astrologs Juris Kauliņš - Zvanīšana astrologam

Vakar, sēžot "draugos", apdomājot dzīvi un kaļot lielus plānus, ievēroju, ka astrologam līnija brīva. Manos plānos ietilpst viens datums, kuru es gribēju pārbaudīt. Par cik Lietoju LMT 8 latu formulu, no kuras notērēti tikai 5, 62. Izlasīju noteikumus -pirmā minūte aiziet datu ievadīšanai datorā, un pārējais iet izskaidrošanai. Aha. Varu atļauties vēl četras minūtes papļāpāt. Sazvanījos. Sekoju norādījumiem. Gaidu. Un gaidu. Kad tad beidzot pacels? Signāls nepārtrūkst (kā mēdz būt, ja neviens neceļ). Pagāja 3 minūtes ar sekundēm, man pieleca, ka es par pīkstieniem maksāju. Nezinu kā viņi tur rēķina. Zvans it kā maksā 0, 48. Pirmo pus minūti, kamēr tiek paskaidrots, ka zvanāt uz izklaides tālruni ir parastais tarifs. Par pīkstēšanu samaksāju 2, 02.

K

ī īpašniece 24.03.2009

Šito vajag ielikt draugiem.lv forumā sad. kritika lai visi zin...

B Baņkieris 25.03.2009

Nu bet sūdzētājs taču pats raksta, ka zvana uz izklaides tālruni!
Tā ir kārtējā reize kā izpumpēt naudu no lētticīgiem cilvēciņiem! Pasaules bagātie dzīvo uz duraku rēķina un šajā muļķu zemē (Latvijā) viņiem ir neaptveramas iespējas uzlabot savu finansiālo stāvokli! Tā tik turpiniet!

E elina 25.03.2009

Autor, ar savu muļķību, zvanot uz visādiem numuriem, nav jālielās. Man prātā nenāktu neko tādu darīt! Stulbums.
Paši zvana uz visādām figņām un tad sūdzas:)

M Mārīte 25.03.2009

Esmu pirms vairākiem gadiem pie šī astrologa bijusi vizītē, tad kad viņš vēl strādāja Žaklīnas horoskopu centrā.Ļoti labs astrologs, daudz kas no viņa teiktā pēc tam dzīvē piepildījās, precīzi pēc gadu skaitļiem.Negribētos, ka par tik spēcīgu astrologu rakstītu šādas negācijas.
Vai pati Klausija vienmēr spēj atbildēt uz Tev adresētiem telefona zvaniem?:))

K klausija 25.03.2009

ptac. elīna. jā es zvanīju uz izklaides tālruni. un gatava maksāt par izklaidi. par pakalpojumu. nevis pīkstēšanu.
es gan, laikam tomēr ticu astroloģijai. tikai tāda zvanīšana ir garām.
par atbildēšanu uz zvaniem, viņiem ir tā - līnija brīva, līnija aizņemta, šobrīd nav pieejams. un ja līnija brīva, tas nozīmē, ka viņš ir gatavs strādāt.

N ninja 25.03.2009

astrologija nav mulkiba, bet gan zinatne.
neatkarigi no ta, vai kads pakalpojums notiek klatiene vai pa telefonu, tam ir jabut kvalitativam. tas ir gluzi ka, piemeram, ar zvanu uz 1188 vai dosanos uz spa proceduram, ja runajam burtiskas lidzibas.

F feifei 09.04.2009

astroloģija ir pseidozinātne. jeb, izsakoties tieši - pupu mizas, miglas pūšana un krāpšana (vairāk vai mazāk apzināta, ir jau pajoliņi astrologi, kas paši tam tic).
par šo gadījumu - diez, autores horoskopā tajā dienā bija rakstīts, ka viņu par vairākiem latiem apkāsīs astrologs? :D

š šeherezade 09.04.2009

Runa jau nav par to, ko citi šeit domā par astrologiem un astroloģiju, bet gan par to, ka jāmaksā par neko...šajā gadījumā-par nenotikušu sarunu.Un ja tas tiešām tā ir, tad nu gan...draugiem.lv tādā gadījumā jāizskata savi piedāvātie pakalpojumi un veids, kā viņi darbojas reālajā dzīvē...Šobrīd jau visapkārt tik daudz krāpnieku un krāpšanu, vai nu vēl draugos ar tādām lietām jāsastopas???

L Laimdota 09.05.2009

dzīvē piepildās itin viss kam mēs ticam! Ja mēs ticam, ka zvaigznēs ir mūsu liktenis un cilvēks to prot nolasīt, tad mums tā arī notiek, taču ja ticam, ka tikai un vienīgi paši esam savas dzīves noteicēji - tad tā arī notiek!
Vēlos vien piebilst, ka astroloģija NAV zinātne (astronomija ir zinātne), taču astrologiem bieži gribas to ierindot kā zinātni. Astroloģija var cilvēkam palīdzēt pavērst savu dzīvi uz pozitīvo, ja pats astrologs ir ar pozitīvu dzīves pieredzi un pozitīvu attieksmi pret dzīvi, bet diemžēl var būt arī otrādi. Nedod Dievs tikt pie tāda astrologa kā Juris kauliņš, kuram dzīvē vienas vienīgas neveiksmes un asī skatījums uz dzīvi un cilvēkiem tik pat negatīvs! :( Žēl nabaga cilvēka, bet vēl vairāk žēl to jauniešu, kas problēmu vadīti izvēlas tādu dzives konsultantu kā J.K. Neizmetiet naudu. ja vēlaties padomu labāk aprunājiets ar kādu vienkārši pozitīvu un mīļu cilvēku un pats galvenais noticiet sev!!!

X X 14.07.2010

Da tur jau jaskaidrojas ar operaatoru ja nemaldos latelecom :P

D Daina 15.12.2010

Biju pie J.K pirms 17 gadiem. Ziniet ir piepildījies viss, ko viņš man teica - pa šiem gadiem pat augstskolā iestājos un pabeidzu, neskatoties uz saviem nu jau 60 gadiem. Arī ievirzes turpmākajiem gadiem bija precīzas.
Lai gaiši un silti Ziemassvētki Jurim Kauliņam un visiem Latvijā

H h7 15.08.2011

vaina ir operatoram vai arī tehniskas problēmas uzturētājam.

tie cilvēciņi tikai sēž pie datora un gaida kad kāds pazvanīs.