www.sudzibas.lv King SMS King SMS ir apdraud mazus bernus

King SMS - King SMS ir apdraud mazus bernus

King SMS ir jāpacilā tā skaļāk! Viniem ir izdevies no manis izmantojot manus bērnus izkrāpt vairāk nekā 30 Ls! Turklāt no viņu servisiem tik viegli nevar tikt vaļā. Tas ir kauns un negods, ka ar šādu uzņēmējdarbību nodarbojās it kā inovatīvi uzņēmēji. Pretīki. Ja tā labi papētītu es domāju, ka viņiem viss turās tikai un krāpšanu!

J Janis Sipkovs 08.12.2011

Agris Tamanis šķiet prātīgs uzņēmējs, bet tā ir klaja problēmas ignorēšana no viņa puses iedzīvojoties uz citu muļķībām. 2010. gadā SIA King SMS apgrozīja 3 200 000 milj. Ls. Interesanti cik ir no tā ir izkrāpti? 80%, 70%?

P pasazieris 09.12.2011

kads tevs tadi berni, audzinat vajag lai nelien kur nevajag

unnamed7 11.05.2012

Arī man ir bijušas problēmas ar KingSMS. Bet, kad es ar viņiem sazinajos pa [slēpt]@kingsms.com, uzrakstīju ļoti pārliecinošus argumentus, viņi pēc 2 dienām, tā arī no manis neko nedabūjuši, atslēdza pakalpojumu. Arguments - Šis ir mans darba tālruņa numurs.