www.sudzibas.lv Veikals Nav pazemes autostāvvietas, kur novietot savu automašīnu

Veikals - Nav pazemes autostāvvietas, kur novietot savu automašīnu

Nav pazemes autostāvvietas, kur novietot savu automašīnu, to jānovieto netīrā neglītā placī, kas nav labiekārtots - nav iepirkumu ratiņu novietnes un nav iepirkuma ratiņu. Pārdevēja atteicās manas preces aiznest līdz mašīnai un izsauca policiju, tā ieradās ļoti operatīvi, paldies mūsu likuma sargiem! Kamēr lietderīgi pavadīju laiku īslaicīgās aizturēšanas izolātorā (pasta kantorī) izkusa mazbērniem domātais saldējums un es nokavēju savu iemīļoto raidījumu "bez tabū", nemaz nerunājot par to, ka nenodzēsu vistām gaismu uz nakti, kas samazināja dējību Neejiet uz veikalu Sēlis!!!!!!!

AnnaKudeiko 21.08.2014

Pievienojos, mani satrauc veikala bezkaunība!! Nav invalīdu uzbrauktuves mazbērniem mani pie kases ir jānes!!!

AnnaKudeiko 21.08.2014

Atvainojos savā komentārā es nedomāju veikalu "Sēlis", bet gan Aizkraukles dzelzsceļa staciju

ilmaars 22.08.2014

Njā, autors komentē pats savus ierakstus. Amnēzijas lēkme vai? Suņa morgi, jei bogu..

AnnaKudeiko 22.08.2014

Šķiet tev ir zināšanas medicīnā, ja tu tā mētājies ar nevienam nesaprotamiem medicīnas terminiem, vēlos pieteikt pie tevis neoficiālu mājas vizīti. Atsūti savu adresi un telefona nummuru (kaķus nevaru atstāt vienus, ņemšu vienu)
Paldies!

Y YoYo 25.08.2014

Anna Tu (Jūs) laikam esi kaut kāda mazohiste!
Kāpēc jābrauc (jāiet) uz veikalu, kurš tev nepatīk???
Brauc uz Rimi, Maximu, Elvi, Mego! Gan jau ka kāds no manis nosauktajiem būs arī tavos laukos.
Bet tas, ka Tu pati komentē savas sūdzības tik tiešām ir slima suņa murgi!!!
Ja nav ar galvu kaut kas kārtībā vajag apmeklēt attiecīgu ārstu nevis gānīties šai publiskajā portālā, jo lasot šādas sūdzības, kuras pati piedevām komentē, nostiprinās pārliecība, ka tas ko raksti ir pilnīgas muļķības vai kaut kāda skaudības lēkme, kuras rezultātā kāds tiek apliets ar mēsliem bez jebkāda pamata!
Paldies!

svetitais_Juris 25.08.2014

YoYo. Ir lieliski, ka cilvēks šeit var izteikt savu sāpi, jo pretējā gadījumā, kur lai vēršas? Es iesaku Annas kundzei lūgt par veikalu un tās darbiniekiem, tad viss nokārtosies