Reitings Kosmētika

Uzņēmuma uzticības līmenis
Dzintars
Beauty Shop

LORI Производство отдушек - некачественная продукция

будьте осторожны с этой компанией LORI У них непрофессиональные работники и некачественная продукция не соответствует заказу и своему назначению !!!

A antilori 22.03.2012

Amway - Konsultant-visatļautība

Ieteiktu atbildīgajām personām kas grib ienest šo "lielisko" biznesu latvijā paskatīties cik bezkaunīgi un uzbāzīgi strādā jūsu konsultanti. Tiem cilvēkiem kas atļaujas nepiekrist sauc tos par "mazvērtīgiem" izmanto citu cilvēku iegūtos telefonu numurus bez piekrisanas aicinot uz savām mistiskajām sapulcēm.

N nina 19.03.2012
Komentāri 8 Kosmētika

Kolonna - Продукция

Продукция Магазин Kolonna Brīvibas 55. Продают некачественную продукцию. Купил крем в подарок, оказалось: 1. подсунули распечатанную упаковку(виноват сам, недосмотрел) 2. с самой баночки с кремом была сорвана защитная наклейка (было видно, что открывали и клеили обратно) 3. из баночки кто-то нехило так зачерпнул крема. Вот такие дела, не советую ничего там брать.

I irond 10.03.2012

Kolonna - neprofesionāla attieksme

neprofesionāla attieksme parasti izvēlējos acu krēmus kuru cena nepārsniedza 25 latus,šoreiz nolēmu iegādāties labu krēmu uz cenu īpašu akcentu nelikt,tā sacīt lai tik būtu labs,iegriezos Molā veikalā Kolonna,pirmkārt pārdevēja nevis pievērsās tam kādu tieši man acu krēmu vajadzētu,bet stāstīja par cenām, kuram krēmam izdevīgāka cena,rezultātā mans izdevīgais pirkums(ls 52.50)mani galīgi neapmierina,izjūtu diskomfortu jo ir sajūta ka acu plakstiņi ir salipuši un smagi,radās sajūta ka pārdevējai ir ļoti neprofesionāla attieksme,tāpēc uzmanīgi ar padomu lūgšanu šajā veikalā.

H hella 02.03.2012
Komentāri 3 Kosmētika

Avon - izplatītāju meklēšana

izplatītāju meklēšana Biju pirms divi mēneši nosūtījusi CV uz firmu, kur pieteicos vakancei. Piezvanīja, bet ne tā kopānija. Pa telefonu tika nosaukti konkrētie pienākumi un viss, kā arī norādīta adrese, lai aizbraucu aprunāties. Kad ierados norādītajā adresē- izrādījās- Avon. Pajautāju meitenei, kur dabūtas manas koordinātes- esot kaut kas iedevis, bija atbilde, bet kas, viņa nezina, jo domāju, ka noplūde no firmas, kur rakstīju CV, bet tādu viņa pat nezināja. Firma- kuras kosmētika neinteresē, nelietoju, ir...

A anninja 27.02.2012
Komentāri 3 Kosmētika

smarzo.lv - Sūdzības atsaukums!!!!!

ATSAUCU SŪDZĪBU pret veikalu WWW.SMARZO.LV , kas ievietota šādā redakcijā Smarzo lv ar TEMATU: Viltojums. Sakarā ar situācijas labvēlīgu atrisinājumu un Pārdevēja atsaucību problēmas risinājumā. Viss nokārtots noskaidrots un atrisināts. Patīkami satikt tik labu attieksmi pret pircējiem.

A Asma 17.02.2012
Komentāri 1 Kosmētika

www.SMARZO.LV - SŪDZIBAS ATSAUKUMS!!!!!!

ATSAUKUMS!!!!!!!!! Atsaucu savu 19.12.2011. pretenziju izteiktu par Oscar de La renta smaržu pret www.SMARZO.lv, jo www. SMARZO.lv sekmīgi atrisināja radušos problēmu. Ina

1 12345 15.02.2012

TianDe - algas nemaksāšana

Neiesaku nevienam iet strādāt uz šo TianDe kaktu kantori, apsola maksāt minimālo algu, pārējo aploksnē, beigu beigās nesamaksā ne aploksnes algu ne pat minimālo. Darba līgumu ar gaidīsiet vismaz 3 nedēļas, nerunājot nemaz par to, ka uz Latvijas likumiem viņiem vienkārši uzspļaut, attieksme tāda - es esmu priekšnieks un man vienmēr taisnība, a tas kas pēc likuma man pofig.

A abudabi 23.01.2012

Beauty Zone salons - Pārdod kosmētiku, kurai beidzās termiņš

Šodien nejauši venā no "akciju, kuponu" mājas lapas esmu pamanījusi, ka salons Beauty Zone rīko SLA kosmētikas izpārdošanu. Jau divus gadus viņi mēģina pārdod šo kosmētiku, kurai jau sen ir iztecējis termiņš. Problēma ir tajā, ka uz vakiem nav norādīts termiņš, jeb viņu notīra. Tā ir krāpšana!!!

smarzo.lv - Viltojums

Sveiki! www.Smarzo.lv arī mani apmuļķoja, HUGO boss bija atvērtā iepakojuma ( pirku ne testeri), iepakojums bija neoriģināls, ko nu teikt par pašu aromātu. Es to tā neatstāšu, telefonu arī neceļ. Vairs nekad mūžā nepirkšu smaržas LV internet veikalā, sūtīšu ka vienmēr no ārzemēm. Smaržo lv Zane, atbildiet lūdzu uz melu vismaz! Adresi arī nesaka, lai varētu piebraukt uz biroju

A Asma 26.12.2011

gelish nagi - gelish nagi

Esmu vienkarsi soketa par meistares Larisas darbu un attieksmi pret klientiem. Kad es aizradiju, ka nags ir nepilnigi nokrasots, vina palika dusmiga un pateica man, ka ta ir tikai laka, un vinai klientu esot loti daudz un jaunus nevajag! Es esot piekasiga! Un ko es lourot uz tiem saviem nagiem! # Tacu patiesiba nagi patiesam ir loti nekvalitativi noklati ar laku. Nevienam neieteiktu iet pe tadas meistares, lai vienkarsi izmestu naudu un sabojatu sev garastavokli! Pirmo reizi redzu tadu meistari un tadu attieksmi!

I Inese 16.12.2011

Kristall777 tel 267-00-888 - NEKAUNĪBAI NAV ROBEŽU

Tad nu nekaunībai nav robežu, pamanīju jau labi sen vienu kas SS.lv tirgo kosmētiku no Duty free zonas 100% orģināls, tad nu teikšu tā ne tur 100% ne tur tā zona blakus pat nav stāvējusi tas viss kas ir šai tirgonei www.fotki.lv piedāvājumā ir 100% Ķīna un šitā krāpties kas prātam neaptverams Dior 5 toņu ēnas tur 3.00$ un te viņai tas viss kļūst par 100% orģinālu un uz urāā iet pa 15.00 Ls un ir tak muļķīši kas to visu pērk savādāk es ļoti šaubos ka viņa te tik ilgi būtu noturējusies, 68...

CHANEL 5 - smaržas

Man vīrs uzdāvināja Kolonnas veikalā pirktas tīrās smaržas CHANEL 5 7.5 ml. UK, Vācijā vai IRL pirktās bija pilnīgi savādākas. Šeit Latvijā iegādātās smaržas ne tuvu nav tik noturīgas, ēteriskas. Sazvanīju Fragrances International kuras izplata šo produktu, Jūlija( menedžere) saka, ka viņi pērkot no ražotāja Francijā. Nu lai tā būtu. Šī bija pēdējā reize kad parfimēriju pērkam Latvijā!

I inca 01.12.2011
Komentāri 7 Kosmētika

naturalkosmetik - pokupka v internet magazine

Dobrij denj. Xotelosj podelitsja o pokupke v internet magazine naturalkosmetik. Sdelala zakaz, oplatu proizvela v tot ze denj, po uslovijam dostavki ukazana informacija, cto dostavlajut v tecenii 2-3 dnej. Zakazala 3 tovara, odnogo ne bilo. Pozvonila na sldujuwij denj, pointeresovalasj po povodu zakaza, skazali, cto odnogo tovara net, vse ostaljnoe viwlut v bliwajwee vremja, a dengi za tovar, kotorogo ne okazalasj na sklade vernut. Uze prowlo tri nedeli, ni tovara, ni vozvrata deneg. Kogda...

E Elena 21.11.2011
Komentāri 1 Kosmētika

Kolonna - administrator

administrator uzhasno neprijatnaja administrator v kolonne v alfe s temnimi volosami... hamka... ona u nih neformaljniy lider, parikmahershi stali ei podrazhatj - korchat iz sebja glamurnih madamov:)) usjadutsja za stol administratora i hihikajut... reguljarno tam striglasj, plevatj v principe na zhemanstvo nenormaljnoj administratorshi, no posle togo sluchaja, kogda ona potrebovala zaplatitj 3 lata (haha pochemu imenno 3) za peredelku ploho sdelannih gelevih nogtej, ja tuda ni nogoi... poka etu martishku ne vigonjat...

O Oksana 10.11.2011
Komentāri 2 Kosmētika

Loreal tuša 4D - Drausmīgas kvalitātes tuša

Loreal 4D ir ļoti nekvalitatīva skropstu tuša - klājas ar kunkuļiem, ir ķepīga, skropstas ne atdala, ne atliec... Murgs... Domāju, ka man nav paveicies ar konkrēto tūbiņu, un devos uz veikalu mainīt, bet... Drogās pārdevējas pateica, ka tādas ir visas šīs tušas un viņas pašas esot bija šokā par šo produktu!!! Labi, ka man cilvēciski šo tušu samainīja pret citu, bet patiesībā varēja arī nemainīt, jo ne jau veikals vainīgs... Meitenes, esiet uzmanīgas, pērkot šo tušu!!!

S Sandra 28.10.2011
Komentāri 8 Kosmētika

Tavas smaržas - smaržas nav oriģinālas

Nepērciet smaržas no Tavas smaržas www.tavassmarzas.lv SIA Baltix. Smaržas nav oriģinālas, no oriģinālajām tās atšķiras ar nenoturīgu aromātu (aromātam ir arī cita smaržu nianse), smaržām ir cita krāsa kā oriģinālajām un mēdz būt arī tehniski bojājumi pudelītei. Un neticiet viņu mājas lapas komentāriem, kur visi tik atzinīgi izsakās. Tajā saitā vienkārši nav iespējams pievienot negatīvu komentāru :)

Z zane 25.10.2011
Komentāri 15 Kosmētika

Kolonna - Apkalpošanas serviss

Apkalpošanas serviss Vairs nav nekādas vēlmes iegriezties šajos veikalos, jo jūtos tajos kā noziedzniece. Veikals tukšs - pircēja ne viena, bet 5 pārdevējas un viens apsargs staigā pakaļ un lūr uz pirkstiem!! Kauns tik prestižam veikalam. Galu galā ir kameras, pīkstuļi pie ieejas, apaļie spoguļi. Nedariet taču sev kaunu un neapkanojiet godīgos pircējus, uzskatot visus par zagļiem! Pretīgi. Tā vien gribās pateikt dažus labus vārdus, lai iebāž sev tās smaržas kādā vietiņā, no kuras tās nevarēs neviens nozagt!

D Dina 21.10.2011
Komentāri 5 Kosmētika

www.ienacunnoperc.lv - Krāpnieki!

Sviests! Pasūtu smaržu, piegādā, bet smaržai nedarbojas smidzinātājs - kāda man jēga no smaržas, kuru nav iespējams lietot?! Sarunāju, ka apmainīšu, bet nu jau vairāk kā nedēļa garām un neviens man vairs neceļ telefona klausuli - krāpnieku bataljons! NEIESAKU!!!

S Signe 01.10.2011

www.kremi.lv - par nepiegādāto preci

ANDA OSE un INITA PEDŪRE no kremi.lv - atgrieziet naudu kā solijāt par nepiegādātiem zobu balinātājiem !!!

E Elina 29.09.2011