celldorado.com - apkrapšana

nezinu ko darit. biju pasutijs iq testu. tagd nak 3 reizes nedelja izzinjas un par katru novelk 1.5ls zvaniju uz kantori tur stav avtoatbildetajs. izspialdiju visu ko prasa lai atsledz. neatsledza. aizsutiju epastu. tas pats. meginu aizsutit izzinu ar tekstu kas noradits lai partraukt pakalpojumu. neaiziet izinja. mekleju sodien interneta adressi bet latvijas versija sim sajtam vairs nav un kaut ka sazinaties ar vinjem nevaru. ko darit. man zelta zivtinja. sim karti negribu mainit. nomainit

I

A ainis 15.06.2010

Ej uz TELE2 un paprasi, lai atsledz pakalpojumu!

I IQ 15.06.2010

Spriežot pēc visa, jūsu IQ nav sevišķi liels, ja vēl ticat šīm neta blēņām un interneta naudas kāsējiem!

I Inokentijs 16.06.2010

Atsūti man 5.00 LVL, es pateikšu tavu Iq ! Nešaubies, nevajadzēs vilties !

0 0sis 16.06.2010

zvani operatoram un pasaki lai uztaisa liegumu sadiem pakalpojumiem- vispar nebus pieejams :)

E ettele 18.01.2015

man ir līdzīgi, atnāca i-netā šāda, kā reklāma, pat neatceros...sāku pildīt testu un kad tiku līdz tam ka redzēju ka arī jāmaksā, izgāju no tā, bet pēc mēneša atnāca rēķins ar sms -4.980...dīvaini, kā zināja manu telefonu?zvanīju uz Tele 2, neko nezin un nevar...jūtu ka jāmaina numurs un padalīšos ar to plocijā, lai gan šaubos ka tas līdzēs...vispār kopš man ir bezmaksas pieslēgums, dīvains rēķins, savādas SMS, internets telefonā -es pat neprotu to atvērt...un lai atslēgtu-jāmaksā, bet es neesmu to prasījusi...kas notiek ar Tele 2?Ar Biti tādi brīnumi nav
un tā testa adrese-getiqest.com, Prāgā un zinu ka uz telefonu nav vērts zvanīt, ceru ka daudzi uz šo neiekritīs