www.sudzibas.lv Tele2 ierobezo atrumu,ka never vala pat lapas!!

TELE-2 - ierobezo atrumu,ka never vala pat lapas!!

neiesaku tele 2 interneta pieslegumu nevienam,jo,laj atteiktos jagaida 25 minutes,kamer savieno ar vajadzigo operatoru,man tas maksa 3 santimus minute,bites klients!!talak tele 2 parsniedzot atlautos 25 gigabaitus(ko iztereju aptuveni 8 dienas)ierobezo atrumu lidz 64 kilobaiti sekunde-tas ir tik lens,ka nav iespejams pastaigat pa lapam!!!atlikuso menesa dalu esmu spiests lietot okarti,kur maksa nedela ir 4 lati un atlauts lietot 50 gigabaitus!!pietiek! KAUNS TELE 2 ADMINISTRACIJAJ!!! lai gan par parklajumu nesudzos!!!3G,HSDPA ir patstavigi!!salidzinaju videjo lejuplades atrumu tie ir:Tele-2 -4,5 mb/s Bite-6,5 mb/s LMT 1,8 mb/s un tas ir uz laukiem,kur visiem operatoriem zona ir laba bauskas rajona berzos 9 kilometri no bauskas

S saulus 18.07.2012

tele-2 nederigs operators

H Haier112 18.07.2012

Man Okartes internet tobiš LMT ātrums vidēji ir 4, 8 Mb/s.

S saulus 18.07.2012

nu iespejams!!!bet runa iet par bauskas rajonu