Mobila tel.Nr.8668 - Lotereja

Neticiet no tel.Nr. sanemtam izzinam par piedalisanos Veiksmes spele ar mulkigiem jautajumiem tipa -kam ir vards Anita -virietim vai sievietei u. c. tamlidzigi.Kapec musu ieredni atlauj tadus cilveku maldinasanas lidzeklus ,vai nebutu laiks likvidet sadus Nr. ,ka cilveku krapniekus un kur nonak lidzekli,kas tiek izkrapti no cilvekiem?

U

Likumsargs 29.01.2012

Uz to jau šī loterija ir domāta! Speciāli uzdod vieglus jautājumus lai cilvēkam rastos vēlēšanās atbildēt, tikko atbildēsiet tā nāks nākamais jautājums. Cilvēks, kurš tic bezmaksas sieram atbild un tā vairākas reizes. Tajā pašā laikā vienas SMS cena ir 0, 98Ls.
Turklāt esmu ievērojis, ka šie SMS nāca tikai uz numuriem, kas pagājušajā gadā bija LMT tīklā, turklāt uz abonēšanu, nevis uz priekšapmaksu! Tātad tika izmantota LMT datu bāze, turklāt novecojusi datu bāze, jo daudzi jau bija mainījuši operatoru saglabājot numuru!
Vienkāršākais varinats ir nereaģēt uz šādām īsziņām un ja telefonā ir funkcija bloķēt SMS saņemšanu, tad vienkārši šo numuru ielikt sarakstā. Jo ja arī nosūtīsiet vārdu STOP, kā viņi saka, lai pārtrauktu dalību, arī par šo SMS no jums paņems 0, 98Ls!

Likumsargs 29.01.2012

Vēl varu piebilst, ka šis viss ir domāts tieši jaunajai, zudušajai, paaudzei, jo vecāka gada gājuma cilvēkiem vēl ir smadzenes un prot loģiski domāt. Jauniešiem gan nav un uz šādiem muļķīšiem `visi šādi darboņi iedzīvojās!
SĀCIET TAČU BEIDZOT DOMĀT AR GALVU, NEVIS AR VIETU UZ KURAS SĒŽAT!

S SiSi 30.01.2012

Kamēr būs aitas, būs arī cirpēji :) SMS gan nāca ne tikai uz LMT, man Tele2, bet vienalga nāca. SMS nāca uz numuriem, kuri piedalījušies kaut vai 1 reizi līdzīgās loterijās, piem., Zelta Drudzī. Es nekādu STOP nesūtīju un nemaksāju. Vienkārši viņiem uz e-pastu uzrakstīju, ka vairs nevēlos saņemt SMS un viss OK ;)

K Kristīne Auce 30.01.2012

Man ar nāk tādas īsziņas. Es tās vienkārši ignorēju. Tracina tikai tas, ka tās aizņem manu laiku, jo lieki jāpaskatās kas sūtījis. Jo var nākt īsziņas no radiem vai draugiem.

D Dace Kadiķe 04.02.2012

Es brīnos par to ka ir tādi cilvēki, kas tiešām tic tādām muļķībām! Bet piekrītu par aitām un cirpējiem - jo ja neviens viņiem neatbildētu, tad šis bizness nevarētu pastāvēt!