Desheli - uzmanīgi

jā....es arī vakardien biju uz šīs firmas procedūrām..... kāmēr tu klausīes viņus un piekrīti ( viena sejas puse) ( muti nevarēja aizvērt kosmetoloģe - tik superīgs efekts no kosmētikas lietošanas!) tik līdz tu saki, ka cena ir kosmiska un neadekvāta, ka normāls cilvēks nevar to atļauties - otra sejas puse ir kopta ātri un pavirši un vienā klusumā....esiet ļoti piesardzīgas, 906 Ls tā ir nenormāla summa par kremiem.

Minesota 13.10.2013

Vai pati saprati ko uzrakstīji?!?!?!?!?!?!?!

S SCZ 14.10.2013

Es arī biju, tiešām piestāsta pilnas ausis, noliek spoguli un saka, ka ir atšķirība, bet NAV! Turklāt pumpas uzreiz sāka mesties, lai gan man ar to nav problēmu. Tad uzmācās vadītāja un nelaida prom, knapi tiku ārā.

I inata 21.05.2014

Es arī biju uzaicināta.Meitene man pilnas ausis piestāstija.Līdz beigās ienāca laikam vadītāja, piedāvāja man noformēt līgumu uz kredītu.Es knapi izgrozijos, protams nacās sameloties, lai tiktu no turienes prom.Un vel no to kremu uzklāšanas, ejot mājās man sāka palikt slikti, specifiskā smarža beidza vai nost.