Reitings Mobilā izklaide

Mobilā izklaide

http://www.cellxl.lv - Jobans kantoris

Es iesaku nevienam neieberzties!!! Jo šis kantoris reklamējās dažādos portālos, tai skaitā Draugos.lv piedāvā ielādēt "bezmaksas" melodījas, spelītes utt... Tikai nekur nav norādīts ka reģistrācīja maksā 3.00ls un par katru ta saucamo bezmaksas informatīvo sms viņi noņem apmēram 1.00 Ls kuru sūta diezgad bieži .. http://www.cellxl.lv/price/ Un tad, kad tu mēģini atslēgt viņu pakalpojumus, tad protams tas praktiski ir neiespējams, jo uz sms ar viņu kodiem STOP, NOADV viņi nereaģē !!! Es iesaku...

1829 - īsziņas

Nav vairs izturama uzbāzība no 1829, regulāras īsziņas - piedāvā pasūtīt melodiju, nu kā lai no tiem uzbāzīgajiem lai tiek vaļā, gadu atpakaļ pasūtīju melodiju, bet tagad piedāvatais pakalpojums mani bessī ārā, nu ko lai iesāk, cik zinu - viņi atsūtot man īsziņu -uzvārās t.i saņem naudu no mana telefona rēķina.

One.lv - Дерут деньги с народа

Da oni blin, s naroda denjgi derut. vot koroche, na ONE polifonicheskaja melodija skoka stoit? A v itoge prihodit link na 222 gde ona v 2 raza deshevle, vot vse navarivajutsja. Poetomu ja sdelal svoj WAP site http://dawhite.times.lv/wap.wml gde narod mozhet skachatj vsjo for FREE. I pustj drugie tozhe delajut svojo WAPi, i zagnjotsja ONE i 222.

D Da 23.10.2007
Komentāri 16 Mobilā izklaide

One.lv - Платишь и не получаешь обещанного

LJUDIII!!! Davajte sto to sdelaem... tak neljza... razvodjat kak lohov!!! Malo togo sto na ONE denjgi platitj nado za vsjo... Tak esjo i ne vsjo predostavljajut... Kto tam za sto otvecjaet?? Nesjot li kto voobse kakujto otvetstvennostj? Pla4u 0,95 snt. a uslugi nety. A skoljko mi v mesjac tratim na etot otstoj??? I skoljko takih kak ja?? Milllllionshikami stali?? A mi takije boga4i sto bi vikidivatj za mesjac po 5-7 ls i ne polu4atj obeshjannogo?