Desheli - Krāpšana

Мошенники приглашают на бесплатную процедуру,иметь при себе паспорт или права,а впихивают косметику за 1500 Эвро Израильского производства, в Израиле такой косметики DeSheli нет

S Sievieteeeee 17.10.2015

Sveiki visiem!

Kā saka “uz karstām” emocijām vēlos padalīties ar savu personīgo iespaidu. Kā saka neticu kamēr neesmu pārbaudījusi uz savu ādu. Vienu dienu saņēmu tālruņa zvanu ar piedāvājumu apmeklēt skaistuma procedūru pa velti. Zinu, ka pa velti nekas nav, un vienu brīdi nodomāju, ka kārtējais tālruņa zvans ar iespēju kaut ko iesmērēt utt., sarunu grasījos pārtraukt, bet tad nodomāju, labi, lai jau piedāvā, tā pat nepirkšu, zinu, kas es esmu. Kā jau nojaušat, sarunu turpināju un uzklausīju piedāvājumu. Sieviete turpina sarunu, ka mani ieteikusi viena sieviete, kura ar bijusi starp šo citu Latvijas sieviešu laimīgo iespēju izmantotāja, un tagad man ir iespēja 70 eiro procedūru izmantot, par brīvu velti. Apjautājās vai patiešām man ir +30 un vai nav alerģijas, vai neesmu grūtniece un pēdējo mēneša laikā neesmu veikusi botaksus vai ko taml. Norunājām laiku pēc 5 dienām, ka ieradīšos uz šo salonu, uz šo procedūru, ka pirms tam man atsūtīs sms ar adresi un vēlreiz pārzvanīs.

Mani mocīja ziņkāre, kura bija šī sieviete. Saņēmu sms divas dienas pirms procedūras norunātās dienas. Uz ko aizsūtīju atbildes sms ar jautājumu, kas tā par sievieti, kas mani ieteica, viņa man atsūtīja atbildes sms ar sievietes vārdu (nevēlos minēt vārdu, sauksim šo sievieti, par X ). Sapratu, ka šī sieviete ( X ) ir no manu paziņu loka. Uzzvanīju uzreiz X, un izprašņāju, kas un kā un ko. Zinu, ka varu uzticēties X, jo X vienmēr saka tieši un ko domā. X slavēja šo procedūru, iestādi un kosmetologu, kas ar viņu strādāja. Viss esot feini, āda feina, apstrādā ar aparātiem utt. Vēl nejauši tika pieminēta šī saruna ar citu paziņu – sievieti, kura zināja šo iestādi un viņai mamma apmeklējusi, jo viņai pašai nav +30, kur tas viss nav bijis tik skaisti un puķaini, kā man X stāstīja. Pat pēc procedūras apmeklējuma varu apstiprināt, ka šij paziņas mammai izgāja tāpat kā man. Esam attīstītā valstī un, ja kaut kas interesē, droši varam “pajautāt mammai googlei” un viss taps skaidrs.:) Protams uzgāju informāciju - negatīvu un tai pašā laikā pozitīvu ar viedokli: “nekas jau nav jāpērk, izmantojiet iespēju un pa velti izbaudiet “dārgo” procedūru, palutinot sevi. “ Zvanu X un saku, ko “uzraku” no “mammas googles”, viņa saka, jā tika runāts, par iespēju nopirkt šo produktu pa nieka 1400 eiro, bet es varu nepirkt, jo pati procedūra ir pa velti un viss ir feini, X kolēģes un boss ir arī tur bijis, un visām viss paticis, un viss lieliski. Es nolēmu neiet un atteicu šo vizīti, jo žēl man divas stundas un klausīties tai visā nevēlos, tāpat zinu, ka nepirkšu kremus pa pusotru tūkstoti. Pēc nedēļas zvans no cita nr., un saruna, ka nezināmu apstākļu dēļ es esmu atteikusies, varbūt tomēr. Vienreiz dzīvē man būs tāda iespēja. Nu, labs ir, zinu, ka nepirkšu tos kremus, bet nu kāpēc nepalutināt sevi, zinu, ka netiks nekas spaidīts tikai klāti kremi, nekas jau slikts nevar notikt. Norunāju pēc nedēļas aiziet.

S Sievieteeeee 19.10.2015

Mani mocīja ziņkāre, kura bija šī sieviete. Saņēmu sms divas dienas pirms procedūras norunātās dienas. Uz ko aizsūtīju atbildes sms ar jautājumu, kas tā par sievieti, kas mani ieteica, viņa man atsūtīja atbildes sms ar sievietes vārdu (nevēlos minēt vārdu, sauksim šo sievieti, par X). Sapratu, ka šī sieviete (X) ir no manu paziņu loka. Uzzvanīju uzreiz X, un izprašņāju, kas un kā un ko. Zinu, ka varu uzticēties X, jo X vienmēr saka tieši un ko domā. X slavēja šo procedūru, iestādi un kosmetologu, kas ar viņu strādāja. Viss esot feini, āda feina, apstrādā ar aparātiem utt. Vēl nejauši tika pieminēta šī saruna ar citu paziņu – sievieti, kura zināja šo iestādi un viņai mamma apmeklējusi, jo viņai pašai nav +30, kur tas viss nav bijis tik skaisti un puķaini, kā man X stāstīja. Pat pēc procedūras apmeklējuma varu apstiprināt, ka šij paziņas mammai izgāja tāpat kā man. Esam attīstītā valstī un, ja kaut kas interesē, droši varam “pajautāt mammai googlei” un viss taps skaidrs. Protams uzgāju informāciju - negatīvu un tai pašā laikā pozitīvu ar viedokli: “nekas jau nav jāpērk, izmantojiet iespēju un pa velti izbaudiet “dārgo” procedūru, palutinot sevi. “ Zvanu X un saku, ko “uzraku” no “mammas googles”, viņa saka, jā tika runāts, par iespēju nopirkt šo produktu pa nieka 1400 eiro, bet es varu nepirkt, jo pati procedūra ir pa velti un viss ir feini, X kolēģes un boss ir arī tur bijis, un visām viss paticis, un viss lieliski. Es nolēmu neiet un atteicu šo vizīti, jo žēl man divas stundas un klausīties tai visā nevēlos, tāpat zinu, ka nepirkšu kremus pa pusotru tūkstoti. Pēc nedēļas zvans no cita nr., un saruna, ka nezināmu apstākļu dēļ es esmu atteikusies, varbūt tomēr. Vienreiz dzīvē man būs tāda iespēja. Nu, labs ir, zinu, ka nepirkšu tos kremus, bet nu kāpēc nepalutināt sevi, zinu, ka netiks nekas spaidīts tikai klāti kremi, nekas jau slikts nevar notikt. Norunāju pēc nedēļas aiziet. Vēl viņa minēja, ka man atzvanīs pirms procedūras. Zvanu nesaņēmu, vēl nodomāju varbūt mani aizmirsa, varbūt neiet, bet nu cik nu es pierakstīta esmu nolēmu braukt. Mana stratēģija bija, apģērbties pa vienkāršo, lai pēc izskata zin, ka neņemšu kredītu. Stratēģija nenostrādāja. Aizraucu uz salonu, saku, ka esmu ieradusies uz procedūru. Acis šij kvadrātā, neesmu pierakstīta. Es nodomāju, feini, man būs brīvs laiks. Beigās, lai uzgaidu. Iznāk viena kostīmā (sauksim viņu, par – Izsitēju) un piedāvā kafiju vai tēju. Tai pašā momentā atnāk vēl divas sievietes ar uz procedūru. Pienāk pie manis Izsitēja prasa vai esmu Alla, es saku nē. Viņa saka, nu vienalga, vienk. vai man nav nekas pret, ja ar mani runās kosmetoloģe krievvalodīga, es teicu, nē viss labi, saprotu krievu valodu. Lai ieeju kabinetā - glīta, kopta sieviete (jāpiebilst pats salons skaists, tīrs, teiktu glauns) sasveicinās, iepazīstinās utt. Uzliek uz rokas alerģijas pārbaudei kremu, tad viņai lapa rokās veic aptauju, ko lietoju līdz šim, kādas sūdzības, sportoju vai nē, ūdeni lietoju vai nē, cik reizes eju pie kosmetologa utt. Redz, ka uz rokas viss ok. Vai esmu ādu pārbaudījusi uz aparāta. Es saku, ka nē, tad viņa pasauca Izsitēju. Ienāca Izsitēja, un ar aparātu pārbauda mitrumu āda, krunkas, poras, kapilārus utt. Neiedziļināšos sīkumos, īsi sakot, man āda ir problemātiski kritikā stāvoklī. Ja es neko lietas labā nedarīšu, pēc pieciem gadiem būšu krunkaina un ar kapilāriem. Ptu, ptu, ptu, nedod Dievs es nodomāju. Viņi var glābt mani un laikā esmu ieradusies. Kosmetoloģe ķeras klāt “glābšanas procedūrai”, viens krems, piektais krems, iestrāde ar aparatūru, tiek apstrādāta viena sejas puse – salīdzināšanai. Beigās ar aparatūru nedaudz viegli velkoši pavelk man ādu uz augšu. Viņa pēc tam saka, lūk, paskaties spogulī. Ak, vai, tik neticams rezultāts, redzi Jums viena lūpas puse milimetru ir uz augšu. Es skatos, toč ir, neko sev, nu feini. Ienāk Izsitēja ar papīru rokās, kosmetoloģe saka Izsitējai, redz kāds rezultāts uzreiz redzams. Jā, cik feini un efektīvi. Nu ko parunāsim, kura sejas puse man patīkot. Es saku, ka tā, kas apstrādāta ir ok. Šī man nu cik es esmu gatava maksāt, par savu skaistumu, jo man kā noskaidroja seja ir kritiskā stāvoklī. Es saku man jāpadomā, kas būs vēlāk pēc procedūras un, tad es varēšu lemt, vai ir vērts maksāt tādu naudu vai nav. Izsitēja uzreiz, kāpēc Jums rīt par to jādomā, jārīkojas jau šodien. Rīt būs cita diena. Es saku, ka man ir jāvienojas ar ģimeni (piemirsu piebilst, ka pirms šī visa man sarunas gaitā jautāja vai esmu precēta). Izsitēja – ar kādu ģimeni? Es saku, tas nenozīmē, ka es neesmu precēta, ka esmu viena. Man ir maksājumi utt. Izsitēja – kāds sakars ģimenei ar Jūsu izskatu, tā ir Jūsu seja. Es saku, bet maksājumus es neveicu viena. Es saku - kāpēc Jūs man vēlaties ko uzspiest? Ja Jūs domājat, ka es ņemšu kredītu, es saku, ka neņemšu. Izsitēja – mums jau vienalga, tādas kā Jūs ārā mums ir daudz, mēs tik gribam Jums palīdzēt, bet Jūs jau gribat dzīvot ar kritisko ādu. Es saku, nevajag uz mani izdarīt spiedienu, mana atbilde ir nē, es kredītu neņemšu. Es pat vienā momentā grasījos piecelties uz aiziet, jo visa šī saruna bija agresīva un spiedoša. Izsitēja man novēlēja veiksmi ar problemātisko ādu, jo neviens cits Latvijā iegādāts dārgs krems nespēs man palīdzēt, kā spēj viņi. Izsitēja izgāja. Tad kosmetoloģe ātri apstrādāja otru sejas ādu, bet aizmirsa izmantot daļu kremus un savelkošo aparatūru. Jāpiebilst, ka kosmetoloģe vēlējās mainīt saspringto gaisotni, viņa man ieteica, lai apmeklēju kādu citu kosmetologu, tādu kādu es varot atļauties. Cēlos no kušetes ar domu, tagad man viena lūpa būs uz augšu, bet otra nē!? Paskatījos spogulī, paldies Dievam viss ok. Tas bija tikai triks, lai es uzrautos uz “efektīvo rezultātu”. Apāvu kājas un devos prom. Uzzvanīju X un pastāstīju savu pieredzi. X bija šokā, pat ieminējās, ka esmu pirmā ar negatīvu atsauksmi, jo visas viņas paziņas bija sajūsmā. Vēl piebilda varbūt esmu negatīvs cilvēks, kas pievelk negatīvus cilvēkus uz ko es mazliet šokējos, ko tādu dzirdēt, bet beigās pasmējos. Drīzāk šis kantoris nenovērtēja mani kā personību un vīlās, ka nebiju viena no, kas paņem kredītu šij “burvju kosmētikai”, kura vienīgā var glābt manu ādu. Un mani īsti neuztrauc citu viedoklis, par mani, jo es zinu, kas es esmu. Pagājušas jau pāris stundas, ptu, ptu ar seju man viss ok, bet vaigi “deg”, laikam tieku aprunāta. Bet nu, ja runā, tad jau esmu dzīva. Padalījos ar pieredzi ar ģimeni un arī pārliecinājos, ka Izspiedēja domāja, ka spiediena rezultātā miera labas es labāk paņemšu šo kredītu, lai tikai tiktu vaļā no viņām. Bet viņas pārrēķinājās ar manu personību, jo ja saku, nē, tad nē.

Mīļas sievietes vēršos pie Jums - Ziniet, šis sarkanās gaismas signāls (NEIET) vairāk ir cilvēkiem, kuri spiedienu rezultātā miera labad pakļaujas spiedienam un nopērk, lai tik tiktu prom. Mīļas sievietes, ja jūs ziniet, ka visi šie tālruņa zvani no kompānijām jūs spēj pārliecināt nopirkt kaut ko, lūdzu, lūdzu desmit reizes apdomājiet pirms ejiet uz ko šādu.
Nedod Dievs, ka šis “glābšanas centrs” var ievilkt cilvēku nelaimē. Ceru, ka kaut vai vienu cilvēku esmu iedvesmojusi nepakļauties šim spiedienam.
Lai veicās mums visiem!

S Sievieteeeee 19.10.2015