Kategorija "Mobilā izklaide"

Mobilā izklaide

1819/ Не знаю - Телефонный обман

Телефонный обман Здравствуйте! Пишу с такой проблемой и просьбой к людям, кто уже столкнулся с этой напастью. Каждую неделю с кредита в телефоне снимаются деньги 1 евро и так постоянно. Приходит смс с текстом (вип статус продлён) с номера 1819. Кто знает, как отказаться от этой услуги? Напишите мне на номер 29766618 буду благодарен. Спасибо

Cido loterija - Krāpšana!!!

Krāpšana!!! Pirms neilga laiciņa cido bija loterija. Pērc cido sulas un laimē. Tad nu mamma, cītīgi pirka, reģistrējās un laimēja apple watch viedpulksteni (viedpulkstenis applewatch sport 38 mm) ... Braucam speciāli tādu gabalu uz rīgu pakaļ. Liels man bija izbrīns, kad apskatot viss ķīniešu heroglifos. Tātad viņi cilvēkiem smērē lētus ķīniešu apple pulksteņus, loterijas noteikumos pieraksta kad maksā 349.00 eiro. Kā pakaļdarinājums var maksāt tādu naudu? ! Ja i-veikala cenas latvijā ir sakot no 300 eiro.

Zelta zivtina - Krāpša

Krāpša Pieslēgts tarifa plāns VISI un jau kuro reizi pamanu ka atskaita naudu ne par ko, vakar atlikušais kredīts bija 1,07 eiro, šodien jau 0,7 centi... joxaidī un tā nav pirmā reize.. esmu klients jau gandrīz 15 gadus, bet nu šitais jau ir apnicis... ja vēl būtu mms vai mob internetu lietojusi... sekojiet savai bilansei un esiet uzmaniigi...

Megatel - Slikta zona

Nu varu pateikt ka viss itka daudz maz normāli. Tikai zona slikta. Pilsēta tikai trīs strīpiņas no piecām. 4km no pilsētas vispār nav zonas. Ir daudzas vietas kuras nav zonas. Tas sagada problēmas jo man vajadzīgs internets kabatā darba dēļ.

Muz PRO SIA - Garantijas saistību nepildīšana

Garantijas saistību nepildīšana Nopirku BeyernDynamic DT 770 austiņas no šī uzņēmuma, pēc mēneša pamanīju, ka ir bojāts vads kas savieno labo ar kreiso ausi. Aiznesu uz veikalu lai labo, viņi teica, ka "sazināsies ar ražotāju". Pēc 2 nedēļām veikals paziņoja, ka ražotājs nelabos, ka es itkā pats esmu sabojājis to vadu. Un teica, ka vispār austiņas ir higiēnas prece un uz tām garantija vispār neattiecas. (Nu neko higiēnas prece pa 150 eur!) Praksē es tās austiņas esmu uzvilcis labi ja 20 reizes un ļoti rūpīgi attiecos pret tām. Prasīju lai iedod noraidījuma - defektācijas aktu, kāpēc nelabos - tā arī neatsūtīja. Sazinājos ar ražotāju, ražotājs saka, ka neko nezin par esošo problēmu un vispār MuzPro nav tās iegādājies caur Latvijas oficiālo izplatītāju. Tapēc izplatītājs arī nevar palīdzēt. Nu jācer, ka vismaz ražotājs palīdzēs tik galā ar situāciju, jo MUZ PRO izskatās viss ir pilnīgi vienalga Aicinu turpmāk tur neiepirkties. Jo ja būs kaut kas jālabo, tad nelabos, jo jāievēro taču higiēna!!!

Čivix Sia - Slikts serviss, līguma saistību nepildīšana

Brīdinājums! Ja plānojat slēgt līgumu ar šo kompāniju - neiesaku to darīt! Mūsu gadījumā sabojāti svētki. No līgumā paradzētās tehnikas labi ja viena trešā daļa - līdz ar to skaņa zem katras kritikas. Kārtējo reizi pierādās ka lēti ir lēti!!! Nekāpiet uz grābekļa!

Viensviens.lv - Netere naudu un laiku!

Netere naudu un laiku! Ja spelesi saja portala tad nav izredzu kko vinnet.par to es parliecinajos pa paris dienam.Ar likmi 1 eur tavs laimests par liniju var but ari 0.02 eur.No sakuma rij naudu ka traks.Kad tev paliek pedejas eiriks iedod kaukadu bonusa speli kura laimests sastadis labi ja 6 eur (ar likmi 1 eur) Par 77777 tev iedos mazak par likmi 0.80 eurar 1 eur likmi.un tadas ir visas speles tur..laimet ir nereali.120 eur ir uzdavinatas portalam.

Gm Gmbh 22.07.2016
Komentāri 2 Mobilā izklaide

Tele 2 - Slikts serviss

Slikts serviss TIK ļoti nekompetentus un rupjus speciālistus sastapsi tikai TELE2 info zvanu centrā. Pārtrauc Tevi paceltā tonī, nepilda solīto. 10 gadus klients esmu, bet tik ļoti vīlusies. Kad jānotur klients TELE2, tad runā tik laipni, ka cukurs birst, bet līdz Tev kaut ko vajag, tad ir pilnīgi vienalga, vai Tev tas ir svarīgs pasākums, vai arī vienkārši izklaide. Rupji atbildēs, teiks, ka neko nezina, ka nav nekādas informācijas utt. DRAUSMAS! Noteikti došos prom pēc šādiem gājieniem.

Dateks.lv - Pārdod brāķētu preci

Pārdod brāķētu preci Viss bija labi līdz pasūtīju planšetdatoru "dāvanu" Lenovo Miix2 10.1 ".Izejot no veikala pamanīju ka kaste iebuktēta, bet par cik man iedeva tādu - laikam veikala darbinieki uzskatīja ka precei nekas nav noticis un es kā laucinieks aizbraucu mājās.Atbraucot mājās pārbaudījām un viss strādāja teicami, BET! Bet tā saucamai "dāvanai" bija plaisa, un zvanīju nākamajā dienā uz veikalu un izstāstīju!Man uzreiz pateica ka nav jēgas mēģināt ka redz Poļi nemainīs viņiem pret citu, bet es tāpat mēģināju un aizvedu, teicu darāt kaut ko lietas labā!Pēc 2 dienām man atzvanīja un teica ka neko nemainīs un redz es pats viņu sabojāju un gribu izbraukt cauri ar šitādu gājienu!Bilde ar kasti tika piefiksēta jau viņu ēkas kāpņu telpā, bet man apgalvoja ka viņu kamerās defektu neredz.Man ir jautājums tiem profiliem - Kas jums par kamerām kas redz buktīti uz nelielas kastes?Būs man slikta pieredze un citiem neiesaku iepirkties šajā veikalā!!Un vispār pārbaudīt preci uz vietas neskatoties uz to vai tā ir dāvana vai kas cits!Pat ja pērkat TV vai Stacionāro datoru vienalga kur - lai uz vietas slēdz klāt savai tehnikai un pierāda ka viss strādā!

Cirks Alle - Zagšana

30.06.2015. Cirka " Alle" viesiezrādē Ādažos notika ļoti nepatīkams starpgadījums, konkursa laikā iluzionists no Krievijas (diemžēl vārdu nevaru precizēt) - ar veiklām pirkstu kustibam GANDRĪZ noņēma jaunai sievietei rokas pulksteni !!! Labi, ka sieviete laicīgi to pamanīja, un paspēja noturēt to uz rokas (iluzionists smaidot un ar vārdien : " ой, извените " - negribīgi padevās). Šādi PILNĪBĀ SABOJĀJOT VISU IESPAIDU PAR CIRKU !!! Amorāli !!

Z5 z56 30.06.2015
Komentāri 0 Mobilā izklaide

Adazu novada darbs darbneiku izklaide darba vieta, sazinoties ar klientiem - Darbnieku darbs adazu novada

Man ir kauns, par Adazu Novada darbnikiem sazinonotis ar klientiem, telefona saruna '' SMIETIES PA VINA GIMENES STTUSU TELEFONA SARUNA" Darbiniece Saleniece Kunze...Vajag pildit darba pienakumos, bet ne apsprist, un aprunot cilvekus.........

Veikals - Nav pazemes autostāvvietas, kur novietot savu automašīnu

Nav pazemes autostāvvietas, kur novietot savu automašīnu, to jānovieto netīrā neglītā placī, kas nav labiekārtots - nav iepirkumu ratiņu novietnes un nav iepirkuma ratiņu. Pārdevēja atteicās manas preces aiznest līdz mašīnai un izsauca policiju, tā ieradās ļoti operatīvi, paldies mūsu likuma sargiem! Kamēr lietderīgi pavadīju laiku īslaicīgās aizturēšanas izolātorā (pasta kantorī) izkusa mazbērniem domātais saldējums un es nokavēju savu iemīļoto raidījumu "bez tabū", nemaz nerunājot par to, ka nenodzēsu vistām gaismu uz nakti, kas samazināja dējību Neejiet uz veikalu Sēlis!!!!!!!

gameloft - speles

kapec man visu laiku velk naudu nost par spelem,ja es tadas nespeleju,nevaru vairs papildinat kreditu,bus jamaina operators,ja nevarat palidzet.Ar cienu.

THINKWOOD - MADE IN CHINA

dargie tautieši!! Ja uz patriotiska viļņa esat iegadajusies "it ka latviešu dizaineru radītos" i phone koka vacinus THINKWOOD ar tautiskiem gravejumiem, tad jus jaapbedina - produkts noperkams Kinas tautas republika par 6 US dolarsiem...puisi tikai uzgraveja latvju motivus un iepakoja!! Sī velme ir visnotal sveicama,...bet bedigakais sim produktam ir ta vienreizeja lietošana...jums neizdosies iznemt savu apple lolojumu,nesalauzot telefonu vai nu koka vacinjus !!! lust koka skiedra pie fotocauruma,vot....pameginiet! ko, bailes,ne:))??...

Wo wow 28.09.2013
Komentāri 1 Mobilā izklaide

gameloft.com - gameloft spēles

Gribētos uzzināt kā var atteikties no gameloft spēlēm, man ir lmt pieslēgums bet kā atslegt pakalpojumu, kur atskaita katr nedēļu 2 LS!!!!!!!!

marite - bites pakalpojumi

Esmu loti neapmierinata ar bites pakalpojumiem,3menesu lietoju bites pakalpojumu,tarifa planu 3.50....sapratu ka tomer zelta zivtina mani labaak apmierinaja,sodien aizgaju uz bites filiali,sakot ka velos atteikties no bites pakalpojumiem,teikdama ka izmantoju tarifa plaanu,parakstot iesniegumu,veel paarprasiiju vai no oktobra menesa man vairs nebus bites pieslegums,bet pec paris stundam konstateju ka manu telefona numurs ir blokets...esmu nepatikami parsteigta,kapec bites konsultants nepateica ka mans numurs tiks blokets pec paris stundam,zinot ka izmantoju tarifa planu...kapec man butu jamaksa par rekinu,ja palika neizmantotas sms,un zvanu minutes...tas tomer ir veselas 4dienas...tik daudz reklame biti,ka vienu no labaakajiem,manas acis viens no sliktakajiem pieslegumiem..

Tele-2 - ierobezo atrumu,ka never vala pat lapas!!

ierobezo atrumu,ka never vala pat lapas!! neiesaku tele 2 interneta pieslegumu nevienam,jo,laj atteiktos jagaida 25 minutes,kamer savieno ar vajadzigo operatoru,man tas maksa 3 santimus minute,bites klients!!talak tele 2 parsniedzot atlautos 25 gigabaitus(ko iztereju aptuveni 8 dienas)ierobezo atrumu lidz 64 kilobaiti sekunde-tas ir tik lens,ka nav iespejams pastaigat pa lapam!!!atlikuso menesa dalu esmu spiests lietot okarti,kur maksa nedela ir 4 lati un atlauts lietot 50 gigabaitus!!pietiek! KAUNS TELE 2 ADMINISTRACIJAJ!!! lai gan par parklajumu nesudzos!!!3G,HSDPA ir patstavigi!!salidzinaju videjo lejuplades atrumu tie ir:Tele-2 -4,5 mb/s Bite-6,5 mb/s LMT 1,8 mb/s un tas ir uz laukiem,kur visiem operatoriem zona ir laba bauskas rajona berzos 9 kilometri no bauskas

Mobila tel.Nr.8668 - Lotereja

Neticiet no tel.Nr. sanemtam izzinam par piedalisanos Veiksmes spele ar mulkigiem jautajumiem tipa -kam ir vards Anita -virietim vai sievietei u. c. tamlidzigi.Kapec musu ieredni atlauj tadus cilveku maldinasanas lidzeklus ,vai nebutu laiks likvidet sadus Nr. ,ka cilveku krapniekus un kur nonak lidzekli,kas tiek izkrapti no cilvekiem?

Tele 2 - neiet spēles

neiet spēles Pasūtīju spēli "Bejeveled" (90mito gadu "dimantiņi"), spēle neiet - varu izvēlēties valodu, līmeni, tiklīdz jāsākas spēlei, rāda tikai smilšu pulksteni. Mans telefona modelis ir derīgs šai spēlei, nekur nav bijusi informācija, ka neder, uzrakstīju uz info e-pastu, man atbildēja, ka uzskata, spēli ir atsūtījuši un viņi neatmaksās naudu. Nu paldies šajā gadījumā par brāķi, jo neuzskatu, ka esmu saņēmusi pakalpojumu par kuru samaksāju naudu.

King SMS - King SMS ir apdraud mazus bernus

King SMS ir jāpacilā tā skaļāk! Viniem ir izdevies no manis izmantojot manus bērnus izkrāpt vairāk nekā 30 Ls! Turklāt no viņu servisiem tik viegli nevar tikt vaļā. Tas ir kauns un negods, ka ar šādu uzņēmējdarbību nodarbojās it kā inovatīvi uzņēmēji. Pretīki. Ja tā labi papētītu es domāju, ka viņiem viss turās tikai un krāpšanu!