www.sudzibas.lv Muz Pro Garantijas saistību nepildīšana

Muz PRO SIA - Garantijas saistību nepildīšana

Nopirku BeyernDynamic DT 770 austiņas no šī uzņēmuma, pēc mēneša pamanīju, ka ir bojāts vads kas savieno labo ar kreiso ausi. Aiznesu uz veikalu lai labo, viņi teica, ka "sazināsies ar ražotāju". Pēc 2 nedēļām veikals paziņoja, ka ražotājs nelabos, ka es itkā pats esmu sabojājis to vadu. Un teica, ka vispār austiņas ir higiēnas prece un uz tām garantija vispār neattiecas. (Nu neko higiēnas prece pa 150 eur!)

Praksē es tās austiņas esmu uzvilcis labi ja 20 reizes un ļoti rūpīgi attiecos pret tām.

Prasīju lai iedod noraidījuma - defektācijas aktu, kāpēc nelabos - tā arī neatsūtīja. Sazinājos ar ražotāju, ražotājs saka, ka neko nezin par esošo problēmu un vispār MuzPro nav tās iegādājies caur Latvijas oficiālo izplatītāju. Tapēc izplatītājs arī nevar palīdzēt.

Nu jācer, ka vismaz ražotājs palīdzēs tik galā ar situāciju, jo MUZ PRO izskatās viss ir pilnīgi vienalga

Aicinu turpmāk tur neiepirkties. Jo ja būs kaut kas jālabo, tad nelabos, jo jāievēro taču higiēna!!!

M Madars Oz 12.01.2017

Ražotājs atvainojās pārdevēja vietā un piedāvāja man aizsūtīt preci uz Vāciju kur to salabos. Tā arī darīju.