www.sudzibas.lv Muz Pro Pasūtījuma kavēšanās

Muz Pro - Pasūtījuma kavēšanās

Internetveikalā nopirku "Yamaha" somu digitālajām klavierēm. Pagaidām viss likās ok. Man pazvanīja no veikala un teica, ka prece būs atvesta uz viņu veikalu ceturtdien (iegādājos pirmdien) un viņi padošot ziņu, tiklīdz prece būs nogādāta veikalā. Ir piektdiena un es zvanu viņiem un prasu, kas ar preci. Viņi Saka ka ir aizkavēšanās un prece tiks piegādāta nākamās nedēļas nogalē. Ir tās nedēļas svētdiena un prece nav. Tagad ir jau otrdiena un esmu iegādājies citu somu no cita veikala. Pilnīgs sviests! Neprofesionāla attieksme pret darbu!

19.05.2020

⛔️ 19.05.2020

Ja internetveikala domēns ir .eu , tas daudz ko pasaka par veikala līmeni

Trolljäger 20.05.2020

nesaprotu kas vainas .eu domēnanm? nav jau .su domēns, tad būtu jāuztraucās..

⛔️ 20.05.2020

Ar kuru galvu domā? Kāds var būt uzticības līmenis pret veikalu, kas nevar sev atļauties dotās valsts domēnu? Visbiežāk tie ir krūmu kantori, ar sliktu apgrozījumu. Un nedirs, ka pats tādos veikalos visu laiku iepērcies.

Trolljäger 20.05.2020

Manam uzņēmumam ar ir .eu domēns, tāpēc tīri profesionāla interese kāpēc (dažiem) cilvēkiem .eu šķiet kaut kas slikts, līdz šim ko tādu nebiju dzirdējis.

Pie tam, šis interneta veikals sūta uz visu eiropas savienību, kāpēc tad .lv domēnu?

Trolljäger 20.05.2020

atslēgas vārds - viņiem prece nav uz vietas, gaida piegādi, kura, dēļ ārkārtas situācijām, iesprūdusi uz vvz kuras valsts robežas un neviens nevar pateikt kad būs.
Protams nepatīkami, bet šeit interneta veikals neko īsti nevar darīt, opcijas ir tikai dažas
- atcelt pasūtīju, atgriezt naudu;
- gaidīt piegādi nenoteiktu laiku;
- vai uzšūt to somu pašiem, un kā sanāks, tā būs labi, galvenais lai klavierei der! :D