvekus.........

Veikals - Nav pazemes autostāvvietas, kur novietot savu automašīnu

Nav pazemes autostāvvietas, kur novietot savu automašīnu, to jānovieto netīrā neglītā placī, kas nav labiekārtots - nav iepirkumu ratiņu novietnes un nav iepirkuma ratiņu. Pārdevēja atteicās manas preces aiznest līdz mašīnai un izsauca policiju, tā ieradās ļoti operatīvi, paldies mūsu likuma sargiem! Kamēr lietderīgi pavadīju laiku īslaicīgās aizturēšanas izolātorā (pasta kantorī) izkusa mazbērniem domātais saldējums un es nokavēju savu iemīļoto raidījumu "bez tabū", nemaz nerunājot par to, ka nenodzēsu vistām gaismu uz nakti, kas samazināja dējību Neejiet uz veikalu Sēlis!!!!!!!

gameloft - speles

kapec man visu laiku velk naudu nost par spelem,ja es tadas nespeleju,nevaru vairs papildinat kreditu,bus jamaina operators,ja nevarat palidzet.Ar cienu.

THINKWOOD - MADE IN CHINA

dargie tautieši!! Ja uz patriotiska viļņa esat iegadajusies "it ka latviešu dizaineru radītos" i phone koka vacinus THINKWOOD ar tautiskiem gravejumiem, tad jus jaapbedina - produkts noperkams Kinas tautas republika par 6 US dolarsiem...puisi tikai uzgraveja latvju motivus un iepakoja!! Sī velme ir visnotal sveicama,...bet bedigakais sim produktam ir ta vienreizeja lietošana...jums neizdosies iznemt savu apple lolojumu,nesalauzot telefonu vai nu koka vacinjus !!! lust koka skiedra pie fotocauruma,vot....pameginiet! ko, bailes,ne:))??...

gameloft.com - gameloft spēles

Gribētos uzzināt kā var atteikties no gameloft spēlēm, man ir lmt pieslēgums bet kā atslegt pakalpojumu, kur atskaita katr nedēļu 2 LS!!!!!!!!

marite - bites pakalpojumi

Esmu loti neapmierinata ar bites pakalpojumiem,3menesu lietoju bites pakalpojumu,tarifa planu 3.50....sapratu ka tomer zelta zivtina mani labaak apmierinaja,sodien aizgaju uz bites filiali,sakot ka velos atteikties no bites pakalpojumiem,teikdama ka izmantoju tarifa plaanu,parakstot iesniegumu,veel paarprasiiju vai no oktobra menesa man vairs nebus bites pieslegums,bet pec paris stundam konstateju ka manu telefona numurs ir blokets...esmu nepatikami parsteigta,kapec bites konsultants nepateica...

TELE-2 - ierobezo atrumu,ka never vala pat lapas!!

ierobezo atrumu,ka never vala pat lapas!! neiesaku tele 2 interneta pieslegumu nevienam,jo,laj atteiktos jagaida 25 minutes,kamer savieno ar vajadzigo operatoru,man tas maksa 3 santimus minute,bites klients!!talak tele 2 parsniedzot atlautos 25 gigabaitus(ko iztereju aptuveni 8 dienas)ierobezo atrumu lidz 64 kilobaiti sekunde-tas ir tik lens,ka nav iespejams pastaigat pa lapam!!!atlikuso menesa dalu esmu spiests lietot okarti,kur maksa nedela ir 4 lati un atlauts lietot 50 gigabaitus!!pietiek! KAUNS TELE 2 ADMINISTRACIJAJ!!! lai gan...

Mobila tel.Nr.8668 - Lotereja

Neticiet no tel.Nr. sanemtam izzinam par piedalisanos Veiksmes spele ar mulkigiem jautajumiem tipa -kam ir vards Anita -virietim vai sievietei u. c. tamlidzigi.Kapec musu ieredni atlauj tadus cilveku maldinasanas lidzeklus ,vai nebutu laiks likvidet sadus Nr. ,ka cilveku krapniekus un kur nonak lidzekli,kas tiek izkrapti no cilvekiem?

Tele 2 - neiet spēles

neiet spēles Pasūtīju spēli "Bejeveled" (90mito gadu "dimantiņi"), spēle neiet - varu izvēlēties valodu, līmeni, tiklīdz jāsākas spēlei, rāda tikai smilšu pulksteni. Mans telefona modelis ir derīgs šai spēlei, nekur nav bijusi informācija, ka neder, uzrakstīju uz info e-pastu, man atbildēja, ka uzskata, spēli ir atsūtījuši un viņi neatmaksās naudu. Nu paldies šajā gadījumā par brāķi, jo neuzskatu, ka esmu saņēmusi pakalpojumu par kuru samaksāju naudu.

King SMS - King SMS ir apdraud mazus bernus

King SMS ir jāpacilā tā skaļāk! Viniem ir izdevies no manis izmantojot manus bērnus izkrāpt vairāk nekā 30 Ls! Turklāt no viņu servisiem tik viegli nevar tikt vaļā. Tas ir kauns un negods, ka ar šādu uzņēmējdarbību nodarbojās it kā inovatīvi uzņēmēji. Pretīki. Ja tā labi papētītu es domāju, ka viņiem viss turās tikai un krāpšanu!

peteris melnis - kretins

labvakar damas un kungi kalausaties mana repa milumini. vins mani karpa un manu draudzeni ari.rakstat vinam un parliecinaties vina tel 25971809 zz.

llll - okarte

es nevaru papildinat okarti zvanu ka rakstits ievadu kodu bet nesanak saka ka vajag ievadit kodu es jau ievadiju un ta 10 reizes tas nav normali.

celldorado.com - apkrapšana

nezinu ko darit. biju pasutijs iq testu. tagd nak 3 reizes nedelja izzinjas un par katru novelk 1.5ls zvaniju uz kantori tur stav avtoatbildetajs. izspialdiju visu ko prasa lai atsledz. neatsledza. aizsutiju epastu. tas pats. meginu aizsutit izzinu ar tekstu kas noradits lai partraukt pakalpojumu. neaiziet izinja. mekleju sodien interneta adressi bet latvijas versija sim sajtam vairs nav un kaut ka sazinaties ar vinjem nevaru. ko darit. man zelta zivtinja. sim karti negribu mainit. nomainit

www.CellXL.com - mobilnaja hren

Ludi! na odnom iz zajtov, ja slucajno natknulas na stranicu na katoroj bilo napisala cto hoces uznat opasen li dla tebja svinoj gripp, ja nazala DA, otkrilos okno, zadali 7 voprosov, zaprosili nomer telefona, jako bi otvet prislut, ja vpisala svoj nomer i bila v soke, moj nomer podklucilsa k sajtu www.CellXL.com mobilnaja hren, snali 2.50Ls, + kazduju nedelu budut snimat 3Ls za 3 tipo igri... koroce, nikogda, ni podkakim predlogom, ne vpisivate svoi nomera telefonof... budte bditelni... Anna!

Boomi - Nederīgs kods

Šodien ieeju Boomi mājas lapā un gribu pasūtīt mūzikas video, uzspiežu uz pogas blakus video "ielādēt" un parādās sekojošs teksts "Jums ir jāpiereģistrējās boomi mājaslapā, vai sūti kodu ******* uz *****!". Tā nu es aizsūtīju kodu, man atsūta atpakaļ sms no boomi "****** ***** nav atrasts!" ... Nu tā jau kārtējā krāpšana! [slēpt]@

natta.com - ņem naudu par to, ka es atteicos no pakalpojuma

Pieteicot viņu pakalpojumu (melodiju, bilžu, spēļu lejuplade) ĻOTI uzmanīgi lasiet noteikumus! Kaut gan man arī tas nepalīdzēja, jo tajā paša dienā es gribēju atteikties no viņu pakalpojumiem, nosūtot izziņu ar tekstu "STOP NATTA", par to noņema nost vēl 1, 50 Ls. Nu labi, noņema un velns ar viņiem, nav nekāda liela summa, bet pēc nedēļas man atkal noņema 1, 98Ls (1 nedēļas tarifs, ko es jau biju samaksājis piesakot pakalpojumu pirms nedēļas). Citiem vārdiem- par atteikumu noskaitīja 1, 50Ls un pie tam turpināja ņemt no manis naudu par pakalpojumu 1, 98Ls/nedēļā, kuru es neizmantoju vispār!

Mobilie Pakalpojumi - Funmobile pl_club abonejamais pakalpojums

Funmobile pl_club abonejamais pakalpojums Labdien! Mani pilnigi satrieca situacija ar to, ka man atnaca iszina no numura1836, ka es esmu pasutijusi, kaut kadas "karstas sievietes"! Es tiesi zinu, ka neesmu neko pasutijusi, jo vispar neko nekad nepasutiju no lidzigiem websaitiem un man noplesa 3ls un beigas bija uzrakstits, ka funkcija pati automatiski atjaunojas! Ka vini to dara un kada veida tas man nav skaidrs, bet ka ta ir cakaresana tas ir fakts!

A Aiga 13.06.2009
Komentāri 14 Mobilā izklaide

natta.com - bezmaksas melodijas

registreejos natta.com bezmaksas melodijass, bet naudu velk nost tapat, kaa to var paartraukt????

astrologs Juris Kauliņš - Zvanīšana astrologam

Vakar, sēžot "draugos", apdomājot dzīvi un kaļot lielus plānus, ievēroju, ka astrologam līnija brīva. Manos plānos ietilpst viens datums, kuru es gribēju pārbaudīt. Par cik Lietoju LMT 8 latu formulu, no kuras notērēti tikai 5, 62. Izlasīju noteikumus -pirmā minūte aiziet datu ievadīšanai datorā, un pārējais iet izskaidrošanai. Aha. Varu atļauties vēl četras minūtes papļāpāt. Sazvanījos. Sekoju norādījumiem. Gaidu. Un gaidu. Kad tad beidzot pacels? Signāls nepārtrūkst (kā mēdz būt, ja nevien...