Testi.lv - Krāpšana

No numura 1827 (testi.lv) saņēmu īsziņu, ka esmu samaksājis eur 1, 07 par abonēšanu uz vienu mēnesi par viņu pakalpojumu. Tādu mājaslapu pirmo reizi redzu un neesmu neko sūtījis. Pameklējot sūdzības par šo numuru atradu arī tieši tādas pašas situācijas. Aizsūtīju to ''stop tab, " kas bija jāaizsūta, lai pārtrauktu pakalpojumu un momentāli atsūtīja īsziņu, ka parakstīšanās atcelta. Protams, nauda novilkta un jāmaksā par pakalpojumu, ko neesi pasūtījis.

Atbilde no Testi.lv Support Pārstāvja atbilde 16.06.2016

Labdien!
Pakalpojumu jūs pieslēdzāt 14. maijā (tas ir redzams jūsu pievienotajā attēlā), to izdarījāt ieejot Tele2 mobilajā lapā, uzspiežot uz kāda no Testi.lv pakalpojumiem (tur ir dažādi izklaides pakalpojumi - horoskopi, testi, numeroloģija, vārdu skaidrojumi utt.), un tad piekrītot abonēšanas noteikumiem (bija iespēja arī veikt vienreizēju samaksu, bez abonēšanas). Tajā brīdī nekas nebija jāmaksā, bija 30 dienas laika atteikties no abonēšanas. Pieslēgts tika no jūsu telefona (ir iespējams arī noskaidrot precīzu laiku un telefona modeli, no kura tas tika veikts - tas, ja jums ir aizmirsies ko tajā brīdī darījāt, reti kurš patur prātā ko darījis telefonā pirms 30 dienām).

Kā jau jūs rakstījāt, atteikties var pavisam vienkārši - sūtot STOP uz 1827.

Ar cieņu,
Testi.lv administrācija