www.sudzibas.lv natta.com ņem naudu par to, ka es atteicos no pakalpojuma

natta.com - ņem naudu par to, ka es atteicos no pakalpojuma

Pieteicot viņu pakalpojumu (melodiju, bilžu, spēļu lejuplade) ĻOTI uzmanīgi lasiet noteikumus! Kaut gan man arī tas nepalīdzēja, jo tajā paša dienā es gribēju atteikties no viņu pakalpojumiem, nosūtot izziņu ar tekstu "STOP NATTA", par to noņema nost vēl 1, 50 Ls. Nu labi, noņema un velns ar viņiem, nav nekāda liela summa, bet pēc nedēļas man atkal noņema 1, 98Ls (1 nedēļas tarifs, ko es jau biju samaksājis piesakot pakalpojumu pirms nedēļas). Citiem vārdiem- par atteikumu noskaitīja 1, 50Ls un pie tam turpināja ņemt no manis naudu par pakalpojumu 1, 98Ls/nedēļā, kuru es neizmantoju vispār!

D

I Ice 20.07.2009

Neliela instrukcija:
1. Nakam seit - http://lv.ru.natta.com/web/lv-ru/faqs
2. Atrodam tur numuru: 67049218
3. Zvanam, sakam ejiet nah*j, atsledziet man so pakalpojumu.

P.S.
Ja piedava atsutit sms uz numuru, blablabla, sakam NEEE, atsledziet TUULIITT, jo par sms nems nost 1.5 LS, bet par zvanu - kapeikas.

K kaspars 02.11.2009

aizvaciett to nattu un adodiet manu naudu

S Sanita 15.11.2009

Atteikuma iizzinja no natta.com maksaa kaa jebkura parasta iiszinja. ja noskaitija 1.50 un naakoshnedeelj atkal, iiszinja vienkaarshi netika nosuutiita pareizi, taa ir iknedeejlas maksa par pakalpojumu. Ja nemaakat lasiit tad nevajag suudzeeties :)) Ja nemaakat rakstiit iiszinjas, var zvaniit vai uzrakstiit atteikuma e-pastu, protams, ja kontakstus varat izlasiit noteikumos :)