www.sudzibas.lv Testi.lv Funmobile pl_club abonejamais pakalpojums

Mobilie Pakalpojumi - Funmobile pl_club abonejamais pakalpojums

Labdien! Mani pilnigi satrieca situacija ar to, ka man atnaca iszina no numura1836, ka es esmu pasutijusi, kaut kadas "karstas sievietes"! Es tiesi zinu, ka neesmu neko pasutijusi, jo vispar neko nekad nepasutiju no lidzigiem websaitiem un man noplesa 3ls un beigas bija uzrakstits, ka funkcija pati automatiski atjaunojas! Ka vini to dara un kada veida tas man nav skaidrs, bet ka ta ir cakaresana tas ir fakts!

A Anya 13.06.2009

1836 pieder IPX OU ktālr. 67090036 var uzzvanīt un pajautāt kad un kā tika pieslēgts pakalpojums - tur arī pateiks kā no ši pakalpojuma atteikties. Cik man ir zinams, tad šis pakalpojumam ir abonēšanas maksa + to atskaita vai nu katru mēnesi vai katru nedēļu.

P pufa 13.06.2009

Labi, ka ne aukstas sievietes tev viņi piegādā...

E EdgarsLasmanis 27.06.2009

Ar mani tiko notika tieši tas pats!!
Neko nesutiju, bet naudiņu atņema!
Mani ieteikumi šo lietu pacelt augstāk!
Jo tadi kā mēs neesam vienigie!

A Aleksandrs 27.06.2009

man patik ar karstam tuset, jo saveja krievene patrapijas auksta, man visu laiku gribas jaties.

S specha 28.07.2009

No šī nevajadzīgā pakalpojuma nav viegli atbrīvoties, es jau operatorei 2x zvanīju

E edis` 27.08.2009

Popa..man tas pats..arī atnāk īsziņa ka esmu abonējis to mēslu un tagad pa 3 ls katru nedēļu skaitīs nost. ! Aizsūtiju sūdzību uz TELE2 operātoru..labi ka vismaz ZZ lietoju nevis pieslēgumu..ja kas varēšu nomainīty nr...bet tik un tā...noskaitīja jau niost 2.5Ls .. !!!

J Julija 08.10.2009

tada pasa fignja ...

M Māris 11.10.2009

Jau zajebala kādā sakarā man tie maitas velk nost naudu

A Aleksandrs 11.10.2009

tas pat var but bite klientiem, yesmob.com noples katru nedelu pa 1 Ls, kaut gan nekas nav pasutits, bitei ir ligums ar UAB VERTEX, kuri izmantojot datu pieejamibu krapj klientus, ma sie sudi gaja 3 menesi, kamer apkeros, ka traki rekini.MUS KRAPJ KA PEDEJOS LOHUS:(Un tas tiesam jau nav smiekligi, es lietosu uz prieksu tikai prieksapmaksas kartes, jo nav no siem zagliem jau glabina.lmt apzog, bite apzog, ari tele2 apzog, nafig viniem maksat?

M MaiklsPolis 20.10.2009

man tikko notika tas pats blje ko lai dara atraak...?

M MaiklsPolis 20.10.2009

uzzinaaju kas pa huinjaam tur...
karo4 ja kaadam taa notiek tad suutat izinju STOP ALL uz 1836

ZB 4akareet muus... [slēpt]@

A arturs 21.10.2009

tas ir aarpraats par ko man tagd te nems nost 3 ls.. ko ???!?!?!? su*as blj*gj na*uj ma*kas [slēpt]@

H Harijs 12.02.2010

nošaut tos kropļus!!~!!!

A Aigarins 18.05.2012

labak sadodiet katreiz pa saviem kraninjiem, kad atnak karteja porcija karsto sieviskju, jo kad pasutijat, domajat tiesi ar tiem.Skaidrs ir viens, Aigai ir nopietns iemesls izrunaties ar dzivesbiedru.;]Sim noluka piemerotakais instruments ir miklas veltnitis.;]Visiem parejiem, jauku vakaru ar karstakajam meitenem.;]