www.sudzibas.lv Dateks.lv Pārdod brāķētu preci

Dateks.lv - Pārdod brāķētu preci

Viss bija labi līdz pasūtīju planšetdatoru "dāvanu" Lenovo Miix2 10.1 ".Izejot no veikala pamanīju ka kaste iebuktēta, bet par cik man iedeva tādu - laikam veikala darbinieki uzskatīja ka precei nekas nav noticis un es kā laucinieks aizbraucu mājās.Atbraucot mājās pārbaudījām un viss strādāja teicami, BET! Bet tā saucamai "dāvanai" bija plaisa, un zvanīju nākamajā dienā uz veikalu un izstāstīju!Man uzreiz pateica ka nav jēgas mēģināt ka redz Poļi nemainīs viņiem pret citu, bet es tāpat mēģināju un aizvedu, teicu darāt kaut ko lietas labā!Pēc 2 dienām man atzvanīja un teica ka neko nemainīs un redz es pats viņu sabojāju un gribu izbraukt cauri ar šitādu gājienu!Bilde ar kasti tika piefiksēta jau viņu ēkas kāpņu telpā, bet man apgalvoja ka viņu kamerās defektu neredz.Man ir jautājums tiem profiliem - Kas jums par kamerām kas redz buktīti uz nelielas kastes?Būs man slikta pieredze un citiem neiesaku iepirkties šajā veikalā!!Un vispār pārbaudīt preci uz vietas neskatoties uz to vai tā ir dāvana vai kas cits!Pat ja pērkat TV vai Stacionāro datoru vienalga kur - lai uz vietas slēdz klāt savai tehnikai un pierāda ka viss strādā!