Reitings Kosmētika

Uzņēmuma uzticības līmenis
Dzintars
Beauty Shop

Desheli - obman

Uvazaemie zenwini ! Budjte ostorozni !!!!! Produkcija DE SHELI mozet bitj opasna dlja Vashego zdorovja !!!! Ocerednoj marketingovij trjuk ,- klienta zavlekajut na proceduru dlja lica jakobi besplatno , zatem vparivajut kosmetiku somniteljnogo kacestva ( ocevidno,proizvodstvo Kitaj ) za 909 ls !! Kupitj mozno toljko v tot ze denj,kogda Vi k nim prishli ! Podumatj vremeni ne dajut ! Prezde cem priobretatj,pocitajte OTZIVI V INTERNETE !!!! Budete potom kozu svoju lecitj u vraca ! Podumajte ,prezde cem pokupatj ! Razvod cistoj vodi !!!!

C chanell 08.06.2013
Komentāri 26 Kosmētika

Micabella - apkalpošana

Vakar Spicē mani uzrunāja MicaBella darbiniece ļoti familiārā manierē. Sākumā ļoti uzmācīgi mani apturēja un ignorēja to, ka esmu ar otru cilvēku un pieklājīgi viņai atsaku. Pēc tam lika man "TIKAI GODĪGI atbildēt ar kādu līdzekli es mazgāju seju." Pēc tam pārsteidza ar savu netaktiskumu pasakot " Redzu jums uz sejas daudz aizsprostotu un palašinātu poru, tūlīt jums parādīšu vienu līdzekli.."(nezinu, kā viņa to varēja pamanīt zem tonālā krēma kārtas, no 2m attāluma un zemā apgaismojumā..:D) E...

Schwarzkopf - matu krāsa Perfect Mousse

matu krāsa skaitās ilgnoturīga, taču faktiski pēc 2 mazgāšanas reizēm pilnīgi izmazgājās, ievērojot visas instrukcijas. cena neatbilst kvalitātei.

N nautilus 16.05.2013

harmonylife.lv - sola, bet nenedarbojas

EPILXPRESS krēms – apstādina matiņu augšanu. Nepērciet šo produktu, nekas nenotiek no tā, ko sola... Ceru, ka citi produkti darbojas, jo neesmu pati pārbaudījusi, bet konkrēti šis - pilnīga nulle.

D Dusmiga. 30.04.2013
Komentāri 2 Kosmētika

Tornike Kavtaradze - Духи

Разводит людей на духи, давая предоплату за них, вы рескуется отстатся без духов и без денег. Опасный тип, разводила на деньги, будьте осторожны, не связывайтесь с ним не в коем разе

F fisky30 02.04.2013
Komentāri 1 Kosmētika

matu līdzeklis - aptiekas un farmacijas fabrikas

Te visi sūdzas un es ar gribu pasūdzēties. Aptiekā nopirku matu krāsošanas līdzekli "Titaniks", aptiekā teica, ka tā ir radikāli melna krāsa, kontrobandas prece, nav nomazgājama ne ar ziepēm, ne ar ko... man matus nokrāsoja ZAĻUS, kā vārnai, nācās visus matus noskūt konspiratīvajā dzīvokļī. Pēc tam man pateica, ka tā nav kontrobandas prece bet fuflo..

A ARNISS 27.03.2013
Komentāri 2 Kosmētika

"Disco Cosmetics" veikals - Обман со скидками для постоянных клиенотов

Магазины косметики "Disco Cosmetics" дают заведомо ложную информацию о скидках для постоянных клиентов как на специализированных дружественных сайтах, так и при оформлении карты клиента в самих магазинах. Посмотрите внимательно на фото. Информация гласит о том, что в день рождения и в день имени магазины "Disco Cosmetics" предоставляют своим лояльным клиентам дополнительные 20% скидки и эта скидка суммируется со скидкой по карте клиента. Это даже выделено отдельной строкой! Но в самом...

Disco Cosmetics - darba devējs

Nostradāju Disco veikalā 3.mēnešus. Atsauksmes par darba dēvēju ir vissliktakas. Māksa ļoti maz, visus iztrukumus veikālā velk no tavas algas. Jābut gan pārdēvējai, gan apkopējai, gan APSARGAM. Veikalā nak visādi nariķi un dzēraji kas zog veikalā, bet tev ar viņiem ir jācinas. Firma visu laiku maina nosaukumus, lai nemaksāt piegādātajiem un izvairīties no darba inspēkcijas pārbaudem. Lūdzu nodod šo tālāk un pastastīt paziņam par šo šausmīgo darba vietu.

Tas Elans - Zaglis

Tas elants ir zaglis un nodevējs, algas neizmaksā un liek strādāt virsstundas. Naudu palika arī parādā, aptuveni 5ls jau kādu pus gadu nevar atdot. Bija apsolījis ka brauks ar mani uz medībām, bet kad diena pienāca, tad nekādu ziņu ne trubu pacēla ne ari uz pastu atbildēja.

starlook.lv - slikts serviss

Во время массажа поранили лицо, не рекоммендую посещать этот салон Strelicija http://www.starlook.lv/lv/kontakti Kr.Valdemara iela 106/108-85, Rīga, Latvija, LV-1013 [slēpt]@inbox.lv +371 6740 3777 +371 2971 1723 Контакты ул. Кр.Валдемара 106/108-85, Рига, Латвия, LV-1013 [slēpt]@inbox.lv +371 6740 3777 +371 2971 1723

K klient82 09.03.2013

TianDe - Personāls un kosmētika

Nesen netīšām iegriezos, lai iegādātos kosmētiku, biju patīkami pārsteigta par personāla kompetenci, laipnību un izpalīdzību, paldies meitenēm, ka palīdzēja atrast piemērotākos kosmētikas līdzekļus ar smaidu! Un TianDe kosmētika tiešām iepatikās, kvalitatīva - tagad iesaku visiem!

M maasa 08.03.2013

Salons Pērle - kosmetalogs

http://deal.delfi.lv/deals/id/634 Puse no rakstita netika veikta un proceduras ilgums bija 50 min. Un nevis ka man ie laba sejas ada, teiktu ka man ir problematiska tapec iegadajos, bet nu loti vīlos.

D Danony 13.02.2013

Salon Line - Darbs, attieksme pret darbiniekiem

Darbs, attieksme pret darbiniekiem Strādāt šajā iestādē iesaku tikai pilnīgas bezizejas un bezdarba gadījumā, to arī ļoti, ļoti veiksmīgi izmanto šī uzņēmuma bezatbildīgā vadība un aiz durvīm esošā strādātgribošo sieviešu rinda arī neveicina nekādas pozitīvas izmaiņas. Aizmirstiet par ģimenes dzīvi, ja Jums ir bērns visdrīzāk viņš piemirsīs kā Jūs izskataties. Pusdienas laiks max 30 min., darba grafikā protams stunda. Grafikā darba laiks no 9:30 līdz 18:30, bet pārsvarā darbā jāierodas 8:00 vai 8:45 un darbā pavadītais papildu...

6 666 02.02.2013
Komentāri 10 Kosmētika

vita riekstina no tukuma - matu pieaudzesana pie Vitas Riekstiņas no Tukuma

Labdien,vēlētos sūdzeties par šo meiteni,biju pielikusi matiņus,bet secināju ka nav kkas riktīgs,jo mati krīt ārā utt,viņai tie bija STELLIN'(human hair),tad man viena profesionālas meistares sacītā ka nevar būt Stellin mati zem nosaukuma human hair,secinājums tāds-kad apmāna klientus,piedāvājot nekvalitatīvu preci kurš neatbilst tā nosaukumam,un izrādās es neesmu vienīgā!Sapratu kad esmu izdevusi naudu par nekvalitatīvu pakalpojumu un falšiem matiem!!!! Neiesaku viņu nevietai!!!Vēlas tikai naudu izkrāpt un viss!

š šakirra 23.01.2013

Dzintars - PRODUKTU UN APKAPOSANAS LIMENIS

PRODUKTU UN APKAPOSANAS LIMENIS Kads briesmigs uznemums!!! Kvalitates nekadas produktiem, un attieksme pret klientu vienkarsi zemiska un rupja. Kad gribeju dabut atpakal naudu par, atvainojiet , pedejo suudu kreemu, par kuru samaksaaju 35 ls, un kurs bija vecs, un ar vecu olu smaku !!! Zvaniju vadibai, bet vaditajs, kura vaards ir mihails, mani parsteidza, sakot kapec es traucejot vinu tik svarigu personu, lai zvanot vina sekretarei. Tacu diemzel sekretare sai uznemuma tapat ka vinas vadiba, rej ka suns, tonis-augstpratiba...

Avon - apkalpošana

apkalpošana Lietoju kosmetiku AVON. Pateicoties konsultantei Martai t. 26511304 (uzvardu atteicas nosaukt) pārtraukšu to darīt. Zvana ar piedāvājumu pirkt Avon kosmētiku, tas ir saprotami cilvēks cešas strādāt. Tas ko noklausos pēc tam - pirmo reizi dzirdēts no cilvēka, kurš cenšas ko pārdot. Atbildēt uz jautājumiem atsakās, pārtrauc mani pusvārdā, komentē manus jautājumus, beigās nomet klausuli. Marta, Tu panāci savu - Avon vairs nepirkšu, nav vēlēšanās. Savām draudzenēm un paziņām arī noteikti izstāstīšu cik neuzticama firma ir Avon.

Tornike Kavtaradze - smaržas

Ja gadījumā portālā draugiem.lv redzat piedāvājumu, kur šī persona piedāvā jums iegādāties smaržas par lētākām cenām? NEUZĶERIETIES- šī persona ir ir krāpnieks, kurš izvilina no jums naudu un pēc tam, protams, netiek atgriezta ne nauda ne arī pasūtītās smaržas.

SIA MMComponent - Neatbilst vispārējiem noteikumiem

Piedzīvot ko tādu laikam jau pirms ziemassvētkiem nevēlas neviens, teiksiet naiva, bet kā lai neuzticas mājas lapai kura reāli darbojas . Pasūtījumu var veikt skaisti , uz e-pastu tūlīt nekavējoties ir rēķins , kas protams tiek apmaksāts , un tad sākās, informācijas par piegādi nekādas kamēr pats neuzbāzies. Atbildes ar dažādiem iemesliem tad e-pastiņu palaiduši garām , tad nav varējuši nosūtīt, uz zvaniem neatbild. Ir diezgan skumīgi saskaroties ar ko tādu kad esi vēlējies iegādāties dāvaniņu...

E Elza25 10.12.2012

Inese Kāpostiņa - Naudas neatdošana

Esmu Oriflame konsultante un Inese Kāpostiņa paņēma preci un aizlaidas, un mani nodeva pauls konsulam50.28ls Taka esat uzmanigi ar Inesi Skadmani Kāpostiņu

Eliēr - Strādniekiem neizmaksā algas.

Strādniekiem neizmaksā algas. Jau kuro mēnesi pēc kārtas laicīgi neizmaksā algas,kā rīkoties un pie kā vērsties?Cik zinu ari atlaistajiem darbiniekiem nau samaksāts,vadība liek saprast ka viņiem neko nevar izdarīt.

J jums 22.11.2012