www.sudzibas.lv Veikals Vai veikala vaditaja peksni var mainit grafiku?

Veikals - Vai veikala vaditaja peksni var mainit grafiku?

Stradaju veikala par pardeveju-par veikala vaditaju tika meitene kurai knapi 19 gadi- ilgi jaludzas vinai lai sastada grafiku un kad tas izdarits peksni vinja pazinjo es naksu no rita uz darbu- tu vakaraa nac-pat nejautaajot vai es varu vai varam vienoties, neskatoties uz to vai man kadi plani...vai vinja taa drikst kautko mainit?Vinjai sakapis galva ka ir veikala vaditaja, kura pat kases gramatu reizem neaizpilda un es vinju maciju, kas un ka jadara bet vina pectam saka telot visgudro- pieaicinat sev pazistamu bet uznemumam svesu personu- izradit visus veikala dokumentus prasit padomus un man kapt uz galvas-pateicu tiesi ka vinja ir veikala vaditaja nevis mana vaditaja un tad lai vada veikalu un es darisu kas man liguma noteikts-vinja apvainojas un vadibai vel prasija vai tiesam nedrikst mus vadiit?Vinjai nav svarigakais darbs...t ik komandesana .Kadas manb vispar ir tiesibas? Vai vinja peksni var mainit grafiku?jo ta jau vinja to stada pec sevis un man pedejai dienas saliek

Z

A anna 18.02.2009

es personīgi ietu un pajautātu augstākstāvošai uzņēmuma amatpersonai, ko un kā

D dsgds 18.02.2009

Kā 19 gadīga beibe var būt veikala vadītāja?Viņa vispār zin, kas jādara?
Manuprāt tur jābūt izglītībai uzņemuma vadībā, lai zinātu ap ko lieta grozās.
Pajautā vai 19 gadīgai beibei tāds ir?Ja nav nosūdzi attiecīgajām inspekcijām.
Ja veikals ar pārtikas ievirzi, tad uzrīdi PVD.

I ilze 19.02.2009

Jāsūdzās šī uzņēmuma personāldaļai!!!

O O_0 19.02.2009

manupraat shajaa krizes situaacijaa suudzeeties ir lieki - lielaakoties darbs wisiem ir no riita! newari apwienot nestraadaa - daudzi cilweeki gaida tvu vietu un kas nechiiksteetu un nekunksteetu! pff

E Endija 19.02.2009

Tad sanāk katrs, kas iedomāsies sevi par nez kādu priekšnieku un vadītāju, varēs to darīt bez izglītības, un tad vēl sūdzēties arī par to nevarēs?
Nu piedodiet...

A anna 19.02.2009

Tur jau tā lieta, ka tām jaunajām beibēm sakāpj galviņā, ka nu baigi virzās pa karjeras kāpnēm... bet reti kurai ir sapratne un cilvēcīgums pret saviem kolēģiem...

K Kristina 21.02.2009

Es arī esmu veikala vadītāja kļuvu 20 gados . Veiksmīgi vadu jau 5 gadus. Un ziniet mums ir tiesības arī atlaist no darba, ja nepakļaujas vadītājas noteikumiem. Grafiku arī mainu, ja vajag veikala vajadzībām, bet sākumā pajautāju savām meitenēm kuras brīvdienas ir ļoti vajadzīgas. Arī izglītība šeit nespēlē lielu lomu. Pa šiem gadiem esmu tik daudz praksē izgājusi, ka pat grāmatveži netiek līdzi.

U uh 21.02.2009

Nu re.profesionālā izglītība nav svarīga, lūk arī arī atbilde, kapēc mums ir nekvalitatīva apkalpošana:)...
Kristina, ceru, ka tev ir dabas dots talants un izpratne, ko nozīmē vadības darbs...kautgan to mēs varētu spriest, ja zinātu, kuru bodi vadi:)

K Kristina 21.02.2009

Laikam tomēr šeit galvenais ir cītība un velme strādāt. Nu nedrīkst no sevis nezin ko celt. Ar meitenēm kas pie tevis strādā ir jābūt cieņai savā starpā. Bode mana ir diez gan augstā līmenī- saistīts ar augstu modi. Ja jūtat ka vadītāja pārāk daudz safanojās par savu vietu, tad pa taisno griezties vajag pie aukstāk stāvošas personas.
Starp citu zinu dažus juristus un citus cilvēciņus kuri arī bez savas izglītības tika labi vadošā amatā. Nav jāizceļas, ka tev ir tikai vidējā izglītība.. Viss atkarīgs no personas, no velmes un mērķiem. Veiksmīgu Jums dienu

A Alīna 11.04.2009

Es arī esmu veikala vadītāja kaut gan pašai tikai šogad paliks 20 gadu. Vienmēr ar kolēģīti konsultējos ja vajag kādu brīvu dienu un mēs vienmēr visu kārtīgi sarunājam lai nav nekādu pārpratumu un abām ir labi. :) Vajag meklēt kompromisus, jo visi ir cilvēki :) Ja nekas nemainās arī es iesaku griezties pie augstākstāvošām amatpersonām.

ī īpašniece 11.04.2009

Manuprāt to meiteni par vadītāju iecēla veikaliņa īpašnieki, un ne jau prasta pārdevēja tagad izrīkos ko un kā man ar savu firmu darīt. Personīgi es atlaistu pārdevēju momentā.